Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam z kawa :)

 

konsolka super, teraz sie lepiej przyjrzalam ;) obmyslam juz czy daloby sie u mnie wpasowac na gorze :smile:

ale jeszcze mam czas ;)

 

ozdoby piekne :) wyobrazam sobie jak cudna bedzie choinka :cool:

 

 

nie wiem, dlaczego zniknelas z forum, bo nie zagladalam wtedy zbyt czesto, ale tez sie ciesze, ze wrocilas :) schody i hol mam w inspiracjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie ten róż na pw? :cool:

 

A ja nic nie dostałam :(

 

Edit: Dostałam już:o

 

No Boziu słów brak

Piekkkkkkkkkkkkkknie:jawdrop:

Dzieci przesłodkie, no mowę mi odebrało

idę jeszcze pooglądać.

P.S. Ale Ty masz nogi :p

Ja Cię kiedyś widziałam u Madzi ZZZ, ale teraz inaczej wyglądasz

Edytowane przez Daila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Martusia :hug:Strasznie sie ciesze ze wrociłas:)Załapałam sie na foty i powiem szczeze ze najzwyczajniej w swiecie Ci zazdroszcze -gdybym tak wygladała wcale nie kasowałabym fotek ;) Wygladasz przeslicznie :yes: Pamietam Cie ze spotkania u monsanbi ale tam byłas w okresie zimowym wiec nie dane było podziwiac modelowych nog:)

Martus ciesze sie ze ogarnelas swoje osobiste sprawy i wierze ze zrobilas to idealnie -niektore osoby lepiej ogladac jedynie na starych fotkach ;)

Cała rodzinka wyglada fantastycznie a corka faktycznie staje sie juz kobietka i tatus bedzie musial niezle pilnowac kawalerow :lol2:

(ile Maja ma lat?)

Jestem chyba masochistka ale poprosze o fotke altanki chociaz wiem ze pozniej znow bede truc mezowatemu dlaczego takiej nie mamy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze wczorajszy zakup, na choinkę z AD resztę zobaczycie już na choince, dużo nowości w tym roku będzie od Karolki, polecam tą Panią, pełen profesjonalizm pod każdym względem:yes::yes:

 

Zgadzam sie w 100% z tym co napisalas o Karolce :D zakupy u Niej to sama przyjemnosc :wiggle: moja paczuszka czeka na mnie u Rodzicow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

lea , kupiona na allegro, ale nie wiem czy mam prawo dawać namiar, bo jest tu trochę chętnych do jej kupna i żeby potem nie było na mnie, że dla tych pierwszych nie wystarczy:eek: karolek59 rozdawał namiar to może poproś ją żeby nie było na mnie:lol2:

 

 

Spokojnie,spokojnie,na początek musze zapytac o zgode męża :p

Gdyby coś to dopiero w przyszłym roku bym ją kupiła,o ile jeszcze będą :lol2:

Jasne zapytam karolek59 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło Cię Martuś znów widzieć :hug:

Nawet na zdjęcia przypadkiem się załapałam, co przy moim permanentnym braku czasu należy uznać za cud :)

Ależ z Ciebie laska!

 

I zostań już z nami :hug:

Heloł Anulka:hug: Ja tam się czuję jakbym w ogóle się z Wami nie rozstawała, w każdej wolnej, spokojnej chwili zaglądałam do moich ulubionych dziewczynek...Byłam też przy Twojej przeprowadzce i kibicowałam z ukrycia. Wiem że późno może troszkę ;):hug: ale gratuluję i ogromnie się cieszę Aniu z Twoich jakże udanych czterech kątów.

Cześć Martuś. Venuskowa konsolka ( bo to od niej wszyscy ściągają ;)) super wpasowala sie pod galerie.

Miłego dnia!

Achaaaaaa to Venuska jest tym sprawcą :cool: Padnę jej do stóp przy najbliżej okazji :D

No moze kiedys uda mi sie trafic na takie nocne spotkanie ;) :rolleyes:

 

Poki co ciesze sie, ze mam tu dla Was wiecej czasu i moge sie wiecej poudzielac :lol2:

2 dni wolnego wzielam na pilnowanie stolarzy :D

No i jak tam robota poszła stolarzom?

witam z kawa :)

 

konsolka super, teraz sie lepiej przyjrzalam ;) obmyslam juz czy daloby sie u mnie wpasowac na gorze :smile:

ale jeszcze mam czas ;)

 

ozdoby piekne :) wyobrazam sobie jak cudna bedzie choinka :cool:

 

 

nie wiem, dlaczego zniknelas z forum, bo nie zagladalam wtedy zbyt czesto, ale tez sie ciesze, ze wrocilas :) schody i hol mam w inspiracjach :)

Ta konsola jest tak uniwersalna, że wpasuję się na pewno w wiele różnych wnętrz:yes:

Wróciłam i cieszę się chwilą z Wami mam nadzieję to będzie bardzo długa chwila....

marta:yes: dostala cudeńka:yes: Matrta jaki ty masz piekny nosek:yes: zazdraszczam.

 

ja już rano na nogach, bo mialam alarm ranny, ktoś mi wczoraj na parkingu przetrysował auto dziecka:eek: i on rano zszokowany zrobił pobudkę:(

Monia ja nosek???? ja mam nochal i go nie cierpię :eek: coś musiało Ci soę przewidzieć :D

O rany! mam nadzieję że to niewielka ryska!

A ja nic nie dostałam :(

 

Edit: Dostałam już:o

 

No Boziu słów brak

Piekkkkkkkkkkkkkknie:jawdrop:

Dzieci przesłodkie, no mowę mi odebrało

idę jeszcze pooglądać.

P.S. Ale Ty masz nogi :p

Ja Cię kiedyś widziałam u Madzi ZZZ, ale teraz inaczej wyglądasz

Daila dziękować :hug: Może dlatego inaczej bo 9 kilo mniej? :lol2:

MarJelka dziekuję bardzo, tak mi się właśnie wydawało że dach jest czarny, myślałam że ogrodzenie też, a nie pamiętasz może producenta tego klikieru :D

isa, klinkier Roben :yes:

Czesc Martusia :hug:Strasznie sie ciesze ze wrociłas:)Załapałam sie na foty i powiem szczeze ze najzwyczajniej w swiecie Ci zazdroszcze -gdybym tak wygladała wcale nie kasowałabym fotek ;) Wygladasz przeslicznie :yes: Pamietam Cie ze spotkania u monsanbi ale tam byłas w okresie zimowym wiec nie dane było podziwiac modelowych nog:)

Martus ciesze sie ze ogarnelas swoje osobiste sprawy i wierze ze zrobilas to idealnie -niektore osoby lepiej ogladac jedynie na starych fotkach ;)

Cała rodzinka wyglada fantastycznie a corka faktycznie staje sie juz kobietka i tatus bedzie musial niezle pilnowac kawalerow :lol2:

(ile Maja ma lat?)

Jestem chyba masochistka ale poprosze o fotke altanki chociaz wiem ze pozniej znow bede truc mezowatemu dlaczego takiej nie mamy :lol2:

Kaka my lovely:hug: aleś mi na słodziła , dziękuję baaardzo!!!!:D

A Ciebie kotenieńku (tak czasami oglądam Julke na tvnie:lol2:) też coś malutko na fm? Sporadycznie Cię widuję. mam nadzieję że wszystko w porządalu z tobą i twoimi chłopakami? Wrzucę altanę, może dziś mi się uda, a jak nie to jutro :D Ale cudów nie ma, natomiast bardzo pasuje do ogrodu domku i ogólnie otoczenia:yes:

Zgadzam sie w 100% z tym co napisalas o Karolce :D zakupy u Niej to sama przyjemnosc :wiggle: moja paczuszka czeka na mnie u Rodzicow :D

:yes::yes::yes::yes:

Ja już też paczuszkę dostałam, niebawem spodziewam się od karolki kolejnej:D

Spokojnie,spokojnie,na początek musze zapytac o zgode męża :p

Gdyby coś to dopiero w przyszłym roku bym ją kupiła,o ile jeszcze będą :lol2:

Jasne zapytam karolek59 :)

A to było tak od razu, że dopiero w przyszłym roku:D W taki razie tobie jedynej:lol: wyślę tego privka może reszta mnie nie udusi :cool:

Nieskromnie potwierdzę słowa Mariomilii, że to ja wygrzebałam tego sprzedawce :lol:

Padam do Twych stóp Królowo ma:lol:

Cześć Martuśka :hug:

Ania!!!!! I też Cię pewnie nie zdziwi, że wiem o małym chłopczyku na którego czekacie i niebawem pojawi się na świecie:hug::hug::hug:

Ogromnie się Cieszę!! Tym bardziej że to będzie chłopiec, a z tego co pamiętam jak kiedyś u mnie pisałaś, że w Twojej rodzinie przewaga dziewczynek, ach będzie rozpieszczany rodzyneczek:D

Aniu wyślę Ci privka jak ogarnę towarzycho w domu...rozumiesz siku kopa, piciu, jeść, pobaw się aaaaaaa sama za chwilę poczujesz te uroki:lol2:

Ło matko:o A co się stało Martuś? :confused:

 

Aguś zabrzmiało to groźnie, ale to nic takiego, już ochłonęłam.....bzdetka ale potrafiła mnie z równowagi wyprowadzić ( tym bardziej, że jestem przed..;))

Opowiem niebawem bo właśnie młody wchodzi na drabinkę i ściąga mi zasłony :jawdrop: Rany! :lol2: skąd on wziął drabinę?! :rotfl:

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martunia u mnie po staremu ale faktycznie we wrzesniu mialam inne rzeczy na glowie i troche nie bywalam na forum.Pozniej zaczelam zagladac ale tez nie udzielam sie zbyt czesto bo o czym mam pisac skoro u mnie wykonczeniowka stanela i nie wiem kiedy ruszy :(

W tygodniu jestem taka zalatana ze wieczorkeim tylko zdazam zagladnac do ulubionych forumek ale w weekend postaram sie wygospodarowac wiecej czasu i skrobne Ci privka co tam u mnie dokladniej slychac ;)

Bede meczyc tez o dokladne wytyczne odnosnie diety bo tez chce miec taka figure :yes:(chociaz watpie czy potrafie sie zmusic do jakiejs dyscypliny :p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej MarJel:bye: Podglądam twoją galerię ( gdy ją odkryłam zrobiłam tak:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:) od jakiegoś czasu z ukrycia:cool: Ale dzisiaj postanowiłam się ujawnić, bo podobno jesteśmy sąsiadkami:D Ja tylko chwilowo w tych rejonach (na czas wykończeniówki), ale super, że w okolicy są tak piękne urządzone domy, w świetnym guście i dopieszczone w każdym calu:yes: Gratuluję tych cudownych wnętrz. Będę zaglądać (jeśli można;)) i się inspirować. Pozdrawiam:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, strasznie się cieszę, że tak na czasie jesteś! I jaka pamięć :o:o:o. U nas dużo dziewczynek, ale nasz maluch będzie drugim chłopcem w ferajnie :D nie udało mi się siostry wyprzedzić :lol2: (żartuję oczywiście :)). Buziak!

Ano pamiętam, jakieś to były takie pogaduchy odnośnie planowania płci chyba....przyznaj się planowałaś płeć!? :lol:

Ja już na zimę przytyłam, chyba zapas tłuszczyku robię :lol2:, przydałby się schudnąć ze 3 kg:cool:.

Pamiętam jak ja w maju planowałam schudnąć 3kg i wyszło 3ale x3 :rotfl:

Martunia u mnie po staremu ale faktycznie we wrzesniu mialam inne rzeczy na glowie i troche nie bywalam na forum.Pozniej zaczelam zagladac ale tez nie udzielam sie zbyt czesto bo o czym mam pisac skoro u mnie wykonczeniowka stanela i nie wiem kiedy ruszy :(

W tygodniu jestem taka zalatana ze wieczorkeim tylko zdazam zagladnac do ulubionych forumek ale w weekend postaram sie wygospodarowac wiecej czasu i skrobne Ci privka co tam u mnie dokladniej slychac ;)

Bede meczyc tez o dokladne wytyczne odnosnie diety bo tez chce miec taka figure :yes:(chociaz watpie czy potrafie sie zmusic do jakiejs dyscypliny :p)

Kakuś, czekam na privka w takim że razie:hug: A co do diety...to takowej w sumie nie było, to chyba życie moje ostatnie się do tego przyczyniło, i mi się schudło tak szybko:cool: Choć nie powiem nawyki żywieniowe mi się zmieniły, ale to bardziej przy mężowej diecie, powstrzymywałam się od smażenia kotletów czy kupowania chrupiących bułeczek żeby go nie denerwować. pewnie i to też miało wpływ na kg. teraz u mnie zdrowiej, regularnie w miare i mniej.

Hej MarJel:bye: Podglądam twoją galerię ( gdy ją odkryłam zrobiłam tak:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:) od jakiegoś czasu z ukrycia:cool: Ale dzisiaj postanowiłam się ujawnić, bo podobno jesteśmy sąsiadkami:D Ja tylko chwilowo w tych rejonach (na czas wykończeniówki), ale super, że w okolicy są tak piękne urządzone domy, w świetnym guście i dopieszczone w każdym calu:yes: Gratuluję tych cudownych wnętrz. Będę zaglądać (jeśli można;)) i się inspirować. Pozdrawiam:hug:

Żubrówka witaj:welcome: ale takimi bliskimi sąsiadkami ???:cool:

Dziękuję za komplementy:) A Twój domek się już buduje, czy już mieszkacie?

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Miałam wam opowiedzieć czego wróciłam taka wściekła.....ale mi się chyba nie chce :lol2: bo tu nie ma o czym mówić:lol2: a ja zrobiłam z igły widły:lol2:

 

W zasadzie przede chwilą powiesiłam nowe zasłony u młodego, te ikejowskie do tej pory nie skróciłam i mi się walały po podłodze, a i jakos tak wygladały nie za ciekawie. Zaraz wam wkleję bo pyknęłam od razu focie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...