Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aneta S ja sobie skopiuję te informację, może się kiedyś przyda:P

Mam syna, córa tez może by się kiedyś przydała:p Choć ja raczej nie z tych co koniecznie muszą mieć parkę i córę, żeby w kokardki ubierać:rolleyes: Ja bardzo lubię chłopców i myślę, że jak dziecko ma fajny charakter i dobry kontakt z rodzicami, to na starość tez pomoże i poda tą przysłowiową szklankę wody:P:P (bo to jest najczęstrzy powód podawany przez wszystkich czemu warto mieć córkę:p)

Aczkolwiek, informacje zachowam, a nóż się uda:P:P

:hug::hug:

 

ja nie wybiegam tak w przyszłość...poprostu chciałam mieć i syna i córkę....pierwszym razem "pracowaliśmy" nad synem ale do dnia narodzin nie znaliśmy płci bo nie chcieliśmy....:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wybiegam tak w przyszłość...poprostu chciałam mieć i syna i córkę....pierwszym razem "pracowaliśmy" nad synem ale do dnia narodzin nie znaliśmy płci bo nie chcieliśmy....:lol2:

 

Ja napisałam o tym "pomaganiu na starość", bo jak byłam w ciąży i już znałam płeć dziecka, to często słyszałam od życzliwych osób, że dziewczynki są bardziej pomocne itd. Dziecko to dziecko, nie ważne czy z siusiakiem czy bez:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam

jak już kiedyś pisałam że te wszystkie porady i przepisy można sobie w d... wsadzić

ja dwa razy planowałam córkę( stosowałam się do wyżej zalecanych zabiegów i nic z tego)

a mam dwóch synów

kocham ich nad życie nie zamieniłabym ich na córcie oj nie

 

i też jestem zdania że nie po to się ma córkę żeby na starość podcierała dupsko( takie teksty często słyszę )

wszystko zależy od wychowania

mój teściu super sie spisywał kiedy jego mama złamała nogę potrafił jej nawet zmienić pampersa:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam

jak już kiedyś pisałam że te wszystkie porady i przepisy można sobie w d... wsadzić

 

 

Zgadzam się:yes: siostra mojego lubego ma 4 córki, a za każdym razem planowali chłopca:rotfl::rotfl:

 

 

a mam dwóch synów

kocham ich nad życie nie zamieniłabym ich na córcie oj nie

 

Eeee tam Karolka bajdurzysz. Miałabyś dwie córki to pisałabyś to samo:lol2:

Najfajniej to chyba mieć parkę i różne doświadczenia:wiggle:

 

 

 

Martuś zasłonki ekstra:rolleyes: Widać zmianę, widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam myślę, że plany planami a jak się dzieci rodzą to kocha się je bezgranicznie bez względu na wszystko...i tak naprawdę żadna z nas z perspektywy czasu niczego by nie zmieniła, ja również:Dnie wyobrażam sobie, żeby mój Łukaszek miał być Łukasią a Mania Marianem:Di chociaż bez dzieci przeżyliśmy blisko dekadę to już nawet nie pamiętamy jak to było zanim się pojawiły:Dmiłość jest śleba, nie tylko ta partnerska:yes::rotfl:grunt to zdrowie , cała reszta jest do przyjęcia:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatałam dziś trochę po waszych domkach wreszcie i tak jeszcze nie do wszystkich dotarłam, ale po półrocznej przerwie nazbierało mi się trochę zaległości więc wybaczcie :hug:

U siebie teraz już nie zdążę odpisać, bo za chwilę jadę odebrać ze Stachem, Mańkę z dyskoteki andrzejkowej:cool: ciekawe czy był Mikołaj :lol2:;):p

 

Także, powrócę pewnie późnym wieczorkiem, bo teraz jako słomiana wdowa mam tkj. więcej obowiązków....wtedy też odpiszę tu i na privki:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martita :D Ty kochana nie kręć, nie wykręcaj sie obowiazkami tylko prosze nas fotkami zasypać :D

Dziewczynom się to należy, bo nic nie widziały, a mi..... :rolleyes: rówinież bo ja chociaż chyba miesiac temu u Ciebie byłam, to się napatrzeć nie mogłam i chce powtórki :p

 

Ooooooo :eek: przecież ja zasłon w salonie nie widziałam, bo jak byłyśmy z Saly to jeszcze nie było.............

 

no to ......

 

FOTKI, FOTKI, FOTKI, FOTKI, FOTKI, FOTKI,FOTKI, FOTKI, FOTKI,FOTKI, FOTKI, FOTKI!!!!!!!!!!!!!!

 

:popcorn: :popcorn:

 

 

( no i żebym tu długo nie musiał czekać, bo mi od tego popcornu dupsko jeszcze większe urośnie a nie po to zrzuciłam 6kg ( musze jeszcze ze 12kg ) żeby w jeden wieczór nadrabiać :lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Eeee tam Karolka bajdurzysz. Miałabyś dwie córki to pisałabyś to samo:lol2:

Najfajniej to chyba mieć parkę i różne doświadczenia:wiggle:

 

 

 

:D

Prawda jest taka że chciąłm mieć córkę i syna

ale się nie udało:bash::bash: niestety ale to nie koncert życzen :(

płakać nie będę

 

ale jak sie nie ma co się lubi to sie lubi- kocha co się ma

i tez nie wyobrażam sobie gdyby mój najmłodszy miałby być dziewczynką

choć przyznać muszę że ma fajną delikatną urodę:yes:

a charakterek typowo babski- obraza się i wiecznie ma fochy :lol2::lol2:

 

 

Marta

Wać Panna odpiszę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisze Anetki sposob na Manie na przyszlosc :lol2: mam Synka wiec teraz chcialabym coreczke :D ale jak bedzie Synek to tez plakac nie bede :) najwazniejsze zeby zdrowe Malenstwo bylo :)

Moja siostra ma 3 corki i dopiero za czwartym razem udal sie synek :lol2: ja nie mam zamiaru tyle razy probowac, chociaz maz chce najmniej 3 dzieci :eek:

Martusia zwarta i gotowa czekam na zdjecia :popcorn::popcorn::popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam myślę, że plany planami a jak się dzieci rodzą to kocha się je bezgranicznie bez względu na wszystko...i tak naprawdę żadna z nas z perspektywy czasu niczego by nie zmieniła, ja również:Dnie wyobrażam sobie, żeby mój Łukaszek miał być Łukasią a Mania Marianem:Di chociaż bez dzieci przeżyliśmy blisko dekadę to już nawet nie pamiętamy jak to było zanim się pojawiły:Dmiłość jest śleba, nie tylko ta partnerska:yes::rotfl:grunt to zdrowie , cała reszta jest do przyjęcia:D

 

Święte słowa

Super tu ujęłaś:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

:bye::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...