Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ivy :hug:

Oleńko cholero, przeca pisałam że się nadal inspiruje :p tak to ta sama kosolka:lol2: już stoi ze dwa tyg.:lol2: choinki też będziemy miały podobne :lol2: wykorzystuję was i wasze pomysła a, co mi zrobicie :p macie dobry gust,a ja mam ciężki czas, a żyć i kończyć dom trzeba nadal :p

A niby taka nie szczęśliwa, teraz będzie, a tu wyszło, że przebiegła lisica:p

 

Dzięki laseczko:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Martuś :hug:. Ach te problemy, trzymają się Ciebie i trzymają. Poszłyby se już ;) Tego Ci życzę i czekam na come back.

 

Ps. Zapomniałam skomentować zdjęcia. Fantastyczna z Ciebie Laska :lol:

:oops:

Wrócę, niech tylko poskładam się z powrotem :hug:

marta czuwasz mówisz????

aco ty robisz,że tak schudłaś!!!!! wow, jaka figura?????? super:yes:

 

na Grand Canarii, albo w okolicach byłaś?????

Monia nie chciałabyś tej diety cud zwanej po prostu ,życie'' Poważnie! jedyny plus tej całej historii że zrzuciłam zbędny balast :D

Moniś byłaś blisko- Lanzarote

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pomysły ,jeśli Ci tylko przypadną do gustu ,możesz wykorzystywać do woli :yes::D.Tyle ,ile ja zerżnęłam lub mam w planach zerżnąć :p z Twojego domu ,to ho ho :lol2:.Także ,jeśli mogę się przydać ,w tym ciężkim dla Ciebie okresie ,to będzie mi bardzo miło :)

No to będziemy kwita ufff:lol2: wykorzystujmy się w takim razie nadal jak gdyby nigdy nic:D

marta trzymam kciuki za powrot do normalności:hug: kochana z ciebie dziewczyna i dasz radę

 

Kochana i naiwna niestety :(

Moni, zapomniałam a na grand canarii miałam między lądowanie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie fair!!!!:bash::bash: Wchodziłam tutaj niemal codziennie, czasami kilka razy na dzień:yes: Tak jak pisałam, czekałam na Ciebie niczym na ukochanego:D, a tu przegapiłam Twoją wizytę:bash::bash: I zdjęcie:bash::bash: Nie fair nie fair:bash::bash: Proszę na priva jeśli to możliwe :D:D:yes:

Marjelka Cieszę się, że się odezwałaś:yes: Mam nadzieję, że wszystkie problemy same się w końcu rozwiążą:yes::yes:

Jak już się ze wszystkim uporasz to proszę wróć do nas, potrzebujemy Twoich rad, Twojego gustu i fajnego podejścia do życia :yes::yes:

Czekam na zdjęcie:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki:hug:, ale mnie do was ciągnie:hug: Przy was zapominam choć na chwilę....i znowu dziś jestem:lol:

Karolcia, kawka z Tobą zawsze dawaj tylko znać kiedy Ci pasuję. Ja do 15 jak jestem w pracy, jestem również dyspozycyjna( mogę się wyrwać) i mogę gdzieś na mieście, a po 17 zapraszam do mnie:yes: Sylwię nawiedzimy koniecznie, małą Lady już bym całowała po stópkach, nie wiem czy do stycznia wytrzymam :eek:

 

Kasia, nie zawstydzaj mnie :oops: dziękuję za komplementy :hug:

Karolka59, czytałam mailika zaraz odpiszę. Konsolkę obfocę, jak już coś na nią kupię no wiesz jakąś łozdóbkę, bo teraz taka łysiutka pod galeryjką stoi, może masz jakąś propozycję, coby na nią postawić? :cool:

Daila, Saly, Monia, dziękuję za ciepłe przywitanie i również mocno ściskam :hug: wbrew pozorom siłę jeszcze mam Pudzianową :lol2:

Magdzinska, ty mnie zawsze rozwalisz na łopatki :lol2::lol2: Byłabym zołza najgorsza jakbym Ci tej fotki nie pokazała, w nagrodę że jesteś dla mnie zawsze taka miła :hug::lol2: za chwilę wrzucę jeszcze raz i może wyszperam jeszcze jakieś inne wakacyjne z dzieciakami. Tylko to chwilę potrwa.

Aneciu, mój prywatny psychologu, najlepsiejszy i najmądrzejszy na świecie :hug::hug:

 

To ja ide szukać tych foteczek, tym razem znowu w roli głównej gospodyni:P, bo znów mi się nie udało dziś obfocić nowości domowych:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...