Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

Hej Marjelko!

Widzę,że do przeprowadzki jeden krok ;)

Twój przedpokój nieodmiennie robi na mnie wrażenie,pokój córci słodki,sypialnia gościnna rewelacyjna:)Swoją drogą widzę,że ZNÓW coś takiego samego mamy :)-tym razem ikeowski hemnes :D

A teraz zmiana tematu-Kiedy wreszcie my się spotkamy?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Lady

A w którym pokoju masz hemnesa moja droga bom ciekawa? pokażesz?:lol:

Lady ja Cię bardzo proszę pyknij mi zdjęcia swoich krzeseł w jadalni, wiem że masz chyba takie jakie ja planuję:rolleyes:, chcę zamawiać, a ciągle mam wątlipowości.

 

Spotkanie chwilowo odpada,ja ten tydzień uziemiona z dziećmi, D wyjeżdża na parę dni w sprawach służbowych, a babcia ma gości więc pewnie z podrzucaniem dzieci będzie gorzej:rolleyes:

W domu też gwarno, chłopcy robią garaż, który do tej pory służył za magazyn budowlanych sprzętów, po za tym kończymy wszystko w środku. Boziu jak ja Ci zazdroszczę że już mieszkasz:)

Zaczynamy wreszcie również robić kostkę i ogrodzenie, na tą w chwilę w około domu mamy bagno:eek:

 

Lady jesteśmy na bieżąco w kontakcie więc jak troszkę u mnie się uspokoi to od razu dam znać i się umówimy:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marjelko!

Za chwilę wrzucę SPECJALNIE DLA CIEBIE zdjęcia z jadalni :)Krzesła są zwyczajne,klasyczne-zresztą sama zobaczysz :)

 

A komodę hemnesa-mamy w pokoju którego jeszcze nie pokazywałam.To pokój wolny na razie-gościnny w miarę potrzeb (lecz mam cichę nadzieję,że może wyprodukujemy jakiegoś mieszkańca/mieszkankę do tego pokoju :D)Na razie mamy tam "skład rzeczy niepotrzebnych' :D

 

Czekam więc z niecierpliwością na spotkanie :)My teraz znów wolniejsi jesteśmy.Młody wrócił z kolonii,przepakowaliśmy walizkę i pojechał teraz nad jezioro :D.My do Niego jeżdzimy na weekendy :)

 

Buziole!

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marjel . Byłam tu u Ciebie juz wczesnej, ale za kazdym razem za szybko, zeby cos napisac. Chciałam sie wiec oficjalnie przywitac:welcome: Twoje wnetrza sa jednymi z moich ulubionych na fm, ale te białe drzwi, które dzis pokazałaś po prostu mnie zabiły...sa ...boskie. Gratuluje efektu-jak z magazynu wnętrzarskiego i to takiego z górnej półki. Czy mogę zapytac, jaki to producent?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hazeleyes1982, dziękuję bardzo za takie miłe komplementy:oops: i witam cieplutko:)

 

Drzwi zamawiałam w w firmie stolarskiej Kozłowski Drzwi, są drewniane i robione pod wymiar, ale one są tak proste że pewnie każdy stolarz by zrobił;)

Zadowolona jestem z wykonania i współpracy, kilka par drzwi od razu na początku odrzuciłam bo miały jakieś nie wielkie uszczerbki, zabrali bez mrugnięcia okiem poprawili i jest super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, a pamiętasz może ile wyszedł metr dębowych listw przypodłogowych ? Może być na PW. Dostałam ofertę na listwy z firmy, w której robiłam swoje drzwi, ale wydają mi się dość drogie, chociaż z drugiej strony, to wybarwiliby mi je pod kolor drzwi

 

Lidzia nie wiem:oops:, ale się dowiem i napiszę.

Tak z czystej ciekawości, można wiedzieć na ile Tobie wycenili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super łazienki się prezentują :D

 

A listwy zaproponowali mi w cenie 21 zł/m - barwione na ciemno, a jasny dąb tańszy, ale nie pamiętam za ile

 

Mi na ten moment jedynie świta że cena u mnie wahała się między 20zł a 30zł/m, także pewnie jakoś wyjdzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy chyba rzeczywiście za żółte do twojego domu. Białe będą lepsze

 

Jeszcze w ciągu dnia wyglądają jak cie mogę, ale wieczorem zapalone masakra żółta:eek:

 

Dzisiaj wymęczyłam panią żeby mi wymieniła, choć 10 dni upłynęło dwa miesiące temu;), a taki był warunek, na szczęscie są opakowane w folii orginalnie i pani wyjątkowo sie zgodziła, oczywiście pod warunkiem że dotrą nie naruszone.

A byłam już skłonna kupić dodatkowo białe , a tu dzisiaj mnie paniusia mile zaskoczyła:cool:

Na białe trzeba niestety dłużej poczekać:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia już tylko się wprowadzać ci pozostało, wszystko pięknie i cudnie ale te lampy w jadalni nie teges i kolor ale to juz wiesz ale i ten ksztalt mi się nie widzi, tzn gdyby ona nie zwężała się ku górze i była szersza po obwodzie to byłaby super, ale to może być tylko moje odczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...