Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja tam myślę, że plany planami a jak się dzieci rodzą to kocha się je bezgranicznie bez względu na wszystko...i tak naprawdę żadna z nas z perspektywy czasu niczego by nie zmieniła, ja również:Dnie wyobrażam sobie, żeby mój Łukaszek miał być Łukasią a Mania Marianem:Di chociaż bez dzieci przeżyliśmy blisko dekadę to już nawet nie pamiętamy jak to było zanim się pojawiły:Dmiłość jest śleba, nie tylko ta partnerska:yes::rotfl:grunt to zdrowie , cała reszta jest do przyjęcia:D

 

AMEN:yes:

 

oprocz tesciowej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To te same zaslony tylko inaczej przeszyte?:rolleyes: Jesli tak to jednak upiecie robi znaczaca roznice -wybieram do siebie wersje nr 2 :lol2:

:no::no::no: to zupełnie nowe zasłony, szyte na tak zwaną miarę :D

Dzień dobry sąsiadko;)

Nasz domek się wykańcza, ale jakieś tempo ma strasznie powolne:lol2: Na razie jest na etapie może do świąt Bożego Narodzenia się wyrobimy , więc źle nie jest:)

Zasłonki wyglądają o wiele lepiej:yes: Mi się podobają:)

 

To i ja czekam na fotki:popcorn::popcorn:

 

PS. Privek:cool:

Żubrówko z tego co doczytałam to jesteśmy baaaardzo bliskim sąsiadkami 4-5 min pieszo:cool:

O! to lada moment przeprowadzka, będzie jakaś galeryjka na fm. może???? Chętnie bym zobaczyła twoje włości :)

Na privka odpowiem....

Gaduły:hug:

Czyli focie dzisiaj będą???Marta ale Masz plana:D

Co do płci to moja 2 planowana , płeć też :lol2: z tego co mi wiadomo "sposób na Marysię " i u naszej Lady się sprawdził:lol2::lol2::lol2:

U mnie się sprawdziło w obu przypadkach :cool: Nie wiem co z tymi fociami bo coś dziś padam na ry..ek:roll:

MarJelka - jak się z gumisiową spotkasz to i ja swój tyłek przywlekę na spotkanko (ale bez P. ;)).

A chuop se poradzi :). Interesa rozkręcił to do domu nie dojedzie ? Najwyżej mu kompas kup :wiggle:

Kompas mu kupię na mikołaja, dzięki za pomysł bo właśnie miałam dylemat co kupić:lol2:

Spotkanko?Jestem na tak:D fajnie byłoby sie spotkac....kurcze, moze cos wymyslimy w ferie, np?

A ...jaki jest sposób na Marysie?:)Bo my baaaaardzo powoli (ale jednak) dojrzewamy do tego.... (AAAA nie wierze, ze to powiedziałam:eek::D)

 

EDIT: Martusia,ja juz nie jestem rudzielec- znów mam jasny braz:p

Jasny brąz eeeee kochanieńka :cool: ładnemu we wszystkim ładnie...to pewnie pięknie wyglądasz :D

Ja teeeez:hug: Moze uda sie powtórzyc to niesamowite spotkanie, które było u Ali?Tylko jak, gdzie i kiedy?:(

Myślę, że się znajdzie taka druga bohaterka jak nasza Alusia która pół forum zaprosi do domu, chyba że się mylę jest jakiś chętny?:lol:

marta nosek dla mnie ok, ja widzę , bo też mam nochala i zwracam uwagę na nosy innych. twoj jest ladny, pzrecie widziałam bez googli:lol2:

 

zasłony:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn: kolor taki sam prawie. a fajnie wyglądają bez szeleczek

 

 

ala z nią rozmawiala na pewno chętnie też by was zobaczyła dziewczynki:yes:

 

 

 

auto przerysowane ma nadkole:( narazie m zabawił sie w lakiernika. po zimie się zrobi( wgniecenia nie ma). poarkin g mial być monitorowany. już drugie auto mi tam załatwili. za radę pPinacolady staranuje kilka aut własciciela -----rowerem( bo moich mi już szkoda:lol2::lol2:)

To jest pomysł :lol2:

A nochal mam i kropka:D

Właśnie coś naszej Alicji mało na fm ostatnio:(

Masz piękny dom, Marjel :) Taki wypieszczony w każdym calu - ale słyszałaś i czytałaś takie słowa już setki razy...

Choć czytam i oglądam Twoją galerię od dawna, ujawniam się teraz, bo :

z Modlina najbliżej masz do Targówka. Byłaś już w Domotece (przy Ikea Targówek)? Jeśli nie to ostrzegam, że może Cię tam wciągnąć czarna dziura :D

A z Ikea Targówek masz rzut beretem do CHTargówek, gdzie jest ZARA. Nie wiem tylko czy masz na myśli Zara z ciuszkami czy Zara Home. W CHTargówek jest Zara odzieżowa. Oba centra są naprawdę blisko siebie. Ostatnio z jednego do drugiego, poza godzinami szczytu, jechałam jakieś 3 min.

merenwen :welcome:, dziękuję b. mi miło że się u mnie podoba, proszę się rozgościć i wpadać częściej :D

Bardzo dziękuję za instrukcję, w ikea na targówku byłam w domotece też, ale się nie orientowałam gdzie bliżej z Modlina i czy zara ciuchowa jest gdzieś w pobliżu. Także dzięki:hug:

MArtuśkaaaaaaaa prywek!!!!!!!!!

Odpiszę Venusku....

Witam

Mirela i Gumisiowa - to Wy z moich stron jesteście. Nie wiem czy Marjelka nie będzie zła że tu u niej taką prywatę odwalam ale nie mam gdzie ludzi zapoznawać bo bezdomna na fm jestem :D

Mirela, a skąd dokładnie jesteś? bo że Gumisowa z B-B to widzę

Nie będzie :no::no: pisać sobie do woli, nawet o du..ie marynie;)

Marjelko, jak dzisiaj fotek nie będzie to się przywlokę i jutro, i pojutrze i po po po.....:welcome:

i strasznie mi się podoba ten pomysł żeby oprócz altanki wrzucić zdjęcia ogrodu, domku i ogrodzenia :lol2:

szczerze powiem, że nie liczyłam już na to, a strasznie mi się Twój domek z zewnątrz podoba ( a właściwie to co udało mi się podejrzeć a nie był to domek w całości) - całkiem w moim stylu - coś takiego właśnie chcę u siebie zrobić tzn przede wszystkim kolorystyka bo mój projekt jest całkiem inny

Pokarzę wszystko, obiecuję, ale mi się dziś już nic nie chce :cry::cry: może by tak to na jutro przełożyć :rolleyes::oops:

Martuś, zmiany in plus :).

:hug:

Zapomniałam powiedzieć DZIEŃ DOBRY GOSPODYNI:D:D

Dobry wieczór Madziu:)

A gdzie jest Martunia??:hug::hug:

A tu, a ku ku :lol:

[quote=agawi74;5654104

 

Martuś zasłonki ekstra:rolleyes: Widać zmianę, widać :D

:hug: dzięki Aguś

Zasłonki bardzo fajne ,ale ja tu od wczoraj czekam na te salonowe :mad:,a Ty się opierdzielasz moja droga :p

Te salonowe, naprawdę bez brawury, przecież jakby były superaśne to dawno już byście je widziały :lol2:

MarJel jesteś usprawiedliwiona :hug:

Dziękuję Wysoki Sądzie ;):hug:

Na privka odpiszę....

Martita :D Ty kochana nie kręć, nie wykręcaj sie obowiazkami tylko prosze nas fotkami zasypać :D

Dziewczynom się to należy, bo nic nie widziały, a mi..... :rolleyes: rówinież bo ja chociaż chyba miesiac temu u Ciebie byłam, to się napatrzeć nie mogłam i chce powtórki :p

 

Ooooooo :eek: przecież ja zasłon w salonie nie widziałam, bo jak byłyśmy z Saly to jeszcze nie było.............

 

no to ......

 

FOTKI, FOTKI, FOTKI, FOTKI, FOTKI, FOTKI,FOTKI, FOTKI, FOTKI,FOTKI, FOTKI, FOTKI!!!!!!!!!!!!!!

 

:popcorn: :popcorn:

 

 

( no i żebym tu długo nie musiał czekać, bo mi od tego popcornu dupsko jeszcze większe urośnie a nie po to zrzuciłam 6kg ( musze jeszcze ze 12kg ) żeby w jeden wieczór nadrabiać :lol2: )

Kręt to moje drugie imię :D a Martita mnie na studiach zwali :lol2:

Karolcia!!!! daleko masz do mnie !!!??? szybciej byś podjechała i zobaczyła na żywo, przecież widzisz, że łachę robię z tymi fotami i ciągle coś wymyślam ;)

Kurna no dzisiaj mam lenia i co zrobie:D

 

 

Marta

Wać Panna odpiszę???

 

Odpisałam :cool:

:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:

Smacznego :hug:

Zapisze Anetki sposob na Manie na przyszlosc :lol2: mam Synka wiec teraz chcialabym coreczke :D ale jak bedzie Synek to tez plakac nie bede :) najwazniejsze zeby zdrowe Malenstwo bylo :)

Moja siostra ma 3 corki i dopiero za czwartym razem udal sie synek :lol2: ja nie mam zamiaru tyle razy probowac, chociaz maz chce najmniej 3 dzieci :eek:

Martusia zwarta i gotowa czekam na zdjecia :popcorn::popcorn::popcorn:

Tyle że ja mniej dzisiaj zwarta...:hug:

Co do tematu który się dzisiaj u mnie przewijał:)

Przepis na płeć....śmiesznie to brzmi, ale ja wierzę :D Może dlatego, że mi się udało. Dwoiłam się i troiłam, testy owulacyjne pół roku przed już robiłam, łóżko w sypialni na północ południe przestawiłam, pomidory żarłam, mąż kawę wypił przed( żeby te mniejsze plemniki- czyli męskie) były jeszcze szybsze:lol2: Specjalne pozycje (mamy już po 22? ;)) i długo by opowiadać......I jest mój Stanisław kochany- Bartuś, wymarzony, wyczekany. Przy nim była większa spinka bo on ten drugi, a ja chciałam dwoje dzieci i zawsze, całe swoje życie, moim największym marzeniem było mieć syna:D I mam :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny brąz eeeee kochanieńka :cool: ładnemu we wszystkim ładnie...to pewnie pięknie wyglądasz :D

Myślę, że się znajdzie taka druga bohaterka jak nasza Alusia która pół forum zaprosi do domu, chyba że się mylę jest jakiś chętny?:lol:

 

:rotfl::rotfl::lol2::lol2:

Noooo, może byc cięzko:lol2::lol2::lol2:

Martita...tak nazywam jedna z moich przyjaciółek, Martę własnie.:yes:

Co do tych metod....podałas receptę na pisiolka a jak ja chcę dziewuszkę...to kawę pić...po,tak?:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek Gaduły:)

 

fajnie, że Martuśka wróciła:yes::):D

Część Paśku:hug:

Pani właścicielko wysłałam wiadomość na priva:yes::yes:

A gdzie Ty się podziewasz??:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:

popcorn prażę bo zaraz foty :stirthepot:

Foty!!!!!please!!!!

zara będą:D

chyba się nie doczekam:)

a pobudka przed 6 - zazdroszczę tym której mają własny interes i są sobie Panią:p

a dziękuję :lol:

U Agi juz widzialam zdjecia :D teraz czekam na Twoje:cool: ale moge poczekac i do jutra :D poniewaz wiem ze jest na co czekac :D

nie ma czym się chwalić ale skoro nalegacie:rolleyes:

Martuśkaaaaaaaa wracajjj..............:rotfl:

:rotfl: już się do was przyturlałam :D

:rotfl::rotfl::lol2::lol2:

Noooo, może byc cięzko:lol2::lol2::lol2:

Martita...tak nazywam jedna z moich przyjaciółek, Martę własnie.:yes:

Co do tych metod....podałas receptę na pisiolka a jak ja chcę dziewuszkę...to kawę pić...po,tak?:lol2:

Pić herbatę, a łóżko wschód-zachód :lol2::lol2::lol2:

łóżko przestawiała wariatka :rotfl:

 

:lol2::lol2::lol2:

 

Martuś http://www.sherv.net/cm/emoticons/jobs/mailman-smiley-emoticon.gif

 

matko ... łóżko przestawiała. Co to się teraz wyprawia w tych sypialniach. Ale kochana miałaś 50% szansy, że się uda. I 50% że się nie uda :).

No to nadrobiłam, ale z Was niezłe kombinatorki :lol2:, i żeby łóżka jeszcze przestawać co to się dzieje.

:p:P:P:P

Marta nożesz Ty Jędzo:P wczoraj padłam ale byłam pewna, że rano focie będą i co???normalnie tyłek Ci zleje za te obiecanki cacanki:yes::lol2:

 

Już, już po co te nerwy z rana;) obiecuję szybką poprawę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...