Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Martuśka ,świetny masz kącik wypoczynkowy...mebelki fantastyczne i to, że poduchy są szare a nie czarne to chyba tylko na plus ;) .. normalnie pozazdrościłam.. znowu:p (nie zazdroszczę tylko tych okienek wyglądających na Twój azyl):rolleyes:

 

Dziękuję za namiar na firmę...ja potrzebuję pomysłu na ogród czyli projektu, a z realizacją sama powalczę -tak jak ci dwaj panowie u Ciebie :D

w ten sposób walczyłam przez cały weekend majowy:mad: a i tak dzisiaj z chemią ruszyłam do boju..

MagdaZZZ trafnie opisała to co nam tutaj prezentujesz... możemy brać z Ciebie przykład:yes:

 

edit.. no to idę do lustra przećwiczyć odpowiednie spojrzenie... ciekawe czy też w Londynie na zakupach wyląduję :lol2:

Edytowane przez madileo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie wariatki:rotfl::rotfl:

:lol::lol:

Martuśka ,świetny masz kącik wypoczynkowy...mebelki fantastyczne i to, że poduchy są szare a nie czarne to chyba tylko na plus ;) .. normalnie pozazdrościłam.. znowu:p (nie zazdroszczę tylko tych okienek wyglądających na Twój azyl):rolleyes:

 

Dziękuję za namiar na firmę...ja potrzebuję pomysłu na ogród czyli projektu, a z realizacją sama powalczę -tak jak ci dwaj panowie u Ciebie :D

w ten sposób walczyłam przez cały weekend majowy:mad: a i tak dzisiaj z chemią ruszyłam do boju..

MagdaZZZ trafnie opisała to co nam tutaj prezentujesz... możemy brać z Ciebie przykład

 

edit.. no to idę do lustra przećwiczyć odpowiednie spojrzenie... ciekawe czy też w Londynie na zakupach wyląduję :lol2:

 

:lol2::lol2:

 

 

Dzięki Maduś:hug:

 

(nie zazdroszczę tylko tych okienek wyglądających na Twój azyl) jakich okienek?, nie czaję :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrzuty sumienia, że ciągle nie mogę nadążyć za twoim tempem prowadzenia galerii i budowy:oops: i choć zaglądam to cały czas jestem do tyłu :oops:

 

no coś Ty :hug:

zaglądaj kiedy możesz i na ile możesz :yes: - to ma być przyjemność nie obowiązek :no:

ciszę się że w ogóle jesteś :rolleyes: :hug:

 

 

 

Co do ogrodu wklejałam Ci kiedyś inka do ogrodu bukszpanowego z Gardenarium - przeglądałaś?

Piękne kompozycje - eleganckie z białymi hortensjami....polecam - ja chcę mój przód ogrodu na tym wzorować :yes:

 

 

mam jeszcze 2 stronki do nadrobienia, ale musze już zmykać

napiszę tylko że zestaw wypoczynkowy :jawdrop: - kolor idelany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloł

Projekt ogrodu cudny :wiggle::wiggle: na szczegóły nie zwracam uwagi bo jeszcze nie kumam czaczy

 

:rotfl:

karolku, jestes bezbłędna, tudzież obłędna:lol2:

Martusia, komentów nie dam rady nadrobic ale wszystko zem widziała i bardzo mi sie ten komplecik podoba, choc ja szukam jak zwykle czegos kanciastego:rolleyes:

Martusia, spisz u Ali prawda?(nie wyobrazam sobie, ze bedzie inaczej) I bedziesz na afterparty?:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJelko, dziękuję za fotorelację zestawu ogrodowego. Jestem na 100% już do niego przekonana, tylko z kolorem teraz nie wiem co wziąć. Czy ktoś ma/planuje ten jasny. Ja się waham. Obydwa mi się podobają, ale boję się, że ten jasny ma jakieś takie różowe te poduchy. Znowu ten ciemny boję się, że szybko wypłowieje i będzie się nagrzewał. I bądź tu mądry. Chciałabym tak jak ty: decyzja, fryzjer, kawka, londyn...niestety to trzeba mieć jeszcze odpowiedni charakter. Dziwię się tylko, że ogrodnicy glebogryzarką najpierw tego nie przeorali. No ale widocznie wolą dłużej dłubać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...