Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maaaaaatko, Marta!!!!!!!!! Ile roślin !!!!!!!!!!!! Jakie piękne !!!!!!!!!!!!!!!!

Cudowny dom i cudowny ogród będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na co twoi ogrodnicy sadzą te dorodne okazy ?????????

 

Marta możesz mi napisać jak LIBET VENETIA się sprawują ??????? One mi się strasznie podobają, ale mam obawy co do utrzymania ich w czystości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wątek często przeglądam i choć dotąd się nie przywitałam, jednak w obliczu powstającego właśnie zaczarowanego ogrodu skorzystam z okazji :) - pozdrawiam baaardzo cieplutko i z całej siły trzymam kciuki zwłaszcza za brzózki! Niech rosną zdrowo... zaraz, zaraz... podobno można zapeszyć? Wobec tego niech to szkaradne zielsko karłowacieje! Tfu, tfu! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta zaraz wyślę ci cenę na pw.

Nie dostałam :p

Martusia, kochana nawet sobie nie żartuj- Twój ogród będzie najpiękniejszy:yes::cool: Gdzie mi tam do Ciebie:p

Po wsadzeniu oczywiście roślinki trzeba bardzo dużo podlewać, żeby się ukorzeniły na nowo i będzie cacy.

Trzymam kciuki:D

Agusia, nie licytujmy się obie będziemy miały piękne ogrody :p

Będzie nawodnienie, to z podlewaniem nie będzie problemu ;)

Marta!

Ale ogrodowa dżungla powstaje :o.

Duże, dorodne okazy drzew i krzewów :yes:Jestem pewna,że powstanie ogród marzeń :) I to w tak krótkim czasie :)

A to wszystko nie przepłacone własnym potem i zdartymi paznokciami :D Szczęściara z Ciebie Martuś :D.Tylko My wszystko "tymi rencami" :D

Żartuję ;)Będzie piknie jak wszystko u Ciebie :cool:

Lady dowcipnisio ty :p 11. czerwca minie miesiąc jak się chłopaki użerają z moim ogrodem, wyobrażasz sobie kiedy ja bym to sama wszystko zrobiła :p ;)

Miałyśmy się spotkać kurna..... :rolleyes:

Masz jakoś czas dla Martusi :popcorn:, chętnie bym cię posmyrała po brzusiu :hug:

Marta kurna chata toż u ciebie będzie prawdziwy, dorodny ogród będzie, rośliny piękne i ogromne i aż mi się ciśnie na usta ile cie to kosztować będzie jak jedna brzoza 600 zł, ło matko, tyś jest największa szczęściara z nas:)

E tam Reni, nie przesadzaj:hug: odezwała się ta co niby szczęścia nie ma :p

Pamiętam jak w zeszłym roku coś sadziłaś? Pokazałbyś jak porosły roślinki, a? Nic się nie chwalisz:rolleyes:

MarJel - Jestem Ci bardzo, bardzo, bardzo wdzięczna za odpowiedź! Dziękuję że specjalnie dla mnie liczyłaś te linki :) Wybacz że Cię tak męczę o te światłowody ale po prostu zakochałam się w nich ;) i faktycznie nie dawało mi to spokoju :D Posiadam schody dywanowe ze szklaną barierką i chciałabym umieścić te światłowody podobnie jak u Ciebie ale ja nie mam miejsca wolnego pomiędzy balustradami, dlatego mam nadzieję że jakoś to się u mnie będzie prezentowało :) U Ciebie wygląda to zniewalająco! Chciabym aby światłowody tworzyły linie o długości ok. 60 cm, długość 3,70. Ostatnie pytanie :) Masz barwę ciepłą czy zimną tych światłowodów? Pozdrawiam ciepło :)

Koniecznie się pochwal końcowym efektem schodów, coś czuję że mnie zwalą z nóg:rolleyes:

Moje mają raczej ciepłą barwę :rolleyes:

Normalnie te twoje roślinki http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/flowers/smileys-flowers-413527.gif wyrwały mnie z butów http://forum.barcis.pl/images/smilies/pragnie.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/poklony.gif

Dzięki Karolku :hug:, ale wyrwały cię z tych nowych butów? ;)

Marta, poszalałaś! Będzie super!

Mam nadzieję że będzie :rolleyes: :hug:

Maruska rośliny wymiatają!!!!!!!!!!!!!!! :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

A ja widziałam je "na żywca" dzisiaj kolo Ciebie przejeżdzałam :p

 

Drzwa są gigantyczne!!!!!!!!!!!! A kolory wielkich piwowni posadzonych przed domem cudne!!! Moi rodzice takie mają i je uwielbiam ;)

 

Jednym słowem proszę trzymamć kontakt do swoich ogrodników dla mnie bo przy kolejnym domu pewnie z nich skorzystam ;)

 

 

 

Marusia już jest, a będzie jeszcze bardziej PIĘKNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hug:

 

No to poprosimy zdjęcia tych piwoni, bo troche mamy daleko do L i nie mamy jak tak sobie przejezdżać obok Twojego domu Martuś :)

Karolcia przejeżdżałaś i nie wpadłaś??!!!:p:mad:

Kochane te piwonie to pozostałości po pierwszych właścicielach działki:lol2: Myślałam że zmarniały jak panowie robili ogrodzenie i wydawało mi się że zostały przy okazji wykopane, a te skubane ni stąd ni zowąd się przebiły i znów rosną:jawdrop: Nie pasują mi za bardzo do koncepcji ogrodu :rolleyes:, ale nie mam sumienia ich wyrzucić, bo już tyle bidne u mnie przeszły i pchają się na siłę żeby zostać ;), a że pięknie pachną, to postanowiłam je przesadzić pod śmietnik :lol2::rolleyes:, jest tam taka jedna fajna miejscówka ;) Na froncie mamy coś innego zaprojektowane, to raz, a dwa one rosną zbyt blisko ogrodzenia i jak otwiera się brama wjazdowa to o nie haczy :rolleyes:

Maaaaaatko, Marta!!!!!!!!! Ile roślin !!!!!!!!!!!! Jakie piękne !!!!!!!!!!!!!!!!

Cudowny dom i cudowny ogród będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na co twoi ogrodnicy sadzą te dorodne okazy ?????????

 

Marta możesz mi napisać jak LIBET VENETIA się sprawują ??????? One mi się strasznie podobają, ale mam obawy co do utrzymania ich w czystości...

Leia jeszcze ogrodnicy nie sadzą, jeszcze kończą nawodnienie, strasznie długo im się schodzi ( nie mają jeszcze doświadczenia) , a na co mają, mogą sadzić? :rolleyes: nie wiem co mam odpowiedzieć :rolleyes:

Libet oki, tyle że teraz faktycznie się brudzi, ale u mnie okropne pobojowisko, kurzy się bardzo i w około wszędzie ziemia lub błoto, które przede wszystkim roznosi mój 3latek. Zobaczymy jak będzie po skończeniu ogrodu, jak już będzie trawka :rolleyes:

Będziesz miała istny raj! 3mam kciuki żeby krzaki się przyjęły... koniecznie pochwal się końcowym efektem!

Madi dziękuję:hug: Pochwalę się....już bliżej jak dalej :rolleyes:

Ja wątek często przeglądam i choć dotąd się nie przywitałam, jednak w obliczu powstającego właśnie zaczarowanego ogrodu skorzystam z okazji :) - pozdrawiam baaardzo cieplutko i z całej siły trzymam kciuki zwłaszcza za brzózki! Niech rosną zdrowo... zaraz, zaraz... podobno można zapeszyć? Wobec tego niech to szkaradne zielsko karłowacieje! Tfu, tfu! ;)

:welcome: Diedra

A wiesz coś w tym jest, takimi pochwałami faktycznie można zauroczyć i uschną :rolleyes:

Ostatnio przechwaliła mi koleżanka białe dwa storczyki w jadalni, rano wstaję a one padnięte :o, wstawiłam je na chwilę do wody, pogadałam z nimi( podobno to działa) i ożyły :wiggle:ów

O widzę że z Lublina jesteś?

Witaj Marjel

 

Bywam w Twoim Domku od roku,ale nigdy się nie zalogowałam.Pięknie u Ciebie....POzdrawiam.

:welcome: Julianne Moore

Miło że się wreszcie po roku odważyłaś i ujawniłaś;)

Zapraszam teraz na ploteczki w wolnej chwili :)

Marjelko znowu udowodniłaś, że jesteś mistrzynią!!!!!!!!!!! Wszystko co robisz zawsze jest najlepsze, z najwyższej półki:p Zawsze zaskakujesz:jawdrop: Tobie zawsze wychodzi Wowwww factor:P:P:P Zazdroszczę Ci takich możliwości:P:rolleyes:

Pozdrawiammmmm

A ty jesteś mistrzynią w prawieniu komplementów, chyba jeszcze nikt mi tak nie słodził na tym forum co ty :hug::hug::hug: Mój dobry duszku!

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poka poka

nie bądz taka

 

marta pokazuj sandałki:p

Nie mogę znaleźć na stronce, takie zwykłe na co dzień z wojasa japonko- sandałki, zapianane w kostce na dwie klamerki- płaskie:D do takich trza mieć długie nogi :rolleyes::lol:;)

Przysięgam jak na spowiedzi, że Ci nie "lukruję" :no: Tak naprawdę uważam!! Oj jak mi miło, że jestem dobrym duszkiem:p

Jesteś, jesteś, moim ukofanym :hug:

MarJel - Jak już wszystko będzie wykończone to oczywiście pokażę ale moje schody przy Twoich się chowają :rolleyes:

No wszystkie takie skromnisie jesteście, a potem jak wrzucacie foty to :jawdrop:

Ale jak to nie, przecież wysłałam zaraz po napisaniu posta. Rozpisałam ci wszystko. O co chodzi?

Nie wiem skibusiu, ale nie dostałam żadnej wiadomości od ciebie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lady dowcipnisio ty :p 11. czerwca minie miesiąc jak się chłopaki użerają z moim ogrodem, wyobrażasz sobie kiedy ja bym to sama wszystko zrobiła :p ;)

Miałyśmy się spotkać kurna..... :rolleyes:

Masz jakoś czas dla Martusi :popcorn:, chętnie bym cię posmyrała po brzusiu :hug:

 

 

Hej Martuś! Ty nie pytaj-bo Ty zawsze jesteś mile widzianym gościem u mnie :) :hug:.Zapraszam bardzo serdecznie kiedy tylko chcesz :)))

Bardzo chętnie się z Tobą zobaczę i poplotkuę :)

Nawiedzaj mnie KONIECZNIE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome: Diedra

A wiesz coś w tym jest, takimi pochwałami faktycznie można zauroczyć i uschną :rolleyes:

Ostatnio przechwaliła mi koleżanka białe dwa storczyki w jadalni, rano wstaję a one padnięte :o, wstawiłam je na chwilę do wody, pogadałam z nimi( podobno to działa) i ożyły :wiggle:ów

O widzę że z Lublina jesteś?

 

Hmmm.. na storczyki podobno trzeba czasem pokrzyczeć :) Wtedy stają się bardziej zdyscyplinowane - sprawdzone przez koleżankę ;) Delikatny wyrzut nie zawsze działa :D

 

Tak, jestem z Lublina ;) Po lekturze kilku wątków z przyjemnością stwierdzam, że lubelska grupa na FM wydaje się nie tylko silna, ale i przesympatyczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi pochwałam to chyba prawda - ja się zawsze śmiałam z takich "zabobonów" dopóki nie padło nasze najładniejsze drzewko w ogrodzie :( Oczywiście wszystkim odwiedzającym i całej rodzinie zawsze mówiłam, jakie ono piękne, najładniejsza ozdoba, potrafiłam się nad nim głośno zachwycać za każdym razem, kiedy wracałam do domu (rosło przy drzwiach wejściowych) - no i w tym roku już nie wypuściło listków, został suchy badyl do wycięcia :(

 

MarJel, ciekawość mnie zżera, jaki będzie efekt, bo zapowiada się tak, że :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...