Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::D

I jeszcze buziaki wiesz za co, moja Laseczko w uroczych klapeczkach:hug::D

Co do zasłon...gdy widziałam wczesniej te pierwsze-myslala, ze nie moze byc piekniej ale zmieniam zdanie-MOZE:yes:

Moge małą prywatę?:rolleyes: Ilonko, gratuluję Kochana!:wiggle:

EDIT: No doooobra, wytrzymamy-mamy inne wyjscie?:rolleyes: Cmok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia czekam na focie i żeby mi tu znowu obiecanki cacanki nie były:mad:

 

Oluś, widze popcorn dla wszystkich przyniosłaś:D Cześć rudzielcu kochany:hug:

 

Gumisia, isa, kasia, no ja nic nie wspominałam chyba że to jutro, ale skoro tak ustaliłyście no to nie śmiem się sprzeciwiać :lol2:

 

Kasiu, wieczorem:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: z serii przyjemne z pożytecznym :lol:

Warszawianki pewnie będą bardziej zorientowane...

 

Wybieram się w sobotę po odbiór męża z lotniska w Modlinie ok. 18 go odbieram i tak sobie pomyślałam :cool:

Mieszkam na wichurze zary i ikea u mnie nie ma:no: (od kilku lat w planach) dawno też w tych sklepach nie byłam....:cool:

Gdzie najbliżej Modlina jest ikea i zara i czy od godziny 18 (nie wiem do której w sobotę otwarte te sklepy) zdążyłabym się obkupić?????:lol:

W którą mańkę mam się kierować żeby te dwa sklepy były dość blisko siebie oraz tego całego Modlina? Oświecicie mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jutro wpadam wieczorem na zdjecia :wave:

Niestety nie pomoge ze sklepami w poblizu Modlina. Ostatnio duzo samolotow tam nie mogla ladowac z powodu mgly i ladowaly w Warszawie.

Ja pierwszy raz na tym lotnisku mam ladowac 14 grudnia i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJelka-a nie moze meza ktos inny odebrac?:DMy mamy W Bielsku taka piekna galerie handlowa Sfera i tam jest Zara a pozniej umowimy sie na najlepsza czekolade do picia w Belgijskiej:D

Cholerka kusząca propozycja:cool:

Tyle że chętnych nie ma żeby po niego jechać i co mam zrobić? zostawić tam chłopa samego na pastwe losu?:lol2:

Heyka

 

potwierdzam ze to Venuska wyszperała nasza konsolkę i w tajemnicy się ze mną podzieliła namiarem :hug:

 

Marta

zmiana u młodego na plus

widać gołym okiem że zasłony sa znacznie porządniejsze i lepiej sie układają :yes:

skrobnęłam maila idz no odpisz

Karolcia a ja dzisiaj siedziałam i na wszystkie zaległe privki odpisywałam i zapomniałam że ja maila jeszcze mam:D

Lecę czytać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry sąsiadko;)

Nasz domek się wykańcza, ale jakieś tempo ma strasznie powolne:lol2: Na razie jest na etapie może do świąt Bożego Narodzenia się wyrobimy , więc źle nie jest:)

Zasłonki wyglądają o wiele lepiej:yes: Mi się podobają:)

 

To i ja czekam na fotki:popcorn::popcorn:

 

PS. Privek:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanko?Jestem na tak:D fajnie byłoby sie spotkac....kurcze, moze cos wymyslimy w ferie, np?

A ...jaki jest sposób na Marysie?:)Bo my baaaaardzo powoli (ale jednak) dojrzewamy do tego.... (AAAA nie wierze, ze to powiedziałam:eek::D)

 

EDIT: Martusia,ja juz nie jestem rudzielec- znów mam jasny braz:p

Edytowane przez hazeleyes1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...