Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

Kamiku, nioooo widziałam Twoje łazienki, aż męża zawołałam :lol2: strasznie to miłe że jestem inspiracją:hug: Cudnie się urządziłaś:yes:

 

:D no co zrobic, skoro Twoje mi sie taaak bardzo podobaly..? ;)

Przynajmniej do jednej lazienki wybor plytek byl latwy :yes: :lol2:

Cudnie, to Ty masz urzadzony domek, my poki co nadal walczymy :yes: Jutro montaz schodow, podejscie drugie.. :D

Jako, ze pierwsze pierwszy stolarz musial zrywac, bo spitolil nam zabieg na maksa, mam mocne obawy.. :( prosze, trzymaj za mnie kciuki, zebym nerwowo wytrzymala.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mariomili,E&co, Kasia, Anetko, Lidzia, Oluś, Aguś, Kamiku Wy to potraficie wciskać kity i prawić komplementy :lol2::hug::hug:

 

Ola chcę tą fotkę :eek:

Aguś ona, moja Maja, podobno ma już pierwszą randkę za sobą :bash: Mikołaj ma na imię :rolleyes:

Kamiku w takim razie za schody trzymam &&&& jak najmocniej się da:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie zatkało:yes::yes::yes::yes: Musiałam obejrzeć zdjęcia kilka razy, bo nie wiedziałam co napisać:lol2::lol2:

Ślicznotka z Ciebie, nie ma co:D:D Jestem w szoku, tym bardziej, że jeśli dobrze pamiętam z ostatniego zdjęcia, nie ma Cię teraz dobrych parę kilogramów :yes: Oczywiście wcześniej też wyglądałaś super, ale teraz to jest FIUFIUUUU nie pogadasz :lol2::lol2::lol2:

Córa przecudna, poważnie pilnuj jej:yes::yes: Synka mało widać, ale widać że strasznie urósł od ostatnich zdjęć które ja widziałam (kiedyś z parku ze spaceru) O mężu się nie wypowiadam, bo nie wypada (bo mój śpi u góry:lol2:)

Ale największe wrażenie to robisz Ty i naprawdę nie słodzę i nie kłamię jak Bozię kocham:D Patrząc na Twoje zdjęcia, myślę że też muszę znowu wrócić do blondu (mój naturalny kolor:D)

Pozdrawiam i proszę zaglądaj częściej:hug::hug: Jakoś tak radośniej z Tobą na forum:yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juuuuużżżż?:o No się zaczęło:lol2::lol2: Smycz musisz kupić Martuś:rotfl:

A żeby się cholera jeszcze przyznała sama :mad: Zapomniała wyłączyć fb na kompie a klikała z telefonu na górze ze swojego pokoju, a my z m na dole czytamy i się cucimy na wzajem :eek:

Piękna z Was rodzinka. Radość ze zdjęć bije. Aż trudno uwierzyć, że masz tyle na głowie. Córa tatusiowa, synuś mamusi, ale to już kiedyś tutaj stwierdziłyśmy. Martuś, a Ty cudna, zjawiskowa, super laska. Figurę masz rewelacyjną. Zazdoszczę troszkę ;)

Dokładnie jak piszesz, Maja( w domu Mania:D) buzia taty reszta moja, Bartuś( w domu Staś:D) na odwrót.

Również dziękuję :)

Super, że tym razem załapałam się na zdjęcia :)

Jak tak specjalnie Ilonka czekałam żebyś świeciła się na zielono i trafiła na focie, coby mnie myszy nie zalęgły się w domu ;)

Jutro podeślę Ci na pw :yes:,bo mam na płycie ,płyta w sypialni ,a m już śpi ,więc nie będę się teraz tłukła ;)

Spoczko Oluś nie rozbudzaj mężusia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie zatkało:yes::yes::yes::yes: Musiałam obejrzeć zdjęcia kilka razy, bo nie wiedziałam co napisać:lol2::lol2:

Ślicznotka z Ciebie, nie ma co:D:D Jestem w szoku, tym bardziej, że jeśli dobrze pamiętam z ostatniego zdjęcia, nie ma Cię teraz dobrych parę kilogramów :yes: Oczywiście wcześniej też wyglądałaś super, ale teraz to jest FIUFIUUUU nie pogadasz :lol2::lol2::lol2:

Córa przecudna, poważnie pilnuj jej:yes::yes: Synka mało widać, ale widać że strasznie urósł od ostatnich zdjęć które ja widziałam (kiedyś z parku ze spaceru) O mężu się nie wypowiadam, bo nie wypada (bo mój śpi u góry:lol2:)

Ale największe wrażenie to robisz Ty i naprawdę nie słodzę i nie kłamię jak Bozię kocham:D Patrząc na Twoje zdjęcia, myślę że też muszę znowu wrócić do blondu (mój naturalny kolor:D)

Pozdrawiam i proszę zaglądaj częściej:hug::hug: Jakoś tak radośniej z Tobą na forum:yes::yes:

 

Madzia konam :lol2::lol2::lol2::lol2:

Nio ja też jakoś przy was zapominam o całym świecie :rolleyes::rolleyes:

Ja też lubię swój blondzik jakoś tak odmładza jasny kolor, a ja jakie już kolory na łbie miałam :o, ostatnio chciałam ciutkę przyciemnić i siwa babcia wyszłam z własnego salonu co najlepsze :rolleyes::lol2:

Madziula postaram się w miarę możliwości zagladać ale pod jedynym warunkiem kiedy ja zobaczę jakieś fotki z twojego domu co??!!! a przynajmniej swoją byś mi wysłała cwana gapo!:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę Wasze miny:lol2::lol2: Mała dobrze kombinuje:rotfl:

Ma to w genach po ......tatusiu :rolleyes:

A jakby tego było mało to mu- Mikołajowi jeszcze pisze:

Maja-Co porabiasz?

Mikołaj- nudzę się a Ty?

Maja- udaję że się uczę

:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Szkoda że tu nie widziałaś naszych min:D:evil:

Wchodzę i oczom nie wierzę ... MARTA na fm wróciła i jakie piękne fotki pokazała ... no no :eek:

 

Piękną blondynkę nastolatkę na tych zdjęciach widzę, aż trudno uwierzyć, że masz już taką " dorosłą " córę :yes:

 

Zaglądaj częściej do nas ... Buziaki zostawiam :hug:

 

Witaj Majeczko:hug:

A tak sobie pomyślałam że wy tak fotki uwielbiacie, mnie tyle nie było przeprosiny nie wystarczą to Wam wrzuciłam troszkę słońca w ten obrzydliwy listopadowy czas:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuśka ja podobnie jak Ty- miałam już wszystkie kolory na głowie, nawet kiedyś prawie czarny:lol2: A jestem książkowa blondyna:yes::yes:

Fotki będą (Karolcia i Ola U. tez mnie ścigają:D) Tylko niech ogarnę ten bałagan i pościągam folie, kartony itd. Za tydzień przyjeżdza moja mama i planujemy razem wysprzątać ten cały bajzel:yes: Bo na BN chcemy być już u siebie:D

Idę spać, ale jutro masz tu być bo jak nie to......:D:D

:hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...