Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy Wy Dziewczyny juz wszystkie powymienialyscie sie fotkami??? :D

I tylko ja znowu nie jestem w temacie?? :D:D

Marlejka jest pierwsza, ktora ujrzalam :lol2:

 

gdybyś tak dużo czasu spędzała na fm jak my to byś nas widziała:lol2::lol2:a tak na serio to raz na jakiś czas w którymś watku wklejamy swoje fotki, tylko trza mieć cynk, kiedy, gdzie i u kogo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć MarJel, ja tu nowa na fm jestem :yes:

jakbym mogła prosić o odpowiedź, bo wysłałam na priv ale cóś tam się pokasowało :D

przewinęło się tu przez blog zdjęciątko Twojego domku z przodu (a właściwie kawałeczek :D)

z kawałeczkiem ogrodzenia - całkiem w moim stylu, właściwie to już zdecydowana jestem na takie, prawie już zamawiam - taka napalona jestem :lol2:

jedynie mi brakuje wiedzy czy to czarne czy grafitowe (ogrodzenie) i kolorek dachu jeszcze, plisss (a najlepiej to producenta:cool:)

Jakbym mogła mieć taką prośbę :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś tak dużo czasu spędzała na fm jak my to byś nas widziała:lol2::lol2:a tak na serio to raz na jakiś czas w którymś watku wklejamy swoje fotki, tylko trza mieć cynk, kiedy, gdzie i u kogo:D

Reni, to ja poprosze o ten cynk ;)

Fakt faktem, chcialabym wiecej czasu spedzac :yes:, ale w pracy nie zawsze jest jak, a w domu tez najczesciej masa wazniejszych rzeczy czeka.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale naklepałyście stron od wczoraj :lol2: Widać, że Marjelka wróciła :D:D

Zdjęcia będą- Tobie kolejnej już obiecuję więc muszę coś tam pokazać, mimo że nasz dom jeszcze długo nie będzie skończony:(

Konsolka super, chwaliłam ją już u Oli U. Dekoracje też śliczne:yes: Ja nadal czekam na zdjęcia salonu z zasłonami, altanki i ogrodu również, ale ten salon to mnie skręca, tak jestem ciekawa:lol2::lol2:

Ja powoli dochodzę do momentu znieczulicy na drobne defekty budowlane, wnętrzarskie:( Niekiedy uwielbiam nasz dom, a nieraz widzę tylko jakieś błędy i ewentualne niedoróbki :bash: Może to już takie przesilenie i czas najwyższy się wprowadzić i pozwolić mojemu małemu dekoratorowi wnętrz (21 miesięcy) urządzić wszystko po swojemu :D

:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ :mad: poproszę fotki na priv, bo tęskniłam najbardziej na całym świecie.

 

Konsolka rewelacja :wiggle: moje szperanie nie poszło na marne :wiggle:

Venusia!!!:hug: To która w końcu znalazła dla mnie tą konsolkę, co? się pogubiłam, nie wiem komu dziękować:D

Zara wyślę focie:yes:

Wysłałam Ci privka :)

Już czytałam i oglądałam :yes:, ogarnę się tu chwilkę i odpiszę.

Monia wyślę na priwka od razu hurtem :D

Chyba wpadłam po uszy i zakochałam się w konsoli :lol2:.Moge zapytac jakie ma wymiary,gdzie kupiona?

lea , kupiona na allegro, ale nie wiem czy mam prawo dawać namiar, bo jest tu trochę chętnych do jej kupna i żeby potem nie było na mnie, że dla tych pierwszych nie wystarczy:eek: karolek59 rozdawał namiar to może poproś ją żeby nie było na mnie:lol2:

I znów jestem w tyle:( 3 strony plotek.... dziewczyny:D

 

piekne ozdobki- będzie biała choinka????

Monia, choinka będzie też biała:yes: troszkę czarna, srebrna z kropelką czerwonego? Sama jeszcze nie wiem:D

Co tu się dzieje Marjelko, czy to na pewno Ty powrociłas :hug::hug::hug:

Alunia!!!!:hug: Ja pierwsze co to padam na kolana przed tobą i przepraszam bo ja ci chyba w końcu na tego esemesika odnośnie czajnika nie odpowiedziałam?:oops::oops: Ale to co mi wysłałaś to chyba nie była seria brillante, tylko ta klasyczna czy ja nie dowidziałam???

Cześć MarJel, ja tu nowa na fm jestem :yes:

jakbym mogła prosić o odpowiedź, bo wysłałam na priv ale cóś tam się pokasowało :D

przewinęło się tu przez blog zdjęciątko Twojego domku z przodu (a właściwie kawałeczek :D)

z kawałeczkiem ogrodzenia - całkiem w moim stylu, właściwie to już zdecydowana jestem na takie, prawie już zamawiam - taka napalona jestem :lol2:

jedynie mi brakuje wiedzy czy to czarne czy grafitowe (ogrodzenie) i kolorek dachu jeszcze, plisss (a najlepiej to producenta:cool:)

Jakbym mogła mieć taką prośbę :hug:

Witaj isa, ups to chyba między innymi Twojego privka skasowałam, albo mam deżawi:D

Ogrodzenie jest grafitowe tzn. klinkier na pewno, przęsła też chyba:rolleyes::rolleyes: grafitowe, jeszcze za dnia sie jutro upewnię:lol2:

Dach na pewno :D Meyer- Holsen, kształt dachówki Vario Junior Zwilling , kolor głęboka czerń.

 

Ale mnie Pani pięknie zareklamowała:lol2::hug::hug:

reszta poszła na mailika

 

 

Ekstra ta nasza wspólna konsolka:lol2:

wpasowała się idealnie

Pani pięknie zareklamowała, bo Pani liczy na rabacik przy ostatecznym rozliczeniu :rotfl: ( żarcik) Prawdę powiedziałam, jesteś urodzona bizneswomen:D

Reni, to ja poprosze o ten cynk ;)

Fakt faktem, chcialabym wiecej czasu spedzac :yes:, ale w pracy nie zawsze jest jak, a w domu tez najczesciej masa wazniejszych rzeczy czeka.. :(

Najczęściej się cholery umawiają w środku nocy, ale warto czekać bo wtedy foty są ciekawsze ;)

Maaartusia:hug::hug::hug:

.....zatkało mnie....ocucisz mnie fotkami, na które sie nie załapałam?plis,plis,plis: [email protected]:cool::hug:

Doczytałam o Mikołaju...hmm...koledze Córci:lol2:

 

Oluchna!!!:hug: też się stęskniłam. Mamy widzę wiele wspólnego z tym pojawianiem się i znikaniem co?:cool: Zaraz wyślę na privka.

 

 

 

A ja miałam takie piękne plany:rolleyes: powrzucać Wam focie ogrodu ( stare fotki jeszcze z lata) do tego altankę, żeby powoli nadrobić zaległości.

Oprócz tego zostawić u Was jakiś ślad, bo z czytaniem jestem w miarę na bieżąco, ale zostawię sobie to na jutro, a teraz zajmę się privkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta jak się cieszę że Cię widzę :hug: :hug: :hug:

Na zdjęcia też bym popatrzyła :cool:, ale się nie załapałam :bash:

 

Konsolę widziałam na żywo i wiem że jest bossssssssssssssssska :lol:

Świetny zakup :yes:

 

Buziaki :bye:

 

Oj Aguś, zgubiłam Cię gdzieś po drodze :eek:

Witaj kochana:hug::hug::hug: nasza bohaterko:D Jak ty to wszystko wspaniale ogarniasz, szok!!! i jeszcze każdy szczególik przemyślany, przez pół nocy :jawdrop: Warto bo efekty już widać. Krzesełka mapa, holik przy schodach na dole, ogrodzenie- BAJKA! Co do tralek....naprawdę ciężka sprawa, to że proste mi nie przeszkadza, ale czy mat czy połysk? sama mam dylemat i nie wiem co podpowiedzieć:rolleyes::rolleyes:

Sorki że tak u mnie i nie pofatygowałam się do Ciebie, ale nie wiem czy dziś zdążę :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale naklepałyście stron od wczoraj :lol2: Widać, że Marjelka wróciła :D:D

Zdjęcia będą- Tobie kolejnej już obiecuję więc muszę coś tam pokazać, mimo że nasz dom jeszcze długo nie będzie skończony:(

Konsolka super, chwaliłam ją już u Oli U. Dekoracje też śliczne:yes: Ja nadal czekam na zdjęcia salonu z zasłonami, altanki i ogrodu również, ale ten salon to mnie skręca, tak jestem ciekawa:lol2::lol2:

Ja powoli dochodzę do momentu znieczulicy na drobne defekty budowlane, wnętrzarskie:( Niekiedy uwielbiam nasz dom, a nieraz widzę tylko jakieś błędy i ewentualne niedoróbki :bash: Może to już takie przesilenie i czas najwyższy się wprowadzić i pozwolić mojemu małemu dekoratorowi wnętrz (21 miesięcy) urządzić wszystko po swojemu :D

:hug::hug::hug:

Madzia skończony, nieskończony, ale będzie własny, wymarzony, wyczekany, Tak!?:D

Ciebie skręca żeby zobaczyć u mnie to czy tamto? :mad: To co ja mam powiedzieć, ani nie widziała ciebie, ani choćby wucecika w domku :mad:

Kochana, znieczulica...ech u mnie już od dawna, kto by się teraz przejmował że karnisz zwyczajny i nie błyszczy jak kinkiet obok:rolleyes: a na początku ile nocy nie przespanych o byle durny szczegół:rolleyes:

Mały dekorator...dobre :lol2: może nie będzie tak źle:p

to zmykam spać jak mnie fotki nie ucieknommmmmmm żadne :cool:

W takim razie :goodnight: i do juterka

marta to czekam na ten foto- hurt:yes:

 

ja też zmykam spać ...... :goodnight:

 

Dostała? bo wysłałam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło Cię Martuś znów widzieć :hug:

Nawet na zdjęcia przypadkiem się załapałam, co przy moim permanentnym braku czasu należy uznać za cud :)

Ależ z Ciebie laska!

 

I zostań już z nami :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...