Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

no to doopa :( :( :(

ale czekam na fotki :popcorn:

 

Nie wsunięte też wyglądają dobrze, chyba że masz mało miejsca w jadalni to wtedy wiadomo, lepiej jak byłby wsunięte. Po drugie ja mam specyficzny stół gdzie tkj. gruba 13 cm noga przechodzi w blat, przy czym obniża się też miejsce na wsunięcie krzeseł....

Pomierzę później te wszystkie wysokości i będziemy gdybać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeszcze tak na szybko bo trochę namieszałam.... zostawiam zestaw krzeseł taki jaki mam i nic nie wymieniam, podoba mi się ta mieszanka krzeseł i to że jedne są białe drugie czarne, jedne się wsuwają inne nie, jest ciekawie, jestem zadowolona i innej opcji nie chcę. Jedne i drugie są tak samo wygodne ( dla pupy:rolleyes:) jedynie przy dłuższym siedzeniu te z podłokietnikami się sprawdzają bo można oprzeć ręce nie tylko na stole jak to robiłam dotychczas:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MarJel.

od niedawna śledzę twój wątek i podziwiam piękne wnętrza.

Korzystając z okazji - mam do Ciebie bardzo przyziemne pytanie:

Jak w praktyce sprawdza się gres, który masz na podłodze w holu i salonie- bardzo mi się podoba (nawet oglądałam go w realu) ale obawiam się czy nie jest zbyt pracochłonny w utrzymaniu czystości ? i czy nie jest za śliski w użytkowaniu? - mam 8 letniego syna i nie chciałabym, żeby złamał nogę zaraz po przeprowadzce. Będę wdzięczna za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wsunięte też wyglądają dobrze, chyba że masz mało miejsca w jadalni to wtedy wiadomo, lepiej jak byłby wsunięte.

Marta, moje ludwiczki z podłokietnikami też się nie wsuwają, ale tak ma być z założenia:) Mi się tak poodba. :wiggle:Prawda, ze potrzeba jest wtedy ciut więcej miejsca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak na szybko bo trochę namieszałam.... zostawiam zestaw krzeseł taki jaki mam i nic nie wymieniam, podoba mi się ta mieszanka krzeseł i to że jedne są białe drugie czarne, jedne się wsuwają inne nie, jest ciekawie, jestem zadowolona i innej opcji nie chcę. Jedne i drugie są tak samo wygodne ( dla pupy:rolleyes:) jedynie przy dłuższym siedzeniu te z podłokietnikami się sprawdzają bo można oprzeć ręce nie tylko na stole jak to robiłam dotychczas:rolleyes:

 

To super, bo bardzo mi sie podobają nie widze problemu że szcytowe sie nie wsuwaja pod stół, masz przecież duzo miejsca.

Miłego dnia zyczę Martuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)

 

Ale jestem koza;), miałam wczoraj odpowiedzieć na zaległe pytania i posty i usnęłam przy tv o 21 :rolleyes:. za pół godz. wyruszam do stolycy, obejrzeć bufet do jadalni w bo concept , zahaczę pewnie też ikea, a jak czasu wystarczy to może też jakieś ciuchowe sklepy nawiedzę :popcorn:, a i buty takie jedne mi wpadły w oko, ale u mnie w mieście chyba nie ma....w W-wie pewnie znajdę :cool:

 

Życzę miłego dnia:)

 

 

edit.

Na pytania na priwie i tutaj odpowiem jak znajdę wolną chwilkę:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wygląda, kiedy szczytowe krzesła się nie wsuwają!

 

Gorzej, jak ktoś jest tak zdolny jak narendil i kupuje sobie cztery takie niewsuwane krzesła :lol2:

 

Marta, udanej wycieczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)

 

Ale jestem koza;), miałam wczoraj odpowiedzieć na zaległe pytania i posty i usnęłam przy tv o 21 :rolleyes:. za pół godz. wyruszam do stolycy, obejrzeć bufet do jadalni w bo concept , zahaczę pewnie też ikea, a jak czasu wystarczy to może też jakieś ciuchowe sklepy nawiedzę :popcorn:, a i buty takie jedne mi wpadły w oko, ale u mnie w mieście chyba nie ma....w W-wie pewnie znajdę :cool:

 

Życzę miłego dnia:)

 

 

edit.

Na pytania na priwie i tutaj odpowiem jak znajdę wolną chwilkę:hug:

 

ładnie to tak zetzetki nie poinformowaćhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/foch.gif

skoro gardzisz moim towarzystwem... nawet kawki nie chcesz wypić... http://forum.barcis.pl/images/smilies/foch.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś - przyznaję się bez bicia, że ostatnio zaniedbywałam Twój wątek, za co słusznie zostałam ukarana, bo dopiero dzisiaj zobaczyłam Twoją cudną jadalnię. Eamsy wyglądają jak stworzone dla Ciebie :)

 

Nie wypowiem się jednak co do bufetu - z jednej strony - faktycznie pasuje idealnie, a z drugiej - czy Magda_ZZZ nie ma racji? może za bardzo komplecikowo będzie wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

ja tylko mogę potwierdzic to co powiedziały forumki.... jest pięknie z nowymi krzesłami !!!

Bardzo mi się podoba.... również kuchnia jest w moim guście. Bardzo proszę o info nt. spotów na suficie w kuchni,(wymiary i producent) z tego co wiem to są różne grubości a mi zależy żeby nie obniżac zbyt dużo sufitu, i jakie żarówki są w oprawie?

 

pozdrawiam

Renja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel-wpadlam podziekowac za namiary na krzeselka:wiggle: I mam pytanie -jesli moge je tutaj zadac-bo tu same fajne dizajnerskie babki-czy ktos moze posiada takie krzeslo jak Marjelka tylko na biegunach-chcialam do synka do pokoju zamowic bo moj czteromiesieczny synek ma swoja kase i mamusia nia rozdysponowuje:rolleyes:DZIEKUJE I POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisiowa ja własnie wczoraj kupiłam białe na biegunach i czekam na dostawę krzesła, więc jak będę je miała, to mogę odpowiedzieć na twoje pytania.

 

adriado-to czekam z niecierpliwoscia i prosze powiedz gdzie zamawialas,jaka jakosc ,cene-WSZYSTKO PROSZE:lol2:

 

Venus no to nic tylko kupuj do dzieciowego:lol2:DZIEKUJE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...