Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No piękna ta Twoja kuchnia. Też bym taką chciała mieć :lol: ;). Zdradź mi jeszcze jakie wymiary ma Twoja spiżarka.

:hug:

Już mnie pogoniłaś z miarką :p;) W projekcie to ona była ze trzy razy większa, po moich zmianach ma 140/ 180 i jest tak w sam raz miejsca, po dwóch stronach są półki.

Idę zjeśc ananasa, aż slinka mi leci, kuchnie znam na pamięć, jest zajwiskowa, ale moją opinię już znasz :)

 

Ananas 3.50zł w biedronce polecam :lol2:

Dzięki Alu :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta piękna sesja pięknej kuchnii:p błyszczy się , swieci, czyściutko!!!! super!!! i ta żywa ekspozycja:)

 

I nie wierzę _ ty i zaduma:no: oj nie pasuje mi to do Ciebie:no: ale chyba szybciutko ci minęło?

 

powiem Ci na pocieszenie, że ja miałam to samo przez ostatnie dni. Nic mi się nie chciało. tylko spać.:sick: chyba ta pogoda tak nastrajała :mad:

 

a dziś słoneczko i super:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mówiłam mężowi o Twoim domu :yes: i cytuję:

- rewelacyjne połączenie nowoczesności, klasyki (szprosy np.), glamour i drugi dom mógłby tak wyglądać

- dopracowany

- przemyślany

- taki...świetlisty (powierzchnie na wysoki połysk, kryształki, światłowody)

- piękna kuchnia która wygląda na funkcjonalną :yes:

- gościnny pokój gościnny

- sypialnia taka, że mmm.... :D

- super czarna łazienka kibelkowa

- wszystko jest takie wielkie :lol2: (lubimy przestrzeń ;))

 

I wiele wiele innych ale nie mam czasu wypisywać :).

Fajnie, że wrzuciłaś zdjęcia w jednym miejscu, wszystko mi się podoba :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę taką kuchnię....:p Pewnie wyjdzie mi tylko słabiutka kopia MArjelkowej wersji, bo na granit kasiory nie starczy i na kawiarke pewnie też:( Ale napewno będzie biało -czarna i szare ściany i może jeszcze te płytki łazio bianco (chyba że właścicielka będzie mnie ścigać i próbować ściągnąć opłate za pomysł:rotfl:) Cud cud cud:wiggle:

My może za tydzień ruszymy w końcu z łazienką więc następna obsesja będzie zdecydowanie kuchenna :p

 

P.S Przesilenie wiosenne łapie również mnie, więc możemy założyć 'klub blondynek dumających nad egzystencją" :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę czas zadumy, zastanowienia się nad sobą, życiem i takie tam, sama nie wiem o co chodzi... to co ja tu będę pisała. No nie było mnie właśnie z tych powodów, weny nie było i chęci, a jakiś taki głupawy czas podsumowań mam:rolleyes: To tak w ramach wytłumaczenia bo wiem, że się martwiłyście :hug:

 

Wczoraj nie zauważyłam tego postu.

Każdy w pewnym momencie potrzebuje sie zatrzymać odpocząć, ale warto pamietac o

 

"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy" jak śpiewał Marek Grechuta

 

i jak to powiedział Saint Exupery: "Czas nie jest klepsydrą, która przesypuje piasek, lecz żniwiarzem, który więzi snop."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź MarJelko:)

Stan ducha, który wcześniej opisałaś także nie jest mi obcy, ale ja tak mam najczęściej w czasie tzw.przesilenia wiosennego i po kilku dniach znika.U nas w Poznaniu dzisiaj był pierwszy, prawdziwie wiosenny dzień i wybrałam się z moim młodszym synem na plac zabaw.Pomogło!:D Teraz już powinno być ok.Idzie wiosna:wave:

Aha a wczoraj byłam u fryzjera.Ale nie wiem, czy na Ciebie zmiana fryzury także działa terapeutycznie skoro dla Ciebie to standard:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno łączenie jest przy oknie ( zaraz na fotkach będzie widać) Optyczne pogrubienie jest zrobione w sposób o którym wspomniałaś, czyli łączenie jest na rancie. Jest to bardzo profesjonalnie wykonane, pięknie wypolerowane, że nawet z bliska patrząc ciężko stwierdzić, że to takie oszustwo :lol2:, wygląda jakby ten blat naprawdę był taki gruby.

Jeżeli chodzi o blat wyspy to zaraz będą fotki.

 

Dzieki Martus :hug:

 

P.S. Bedziesz jeszcze pamietala pls o tych fotkach drzwi od garazu...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...