Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, :welcome::welcome::welcome:

jestem nową forumowiczką idopiero zaczynam ale muszę Ci powiedzieć że jestem pod wrażeniem całego domy no i oczywiście Twojego dziennika budowy. Co za precyzja i fachowość.:wiggle:

Szczerze sie przyznam ze obejrzalam calosc i zaczynam jeszcze raz od poczatku. Bede zadawac pytania :) a jak sie zmobilizuje to sama zaczne pisac o swojej budowie. Dopiero jestem na etapie wstawiania okien wiec jeszce nie ma o czym pisac. Ale przy urzadzaniu sie zacznie

 

Jeszcze raz PEŁEN SZACUN za CAŁOŚĆ :wiggle:

Edytowane przez gosia-goja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marjelko, Saly proszę o pomoc.

Ekipa położyła nam pół salonu płytek LAZIO bo w trakcie okazało się, że niesamowicie się rysuj,ą zwykłe położenie poziomicy pozostawiało rysy jestem załamana , aż nie możliwe. Złożyliśmy reklamacje, czekamy, ale wstępnie powiedzieli, że tak się rysują, ŻE TO GRES POLEROWANY I NIESTETY W KONTAKCIE Z PIASKIEM ITD TAK SIĘ ZACHOWUJE, czy to możliwe nic o tym nie pisałyście ;). Pod światło rysy są bardzo widoczne. Chłopaki zerwali te płytki bo zdecydowali z moim M, że po pół roku będą nadawały się do wymiany :o Nie wiem która pierwsza odpisze ale bardzo proszę o opinię. Dzięki :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel a czy mozesz mi powiedziec jakie to płytki w łazience te sliczne czarne w paski i biale we wzorki?

Jak moge prosic to takze wymiary i cene łóżka bialego z sypialni bo namiary na 'stanucha" juz mam :) tylko nie wiem jakie ma ceny :) sypialnia rewelacja ja tylko zamienie na czarne tapety.

Jestem pod totalnym wrazeniem i tak jak mowilam czytam od poczatku po kolei :):):)

pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do zasłon:rolleyes: będą wisiały na trzech oknach, w każdym po dwie, czyli 6 sztuk;) W dużym balkonowym- z wyjściem na taras, w gabinecie otwartym na salon, oraz w tym dużym podwójnym w salonie ( za kanapą) i te będą na szynie wychodzące z wnęki, reszta na tradycyjnych karniszach, wszystkie szyte na jednej tej samej taśmie :lol:

 

edit. dorzucę foto, żeby wszystko było jasne( wszystkie czy-3 )widoczne łyse okna

http://img444.imageshack.us/img444/9205/dsc0997x.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

W kuchni i jadalni zostają rolety rzymskie, przez lato, na zimę planuję do kupuić dodatkowy komplet na zmianę:D

http://img29.imageshack.us/img29/9581/dsc1000l.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

powiedz proszę czy wygodne te eamsy.z podłokietnikami i czy te czarne ładnie wyglądają. mogę jakiś namiar na sklep dostać? poza tym piękne wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...