Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

Saly!

Dzięki!Choć powiem Ci szczerze,że kiedyś wyobrażałam sobie ,że jak się przeprowadzimy to będzie czyścuitko i sielsko-anielsko :)A tu jeszcze tyle pracy,że szok:)Ale jak się człowiek przeprowadzi do domu jak ma wszystko zrobione nie ciesza go tak drobiazgi.Wiesz jaką radośc mieliśmy wczoraj jak Mąż zamontował roletę rzymską:D.A jak cieszy wieszaczek w łazience,bo nie musisz już kłaść ręcznika na krzesło :D.

W wolnej chwili looknę do Ciebie-do galerii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lady kochana, do siebie zapraszam serdecznie, wiesz,że to żaden problem :)

 

U mnie weekend odpada, bo moi rodzice wyjeżdżają jutro na wakacje i nie będę miałą z kim zostawic Julci, w kolejny weekend mamy wesele kawałek za Lublinem, więc też nie bardzo a w nocy z wtorku na środe (20.07 ) lecimy do Turcji więc lipiec weekendowo odpada, u nas wolniejszy sierpień, bo na początku września też z czasem krucho.... myślałam,że uda nam się na tygodniu po niedzieli spotkać, ale jak się nie składa to nadrobimy w sierpniu ;) Chyba nie wyjeżdżacie na cały miesiąc ???? Oczywiście MarJelke zabieramy na pogaduchy :) Spotkanie z mężami.... jestem zdecydowanie na TAK !!!

 

BUZIAKI :*******************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Karola!

My się dostosujemy.Nasz Młody wyjeżdża jutro na kolonie więc jesteśmy wolniejsi:)Pewnie tradycyjnie będziemy korzystać z tej wolności i imprezować ;) ale ciiiiiiiiiiiiiiiii.Możemy spotkać się i w ciągu tygodnia.Ma być ładna pogoda więc kolacja na Starówce pod rozgwieżdzonym niebem bardzo mile widziana :)Kiedy Wam pasuje?Może środa,czwartek?Jak wiesz nie mamy jeszcze w domu netu-więc odpiszę Ci dopiero w poniedziałek lub pozostaje Nam kontakt telefoniczny.

Marta!

A Tobie kiedy pasuje?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady kochana nie dogadałyśmy sie ;)

Moi rodzice wyjechali wczoraj w nocy i wracają dopiero w kolejny weekend a my zostawiamy im Julke i idziemy na weselicho... więc mówiąc o tym,że na tygodniu mialam na myśli babskie drinki u nas na tarasie,żeby mieć pod ręką niunię. Po weselu znajomych, we wtorek w nocy śmigamy do Turcji...

 

A kolacyjka z mężami..... w naszym przypadku wypalić może dopiero w sierpniu ;)

 

Pozdrowionka!!!

 

P.S lady nie mam twojego tel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Wróciłam wczoraj wieczorem, było miło i sympatycznie, nagadałam się z przyjaciółką jak za dawnych starych czasów. Nałęczów to taki trochę drugi Ciechocinek, przewaga spacerujących emerytów, więc na densingi nie chadzałyśmy, a były od 18 do 22:lol2:

Moja przyjaciółka ma tam duży dom po dziadkach, pewnie jak czas pozwoli jeszcze w te wakacje wyskoczymy na parę dni.

Po za tym w sierpniu czekają mnie dwu tygodniowe wakacje z mężem i dziećmi i prawdopodobnie tygodniowy rejs po naszych mazurskich jeziorach.

Czekaliśmy aż synek będzie na tyle duży, co by znowu zacząć żeglować, córka miała 2 lata jak była po raz pierwszy teraz czas zacząć szkolić drugiego majtka pokładowego. Mam nadzieje że tak jak rodzice i dziadki pokochają ten czynny letni wypoczynek.

 

W sprawach budowlanych cisza przed burzą, na razie powolutku coś się kręci, ale niebawem ruszamy pełną parą, bo mnie już nosi żeby zamieszkać.

 

Madzia:welcome:, nie dziwię się w sumie że nie zaglądałaś do mnie wcześniej, w twoim wątku ruch w interesie na porządku dziennym :p:lol2: zaraz wyślę priva na temat łóżka.

 

Karolcia, Lady już się pogubiłam to kiedy ta kawka? i gdzie?, bo ja z wami na koniec świata choćby dziś;)

 

Lady małpo jedna:P, to ja wchodzę na cudze wątki i widzę twoje wnętrza a Ty się nie chwalisz, mało tego obiecałaś nawet galerie a ja o tym nic nie wiem:P, a tak się zarzekała na ostatniej kawusi u Karolci:D

Widziałam część Twoich skromnych wnętrz, sypialnia boska, kolorystycznie cudnie, napisy super pomysł, dawaj resztę i zakładaj galerie to może jeszcze coś uda mi się ściągnąć od Ciebie:D

Masz może fotki jadalni i kuchni? bo ja chce już:lol2:

 

Oldzia, skarbie chyba nie uda mi się wrzucić fotek przed twoim wyjazdem, jeszcze w beniu nie byłam, ale wiem że za dużo nowości nie ma. Mam nadzieje że jak wrócisz to zasypiasz nas fotami swojego cuda:D

 

Olu, lidszu, pysiaczku, lasche, venus,blekitna:hug:

 

Czy Paniusia blekitna już po obronie czy jeszcze siedzi w książkach?:p

 

Saly, czytałam o twojej dachówce:o, włos się jeży na głowie, ja to bym się z nimi sądziła normalnie, przegięcie totalne.

 

Kakusku, nie widziałam fotek :cry:, dawaj ten twój wypasiony kominek i całą resztę bo umieram z ciekawości:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczasowiczka wróciła:D

Hej MarJel fajnie że sobie odpoczełaś, a miłe towarzystwo to jest to.

Pisz co się dzieje w domku i obiecane fotki wstawiaj. Jak tam kuchnia, robi się?

 

Cześ mariomili

Nie uwierzycie:o przed samym wyjazdem, a w zasadzie w trakcie pobytu w Nałęczowie, zmienił się stolarz kuchenny:lol2:

Tak jak kiedyś pisałam kuchnie i schody robił inny, szafki, szafy wszystkie zabudowy drugi i ten drugi będzie robił również kuchnie, bo ten pierwszy jeszcze jej nie zaczął:o długo by opowiadać, ale już wszystko nagrane i ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJelko!

Fajnie,że już jesteś-wypoczęta i opalona pewnie :)Trochę zazdroszczę Ci takiego babskiego wypadu,co takie wypady to ja BARDZO lubię :)Wszystko,ze szczególami opowiesz na na najbliższym zlocie :)

Mam nadzieję,że uda Nam się spotkać przed wyjazdem Karoli w tym tygodniu.Ja się w zasadzie dostosuję-Młody pojechał na kolonię więc nie jestem uziemiona obowiązkami :);)

Cieszę się,że Ci się podoba mój domek.Choć w porównaniu z Twoim to "pikuś".U Nas jest skromnie i zwyczajnie.Obiecałam publicznie,że galeria będzie-więc na pewno założę.Tylko boję się ,że się rozczarujecie,bo u mnie tak zwyczajnie.Na razie nadrabiam zaległości towarzyskie,biegam po sklepach,restauracjach-Młodego nie ma więc nie spieszę.Ostatnoi spontanicznie z Mężem pojechaliśmy sobie na kolację o 22 do centrum :)Zachowujemy się trochę jak psy zerwane ze smyczy :D

 

Cześć reni! :)

Kilka zdjęć wrzuciłam na wątek Kachy i na wątek o naklejkach ściennych.Ale nie oczekuj za dużo po tych zdjęciach ;).A galeria BĘDZIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady

Zapomniałam z tego wszystkiego pogratulować przeprowadzki, domyślałam się jak znikłaś na jakiś czas z fm, super! że to już za wami, zazdroszczę:D

No kochana, syn na kolonii, nowy domek, piękna sypialnia, oj sprzyjające warunki macie:lol2:

 

Czekam z niecierpliwością na twój zwyczajny domek lady:P

 

Porobiłaś jakieś nowe fotki w łikend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta :hug::hug: super, że jesteś!!! pewnie opalona, wypoczęta, baterie naładowane - ehhhhhh szczęściara:)

 

w takim razie będę wypatrywać w wolnych chwilach nowych foto;)

 

Lady a Ty taka niepozorna, skromna - sypialnia BOSKA:yes: również czekam na resztę Twoich wnętrz:D

Edytowane przez oldzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJelko!

Głodnemu to zawsze chleb na myśli :);):o.

Ale nowy członek rodziny bardzo mile widziany.W końcu ile można być rodziną 2+1?Oby tylko Bozia dała ;)

 

Reni-jeśli znajdziesz w moim domu COKOLWIEK co Cię zainspiruje -proszę bardzo zgapiaj :)Jak na razie ja lookam do Ciebie ;)Rzadko piszę,bo jaczej z tych podglądających :D,ale obiecuję to zmienić i częściej się odzywać :D

 

Oldzia-więc zapraszam serdecznie do mojej galerii,ale ja naprawdę nie mam nic wyjątkowego.

 

Buziole Laski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...