Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o domek też superowo się prezentuje. aż chce się więcej i więcej zdjęć oglądać!

 

Witam i dziękować:D jak również Witam atikę i dziękuję za miłe komplementy:D

 

Dziewczynki, uciekam jutro na parę dni, z moim młodszym dzieciem do Nałęczowa( starsze z rana jedzie z dziadkami w góry)

Jadę z moją najlepszą przyjaciółką( już od 23 lat) i z jej małą.

Musiałam ogarnąć trochę spraw coby pojechać ze spokojną głową, stąd mało bywałam na fm.

 

Dopiero od poniedziałku wchodzi stolarz by skończyć to co zaczął, ale na miejscu będzie mężuś więc spoks.

 

Mam nadzieję że jak wrócę zasypię Was fotami:P

 

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś ja to mogę nawet dziś ;) Straaaasznie jestem ciekawa Twojego Benia, miomo, że na fm są fotki to wiem,ze w realu.... będzie jeszcze piekniej!!!

Maruś kiedy ci pasuje ??? Może ok 17.00 któregoś dnia ??? Czy wolisz inaczej ??? Buziaki :******

 

Karolinka wyskoczył mi niespodziewany wyjazd, więc wypad do benia przekładamy na następny tydzień już naaaapewno ( może będzie więcej do oglądania):hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ptarz, jak w końcu do Ciebie trafiłam (czemu tak późno? - nie wiem:oops:), to nawet ładnie przywitać się nie mogę, bo wyjeżdżasz;) Alee i tak się przywitam, a ty się o tym dowiesz za tydzień:lol2::bye:

Dziewczyno, ty to widzę też lubisz namieszać i zaskoczyć jakimiś oryginalnymi pomysłami czy zestawieniami;) Bardzo mi się podaba:yes:

A jaki "zakład" ci wyszedł:jawdrop:

brawo!!! od dziś jestem stałą bywalczynią Twoich salonów;)

 

A, no i też chciałam o cenę łóżka podpytać, ale nie mam wyjścia - poczekam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leniuchuję, byczę się i w ogóle nic nie robię:p

Podglądam Was czasami z ukrycia, ale nawet pisać mi się nie chcę:o

Wieczorkiem skrobnę więcej i odpiszę:hug:

leniuchuj na całego :D

ja miałam przymusowy odwyk tygodniowy od fm na wczasach i było naprawdę bardzo fajnie, chociaż bardzo się za wami stęskniłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki! :)

Wpadłam na chilkę a tu gospodyni nie ma :o.Byczy się w Nałęczowie.Pogoda coś Ci nie dopisuje :(.Pogoda typowo barowa ;)Pewnie kursujecie pomiędzy atruim a barem :D.

Chciałabym wytłumaczyć moją chwilową nieobecność na FM tym,że się przeprowadziliśmy :D.Mamy jeszcze bałagan,zyjemy na pudełkach-ale jest ZAJEBIŚCIE :D.Pierwsza różnica jaka rzuciła mi się w oczy pomiędzy mieszkaniem w bloku,a domku-to fakt,że w ogóle nie oglądamy telewizji.W mieszkaniu Tv był włączony praktycznie cały czas-a w domu wolę coś zrobić w ogródku lub rozpakować jedno pudełko zamiast wpatrywać sie w odbiornik:).Tylko jak patrzę na okna zastanawiam się kto umyje 21 okien:(

 

Karola!

Cieszę się,że chciny Julkci udane,że Malutka grzeczna była :)

W wolnej chwili looknę na Twój dziennik.Na razie jak głupia dorwałam się do netu w pracy(bo w domu internetu jeszcze niet)

Dlatego tak krótko i nieco chaotycznie -wybaczcie dziewczęta :)

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leniuchuj Martuśka, odpoczynku nigdy za wiele a Ty ostatnio nie dość że domek wykańczasz to i salon więc odpoczywaj :)

 

Lady ale się ciesze ,ze się przeprowadziliście!!!!!!!!

Cudownie,że tak fajnie czujesz się w nowym domku :hug:

Jak dojdziesz do siebie to sie odzywaj i opowiadaj dalej jak się mieszka! :)

Może przed moim wyjazdem do Turcji umówimy się jeszcze na jakieś małe pogaduchy na tarasie ? ;)

 

Buziaki:***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karola!

Na razie przechodzimy przez okres fascynacji własnym domem.Ale to podobno przechodzi :D ;).Cieszę się,że mieszkam w mieście,mam wszędzie blisko,a jednocześnie mamy kawałek własnego trawnika.Choć jeszcze nie wszystko wykończone fajnie jest.OCZYWIŚCIE bardzo serdecznie zapraszam .Tylko się trochę ogarniemy,bo wstyd zapraszać TAKICH gości w nasze skromne progi.

Nie chciałabym nadużywać Karolino Twojej gościnności-może więc pójdziemy gdzieś na Starówkę na kolację -z mężami oczywiście :)?Oczywiście Marjelka i jej D również muszą być :)Proponuję łikend.Kiedy Marjelka wraca ze swoich wojarzy?A Ty karola kiedy wyruszasz na podbój Turcji?My odpoczywamy w sierpniu:)Więc teraz jesteśmy ( w miarę ) luźni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...