Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czyli miałam nosa pisząc, że może Marjelka nic nie wie o tych zdjęciach:rolleyes: Dobrze, że się wyjaśniło bo już miałam donosić do osób mających z nią kontakt (czyt. Karolcia:))

Pozytyw z tej całej sytuacji jest taki, że wygląda na to że nas czytasz, i wpadasz na fm :wave: - tak więc Dzień dobry Martuśka :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

Dziewczyny ja tez jestem za tym aby to właściciel wklejał swoje zdjęcia i się nimi chwalił

Nie róbmy tego za kogoś (czyt. dobre obyczaje forum)

 

Pozdrawiam

 

PS Jak ktoś ma zamiar wklejać zdjęcia mojego domu niech próbuje tak dla jasności jestem prawnikiem :-)

 

 

Dobrze wiedzieć Saly:rolleyes: Wiesz, Bełchatów niedaleko Łodzi, więc w razie czego wiem gdzie szukać dobrego prawnika;):rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kochane me:):hug:

Żyję, żyję ale co to za życie.... ciągle na bombie zegarowej, w pogotowiu....:( Nie będę się jednak użalać nad sobą i nad swoim losem bo nie po to się dziś ujawniłam żeby biadolić:) Jednak w ramach wytłumaczenia- musicie się jeszcze uzbroić w cierpliwość zanim wrócę na stałe, a wrócę obiecuję!, ale jeszcze nie teraz. Tak to tajemniczo wszystko brzmi, wiem:rolleyes:, ale uwierzcie trochę się działo- dzieje.

Więź z fm- z Wami jest na tyle silna,że zaglądam regularnie do Was tyle, że się nie udzielam jak dawniej bo tak jak wyżej wspomniałam jestem zbyt pochłonięta swoimi sprawami- problemami. Także uwierzcie śledzę Was na bieżąco, przeżywam Wasze dylematy, cieszę się z sukcesów, podziwiam nowe zakupy, dodatki,ozdoby świąteczne, metamorfozy, ciąże, narodziny, nadal się inspiruję....a więc ciocia MarJelka wbrew pozorom cały czas czuwa nad Wami :rolleyes:

 

Co w domku: (będą fotki jak zrobię:p)

-altana zrobiona, ogród też

- sauna zrobiona

-nowa konsola zakupiona na górnym holu pod galerią zdjęć stoi (pozdrawiam Karolcię :bye::p)

- zasłony na dole, szare som:)

-ozdóbki świąteczne, kupione i zamówione (pozdrawiam Karolcię :bye::p)

- drewutnia będzie we wtorek (tym sposobem zewnątrz domu skończone)

Nadal szukam szafki rtv i bufetu do salonu-jadalni :sick:

 

Co jeszcze chciała powiedzieć?:rolleyes::rolleyes: chyba jestem zbyt podniecona że znowu tu piszę i skupić się nie mogę:o Dlatego wrzucę Wam na zamydlenie oczu fruwającą w obłokach MarJelkę czekającą na lepsze jutro....zdjęcie sprzed kilku dni, udało mi się wyrwać na cudowną wyspę by móc naładować moje wyczerpane baterie.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Bardzo proszę wszystkie osoby piszące do mnie prywatne wiadomości z pytaniami związanymi z domem o powtórzenie pytania-jeśli nadal aktualne (najlepiej nie na priv, a tutaj, tak mi będzie prościej) gdyż się pogubiłam i nie wiem komu odpisałam, a część pytań już skasowałam :oops:

 

Całuje Was wszystkie i wybaczcie że tak pojawiam się i znikam. Mam nadzieję, do szybkiego...:hug:

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martucha,lasencjo :jawdrop::jawdrop::jawdrop:,Ty moja kochana :hug::hug::hug:.Cieszę się ,że jesteś ,choć na chwilkę :yes:.Wyglądasz zaj..........,o tak :jawdrop::jawdrop:.I co ja czytam Karolkowa konsolka :wiggle:,to Cię informuję ,że będę mieć taką samą ,już wkrótce :lol:Ozdoby też mam od Karolki :lol2::lol2:

Czekam na więcej fotek :yes:.Trzymam kciukasy za rozwiązanie wszystkich problemów ,buziaki :hug:,pa pa :bye::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...