Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MarJelko, jak dobrze, że wrzuciłaś na pierwszą stronę aktualne zdjęcia. Przyczajałam się na Twój wątek już od dawna, ale ciągle brakowało mi czasu na przeglądnięcie całości. A teraz wszystko mam pięknie podane - pod nosem, bez szukania :)

 

Dom masz piękny, elegancki, w świetnej kolorystyce. Jestem absolutna fanką pokoju Twojej córy. Najchętniej sama bym się tam od razu wprowadziła :lol2:

 

Gratuluję talentu i wyczucia smaku. Świetnie sobie ze wszystkim poradziłaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo stęskniłam się za forum i za Marjelkowym dziennikiem:p

Już chyba pisałam, że krzesełka bardzoo mi się podobają i myślę, że dobrze robisz zostawiając zestaw jaki masz teraz:wiggle:

Ciekawa jestem jaki wybierzesz bufet....:p

Proszę napisz jak się sprawuje stolik kawowy, bo już kilka imprez zaliczył:):) Mój jeszcze stoi na strychu u teściów, więc narazie cieszę oko oglądając w kółko Twoje zdjęcia:lol2: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel a jak się nazywa lampa w pokoju Twojej córeczki? Pewnie gdzies to pisałaś ale nie jestem w stanie w tej chwili przeczytać wszystkich postów u ciebie (w najblizszym czasie na pewno to zrobię ). Coś mi się kojarzy że to Italux ale nigdzie nie mogę jej znaleźc. Jak ona się nazywa? Czy aby jej już nie wycofali ze sprzedaży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Marjel:) Przychodzę po prośbie:D Czy mogłabyś mi napisać czy żyrandol caboche z wiatrołapu kupowałaś na necie czy w bezpośrednio sklepie?? Jeśli to drugie to czy mogłabym prosić o namiar do sprawdzonego sprzedawcy?:D Pytałam już Karolci, ale ona kupowała w sklepie a ja nie bardzo mam gdzie i szukam;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właścicielkę jednego z najpiekniejszych domów na forum i jej wszystkich gości. Podglądam od dawna i podziwiam.. Jestem w trakcie przebudowy domu- konkretnie w tej chwili podczas generalnego remontu kuchni, Zdecydowalam sie napisać ponieważ liczę na fachową pomoc. Planuję w szafkach dolnych- głownie szuflady uchwyty krawędziowe Zobal U-9 (gorne szafki bezuchwytowe)- mój problem polega na tym, że kompletnie nie wiem jak rozwiązac problem otwierania lodowki w zabudowie- słupek w jednym ciągu z pozostałymi szafkami, więc nie bardzo wchodzi w gre montaż innych uchwytów, choć wykonawca kuchni namawia na przymocowanie do frontu lodówki tj chłodziarki i zamrażalki dużych uchwytow pasujących do uchwytu piekarnika (siemens) - a wolałabym tego uniknąc. Bardzo proszę o radę- musze w ciągu kilku dni podjąc decyzję. Z gory dziękuję wszystkim, pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję smaku i wyczucia w urządzaniu domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam się i ja, krzesła wyglądają przecudnie, za bufetem z Bo jestem bardzo za i za tym dąb plus biały, zajebiście zgra się ze stołem i schodami

 

Zgadzam się z Reni, dębowo-biały bufet idealny :yes:

Wiedziałam że, moim reniom bufet przypadnie do gustu. Ja też obstawiałam od razu biel z dodatkiem dębu:yes:

No i są w końcu eamsiki u MarJelki:) Świetnie wyglądają w twoim pięknym salonie. W Decolabie kupiłaś czy gdzieś indziej? Zmykam bo jedziemy do Ikei po zakupy do kuchni;)

bluezee, kupiłam tam gdzie ty swoje:cool:

O proszę

Marta widzę że u Ciebie krzesełka juz som

 

Świetnie się wkomponowały cały wystrój .http://forum.barcis.pl/images/smilies/ok2.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/ok2.gif

 

Bufecik fajowy wynalazłaś .

 

Ciekawe tylko jak on sie w realu prezentuje??

Karolku, prezentuje się jeszcze lepiej, ale czy wart swojej ceny...? Nie jest to drewno, tylko jakiś fornir, w tym wypadku płaci się chyba za design:)

Martuśkaaaaa:hug:

Fajne te twoje eamsy;) Choć mnie akurat niezmiennie nie zachwycają;) to u ciebie fajnie się prezentują:yes: Ale bufet moim zadniem już trochę za dużo... dałabym coś z prostrzymi nóżkami;)

 

Uściski dla Majeczki:hug:

bździągwy:rotfl: kocham ten tekst:lol2:

Madziuchna, tak czułam, że bufetem na kurzych łapach nie trafię w twój gust:rotfl:

http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gifhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gif http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gifhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gif

 

 

Marta krzesełka wkomponowały się IDEALNIE (ale i tak jestem ciekawa co tam nowego wyszperałaś ;))

 

 

Bufecik ciekawy :yes: - jeśłi będzie pasować do późniejszych zmian które planujesz to go bierz :yes:

 

Udanego weekendu życzę :)

 

Marta doczytałam u Ali że chcesz się wziąć za ogród - jeśłi chcesz kogoś profesjonalnego i znającego się na rzeczy to polecam panią Danusię z gardenarium - myślę że może Ci zrobić sam projekt - a u siebie znajdziesz firmę ktora by Ci to wykonałą - obejrzyj sobie realizacje na stronie - są świetne - szczególnie ogród samej p. Danusi - ogród bukszpanowy. Ja będę się na nim wzorować - przynajmniej front bym chciała mieć w jakimś małym procenciuku podobny do jej ogrodu :)

Polecam też forum ogrodowisko

Aguś, dziękuję za namiary, pooglądałam sobie i faktycznie super. Tyle że moim ogrodem zajęła się juz jakiś czas temu firma z ulotki:lol2:, znalezionej w skrzynce pocztowej :D, kwestia kilku dni i zacznie się realizacja, zobaczymy.....:eek:

MarJel cuuuudownie u Ciebie !

Jako, że laik ze mnie, proszę powiedz to oryginalne eamsy czy krzesła inspirowane nimi? Bo cena oryginału mnie zabiła.. ok 2tys sztuka ??!

Kochana, krzesełka mam inspirowane:cool:

Marjelka fajne te eamsy, wymieniaj jeżeli masz miejsce. Ja w szczytach tylko mam z podłokietnikami, ale u nas stół będzie dużo mniejszy :)

 

Bufet średnio mi podchodzi, ale w sumie mogłabym się do niego przekonać. Jednak mógłby tymi nóżkami zgasić eamsy no i ...nie byłoby już tak elegancko.

 

Dzięki za namiar na tapetę i zasłony. Chcę koleżance tapetę pokazać, bo chyba będziemy jej urządzać mieszkanie :rolleyes:

Venusik jednak zostają dwa z podłokietnikami, a reszta bez, nie będę wymieniała:)

marta dołączam się do zachwytów krzesłami:) piękne są. i dla mnie obojetne czy bez podłokietników , czy z ..... piekne i już.

 

ale do codziennego użwywania jak ma Ola z K. ( hazelka) przy pólwyspie lepsze bez. szybciej wsiadziesz i wysiądziesz:)

 

 

 

100 lat dla Mai

U mnie Moniu do wyspy muszę mieć wysokie krzesełka, tyle że ja na razie nie chcę w ogóle krzeseł przy wyspie:cool:

no nieee...twoja jadalnia to obecnie moje ulubione wnętrze :D czekam na więcej fotek! :)

:hug:

Krzesła ZAJEBISTE !!! Niezmiennie jestem w nich zakochana. Ale moja kochana ... ja byłam zdecydowana na 4 zwykłe i 2 z podłokietnikami. Czy możesz mi zobaczyć jaka jest różnica w szerokości tych krzeseł ? Ile mają zwykłe a ile z podłokietnikami ? Niewielka różnica w cenie a skoro są wygodniejsze to moze warto jednak zainwestować ??

Mirelko jakoś siedzenia przy stole ta sama, przy jednym i drugim krześle, jedynie te podłokietniki fajne przy dłuższym posiedzeniu,bo jest gdzie oprzeć ręce, ale pupa czyje ten sam komfort:D

Marjelko witam ponownie :) Krzesła piękneeee. Tak więc zostaje mi tylko powiedzieć że jadalnia jest cudna tak jak cała reszta Twojego domku. Pozdrawiam

asiunia :hug:

Marta krzesła super, fajnie że dałas dwa kolorki:)

mario :hug:

Hej Marta, krzesła fajne, chociaż ja wolę taki bardzo podobny model tylko na metalowych nóżkach, chociaż te drewniane akurat idealnie pasują u Ciebie do stołu. Czy mogłabyś proszę napisać jakie rozmiary ma ten Twój stół? Chcę kupić meble do jadalni i chciałabym tak jak u Ciebie takie z podłokietnikami na szczytach, tylko one się nie wsuwają pod stół i nie wiem czy to wszystko się zmieści. A te Twoje się wsuwają?

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

 

P.S. Też mam u siebie inspirację z Twojego domku, czyli Caboche w wiatrołapie ;)

praha, moje krzesła z podłokietnikami się nie wsuwają, stół ma wymiary ok.250cm/ na ok. 110cm. W przypadku naszej jadalni można mieć stół szeroki jak mam ja, nie wsuwające się krzesła i spokojnie stanie jeszcze komoda/ bufet i nie będzie ciasno.

Masz caboche w wiatrołapie? pokarz :popcorn:

Mirelko, zobacz sobie na stronie dkwadrat-tam obie z Martulką kupiłysmy krzesła:)

Martusia, mam juz swoje pieknosci, ale nierozpakowane (do weekendu):rolleyes:

Martusia, napiszesz mi, jaki masz zlew gospodarczy w pralni i jakie ma wymiary?

Olu chyba pytałaś u Venuski, mi się wydaję że mam ten sam, nie pamiętam gdzie kupiony :(

 

MarJel-wpadam z rewizyta-pieknie u Ciebie-jak zawsze!Czy moge zapytac gdzie kupilas krzesla,chcialam taki na biegunach do synka do pokoju.Pozdrawiam

Też myślę o takim jednym na biegunach aby postawić przy kominku, ale mąż się pukną w głowe, że jak to plastikowy na biegunach :D

MarJel - Krzesła wpasowały się idealnie :yes: jest BOSKO!!!

czy mogłabys zmierzyc jaką wysokość maja podłokietniki? Chcę sprawdzić czy wsuną mi się pod mój stół ??

Pozdrawiam :)

pinacolada, zaraz wkleję fotki, na ile wsuwają się krzesła :yes:

Witaj MarJel.

od niedawna śledzę twój wątek i podziwiam piękne wnętrza.

Korzystając z okazji - mam do Ciebie bardzo przyziemne pytanie:

Jak w praktyce sprawdza się gres, który masz na podłodze w holu i salonie- bardzo mi się podoba (nawet oglądałam go w realu) ale obawiam się czy nie jest zbyt pracochłonny w utrzymaniu czystości ? i czy nie jest za śliski w użytkowaniu? - mam 8 letniego syna i nie chciałabym, żeby złamał nogę zaraz po przeprowadzce. Będę wdzięczna za odpowiedź

Witaj niki. Śliski nie jest, jeszcze nikt nie wyrżną, a też mam biegające dzieci, myje się szybciutko , pod słonko może i widać jakieś plamki i kurz , ale to chyba przy każdej podłodze. Bez obsługowy nie jest :D, mop i ajax daje radę :)

Marta, moje ludwiczki z podłokietnikami też się nie wsuwają, ale tak ma być z założenia:) Mi się tak poodba. :wiggle:Prawda, ze potrzeba jest wtedy ciut więcej miejsca:)

Dokładanie Aguś:yes:

Bardzo ładnie to wygląda, kiedy szczytowe krzesła się nie wsuwają!

 

Gorzej, jak ktoś jest tak zdolny jak narendil i kupuje sobie cztery takie niewsuwane krzesła :lol2:

 

Marta, udanej wycieczki!

Eeee wszystkie nie wsuwane też będą ok. :yes:, jak jest miejsce to czemu nie, a jeszcze jak tylko 4 to już w ogóle :D

ładnie to tak zetzetki nie poinformowaćhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/foch.gif

skoro gardzisz moim towarzystwem... nawet kawki nie chcesz wypić... http://forum.barcis.pl/images/smilies/foch.gif

Madziu już dostałam zjeb....e przez tel. od Ciebie i sie tłumaczyłam, wybacz kochana :hug:

Martuś - przyznaję się bez bicia, że ostatnio zaniedbywałam Twój wątek, za co słusznie zostałam ukarana, bo dopiero dzisiaj zobaczyłam Twoją cudną jadalnię. Eamsy wyglądają jak stworzone dla Ciebie :)

 

Nie wypowiem się jednak co do bufetu - z jednej strony - faktycznie pasuje idealnie, a z drugiej - czy Magda_ZZZ nie ma racji? może za bardzo komplecikowo będzie wyglądać?

nihiru, ty zaniedbałaś mój wątek? to co ja mam powiedzieć :lol2: Co do bufetu, to jeszcze myślę czy go zamawiać, czy szukać dalej, ale dziękuję za opinie:) i miło że zaglądasz.

Witam serdecznie,

 

ja tylko mogę potwierdzic to co powiedziały forumki.... jest pięknie z nowymi krzesłami !!!

Bardzo mi się podoba.... również kuchnia jest w moim guście. Bardzo proszę o info nt. spotów na suficie w kuchni,(wymiary i producent) z tego co wiem to są różne grubości a mi zależy żeby nie obniżac zbyt dużo sufitu, i jakie żarówki są w oprawie?

 

pozdrawiam

Renja

Renja, ja mam aqaform, moje są dość małe, wiem że występują takie same tylko większe. Wejdź na stronę aqaform tam powinny być wszystkie wymiary. Ja mam dwa rodzaje żarówek, w rzędzie przy wysokiej zabudowie inne i przy oknie inne, ale jakie??? :rotfl: spytam męża:D

MarJel piękna ta Wasza jadalnia z eamsami :yes: To strzał w dziesiątkę. Jest idealnie :)

:hug:

MarJelko, jak dobrze, że wrzuciłaś na pierwszą stronę aktualne zdjęcia. Przyczajałam się na Twój wątek już od dawna, ale ciągle brakowało mi czasu na przeglądnięcie całości. A teraz wszystko mam pięknie podane - pod nosem, bez szukania :)

 

Dom masz piękny, elegancki, w świetnej kolorystyce. Jestem absolutna fanką pokoju Twojej córy. Najchętniej sama bym się tam od razu wprowadziła :lol2:

 

Gratuluję talentu i wyczucia smaku. Świetnie sobie ze wszystkim poradziłaś :)

Drop_Inn :welcome:, dzięki za komplementy :) Ja też do Ciebie zaglądam, ale tak samo brakowało czasu na bliższe poznanie ;) Obiecuję się ujawnić :D

Przyszłam oko nacieszyc i nie zawiadłam się o nie

Dom C-u-d-o-w-n-y

 

A zdrac proszę czym myjesz te piekne podłogi ????????? chodzi mi jakim sprzętem bo na kazdym zdjeciu sa czysciuteńkie

casse mój sprzęt podłogowy to MOP:lol2: firmy vileda + plus ajax :lol2: i tyle:D

Martusia, Ty masz taka polke miedzy suszarka i pralka, zeby wygodnie postawic miske z praniem (chyba:rolleyes:).Czy taka półka jest czescią suszarki? Czy Ty montowalas sobie cos takiego?

Oluś kochana ta nadstawka jest konieczna jeżeli chcesz by suszarka stała na pralce:yes: ja akurat wybrałam taką z wysuwaną półką, dzięki czemu mogę postawić miskę i wygodnie wyciągać wysuszone pranie, a nie trzymać miskę w powietrzu :D

Martuś ja też w stolycy byłam :wiggle: - szkoda że nie w jednym czasie ;)

 

I jak komoda na żywo???

 

Buziaki zostawiam :hug:

Komoda mi się podobała, ale jeszcze decyzji nie podjęłam, bo może się okazać ciut za długa i nadal myslę :rolleyes: Chyba poczekam aż zawisnął zasłony bo ona dochodzi do okna....Zobaczymy się niebawem u Alki w Milanówku :lol:

Bardzo stęskniłam się za forum i za Marjelkowym dziennikiem:p

Już chyba pisałam, że krzesełka bardzoo mi się podobają i myślę, że dobrze robisz zostawiając zestaw jaki masz teraz:wiggle:

Ciekawa jestem jaki wybierzesz bufet....:p

Proszę napisz jak się sprawuje stolik kawowy, bo już kilka imprez zaliczył:):) Mój jeszcze stoi na strychu u teściów, więc narazie cieszę oko oglądając w kółko Twoje zdjęcia:lol2: Pozdrawiam

Hej Magdzińska, a co ty tak zniknęłaś na dłużej co? :cool: Stolik ok. choć ryski łatwo się niestety robią, u mnie na co dzień położyłam podkładki i mam spokojną głową. Póki mój mały nie podrośnie muszę trochę zabezpieczać meble bo inaczej zaraz remont i wymiana murowana :rotfl:

MarJel a jak się nazywa lampa w pokoju Twojej córeczki? Pewnie gdzies to pisałaś ale nie jestem w stanie w tej chwili przeczytać wszystkich postów u ciebie (w najblizszym czasie na pewno to zrobię ). Coś mi się kojarzy że to Italux ale nigdzie nie mogę jej znaleźc. Jak ona się nazywa? Czy aby jej już nie wycofali ze sprzedaży?

anjap, lampa w pokoju córki to faktycznie italux http://www.ceneo.pl/6479827 lampa craver, nie mam pojęcia czy jest wycofana:eek:, jakby co to jest jeszcze taka wersja tylko mniejsza....

Hi Marjel:) Przychodzę po prośbie:D Czy mogłabyś mi napisać czy żyrandol caboche z wiatrołapu kupowałaś na necie czy w bezpośrednio sklepie?? Jeśli to drugie to czy mogłabym prosić o namiar do sprawdzonego sprzedawcy?:D Pytałam już Karolci, ale ona kupowała w sklepie a ja nie bardzo mam gdzie i szukam;)

Kochana dwa caboche kupowałam przez net, a jeden w stacjonarnym black red white (Cena ta sama i jakość też) Postaram się odnaleźć sprzedawcę internetowego i dam znać.

Marta gdzie Ty jesteś, my tu czekamy na obiecaną fotorelację;)

 

Wiesz może co słychać u forumowej Lady?

Nie wiem, ostatnio się nie widziałyśmy, jedynie dostałam świątecznego smsa od Lady:yes:

Lady żyjesz? :D

Martuś wyczyść skrzynkę :popcorn:

Już :)

Witam właścicielkę jednego z najpiekniejszych domów na forum i jej wszystkich gości. Podglądam od dawna i podziwiam.. Jestem w trakcie przebudowy domu- konkretnie w tej chwili podczas generalnego remontu kuchni, Zdecydowalam sie napisać ponieważ liczę na fachową pomoc. Planuję w szafkach dolnych- głownie szuflady uchwyty krawędziowe Zobal U-9 (gorne szafki bezuchwytowe)- mój problem polega na tym, że kompletnie nie wiem jak rozwiązac problem otwierania lodowki w zabudowie- słupek w jednym ciągu z pozostałymi szafkami, więc nie bardzo wchodzi w gre montaż innych uchwytów, choć wykonawca kuchni namawia na przymocowanie do frontu lodówki tj chłodziarki i zamrażalki dużych uchwytow pasujących do uchwytu piekarnika (siemens) - a wolałabym tego uniknąc. Bardzo proszę o radę- musze w ciągu kilku dni podjąc decyzję. Z gory dziękuję wszystkim, pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję smaku i wyczucia w urządzaniu domu.

Witaj Fra:) i dziękuję za miłe słowa.

Tutaj opisałam i obfociłam uchwyt lodówkowy. Po między dwiema płytami przyklejony jest uchwyt. Znajdziesz tu fotki również uchwytu w zamrażarce http://forum.muratordom.pl/showthread.php?180223-Fotki-i-plotki-u-MarJel/page103

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam podobny problem przy projektowaniu kuchni, tyle że w grę wchodziły tylko okucia bezuchwytowe, dotykowe. Może nie jest to najcichszy system, ze wzglęu na zamykanie, ale przynajmniej w dolnej części nie trzeba używać rąk do otwierania kiedy są brudne, stopy, kolana i pupka idealnie je zastępują:yes: Niestety w przypadku lodówek jest to niemożliwe, dlatego stolarz zrobił podcięcie frontów od dołu przy lodówce i od góry przy zamrażarce. jakoś się to zgubiło a linia kuchni została zachowana bez stosowania zbędnych uchwytów. Tyle, że ja mam kuchnie na wysoki połysk białą, na której śladów palców generalnie nie widać. W przypadku innych kolorów na połysku lub lacobelu chyba wybrałabym pomysł twojego stolarza. Inaczej będziesz panią ręczników papierowych i płynu do mysia okien ( czyszczę nim fronty). Ale tak sobie popatrzyłam na okucia MarJel.. i stwierdzam, że są genialne. Naprawde to najlepszy wybór jeśli chcesz mieć widoczne uchwyty. Edytowane przez bellamag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marjelka - jak Ty babo ogarniasz te długie posty :rotfl: Czekam na zdjęcia niewsunietych eamesików ale poprosze jeszcze wysokośc podłokietników - prosze żebys zmierzyła od podłogi tak w połowie głębokości podłokietnika .....bo on chyba lekko sie unosi w kierunku oparcia, prawda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się napisałaś podziwiam i pozdrawiam :)

Taa, posty giganty to moja specjalność:cool: Również pozdrawiam ze słonecznego Lublina :)

Miałam podobny problem przy projektowaniu kuchni, tyle że w grę wchodziły tylko okucia bezuchwytowe, dotykowe. Może nie jest to najcichszy system, ze wzglęu na zamykanie, ale przynajmniej w dolnej części nie trzeba używać rąk do otwierania kiedy są brudne, stopy, kolana i pupka idealnie je zastępują:yes: Niestety w przypadku lodówek jest to niemożliwe, dlatego stolarz zrobił podcięcie frontów od dołu przy lodówce i od góry przy zamrażarce. jakoś się to zgubiło a linia kuchni została zachowana bez stosowania zbędnych uchwytów. Tyle, że ja mam kuchnie na wysoki połysk białą, na której śladów palców generalnie nie widać. W przypadku innych kolorów na połysku lub lacobelu chyba wybrałabym pomysł twojego stolarza. Inaczej będziesz panią ręczników papierowych i płynu do mysia okien ( czyszczę nim fronty). Ale tak sobie popatrzyłam na okucia MarJel.. i stwierdzam, że są genialne. Naprawde to najlepszy wybór jeśli chcesz mieć widoczne uchwyty.

Ja jeż jestem bardzo zadowolona z mojego rozwiązania. Na pierwszy rzut oka nie widać że w dwóch uchwytach mam podcięcia po bokach, a oprócz tego sa symetrycznie i co najważniejsze w jednej linii :)

Marjelka - jak Ty babo ogarniasz te długie posty :rotfl: Czekam na zdjęcia niewsunietych eamesików ale poprosze jeszcze wysokośc podłokietników - prosze żebys zmierzyła od podłogi tak w połowie głębokości podłokietnika .....bo on chyba lekko sie unosi w kierunku oparcia, prawda??

Przy moim stole spokojnie wejdzie 10 krzeseł( po 4 przy dłuższym boku i po jednym przy krótkim)

Szerokość krzesła z podłokietnikiem w najszerszym miejscu 63cm, wysokość 67.5cm Unosi się dopiero przy samym oparciu, a tak idzie prosto:) Na fotach wszystko widać:yes:

http://img215.imageshack.us/img215/9885/20120417111005.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img32.imageshack.us/img32/7770/20120417111050.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img833.imageshack.us/img833/1331/20120421194617.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, mnie eamsy nigdy sie nie podobaly, ale u Ciebie widzialam je od poczatku i super wyglądają, i te szczytowe tez, jak pisałaś u Ciebie jest tyle miejsca, że nie przeszkadza, ze sie nei wysuwają :) :) :)

 

Zastanawiam sie, co ja ci tak kadzę, bo zawsze wolę krytykować :(

 

 

 

U nas tez dzisiaj slońce :)

 

http://www.e-gify.pl/gify/przyroda/slonce/slonce27_(www.e-gify.pl).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, mnie eamsy nigdy sie nie podobaly, ale u Ciebie widzialam je od poczatku i super wyglądają, i te szczytowe tez, jak pisałaś u Ciebie jest tyle miejsca, że nie przeszkadza, ze sie nei wysuwają :) :) :)

 

Zastanawiam sie, co ja ci tak kadzę, bo zawsze wolę krytykować :

 

(U nas tez dzisiaj slońce :)

 

Ja do eamsów też się przekonałam niedawno, był moment że w ogóle ich nie brałam pod uwagę, ale mi się zmieniło:cool:

Alu wirtualnie czujemy do siebie miętę:lol: to sobie kadzimy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...