Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Znowu naklepałyście :eek: :hug:

To ja uciekam bo coś czuję że zraz będzie opie..ol:rotfl:

 

A tak w ogóle to nie będę wchodziła w paradę Admete, u niej dzisiaj foty :yes: Chodżmy dziewczyny dziś do niej , o! i to jest pomysł:rotfl:

 

Oj naklepalyscie.. :lol2::lol2: i u Ciebie Martus, i u reszty dziewczyn tez.. probuje to teraz ogarnac, a nie bylo mnie tylko jeden dzien :o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia ja tak na szybko :cool:

Mam spotkanie z jednym z Twoich fachowców :p

 

Moim zdaniem załony pasuja baaardzo!

I jak by były jakieś wzorzaste albo bardzo "na bogato" to przy tapecie która jest na bogato i innych pięknistych rzeczach w salonie to było by za duzo dobrego ;)

 

Buziaki i proszę pokazywać ogród :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta

zasłony są bardzo ładne

delikatne

tylko według mnie nie skupiają na sobie uwagi

po prostu wpasowały sie we wnętrze :yes:

przeszły bez echa

myślę ze tapeta mocno je przyćmiła

Jeśli chciałaś osiągnąć efekt WOW

coś ale twoja inspiracja

to przede wszystkim zła tkaninę wybrałaś

powinna być bardziej lejąc coś jak mam ja lub Agawi

mocno zmarszczoną

 

kolor jest oki

 

i myślę ze co byśmy ci nie napisały ty i tak je wymienisz :yes::rotfl::lol2:

przeca czuc na odległość ze ich nie kochasz :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotenieńki, jestem, jestem, ale wybaczcie , robię listę zakupów do ikea i przeglądam stronkę zary z ciuszkami :lol2:, bo jutro będę miała tylko 3 godzinki żeby obskoczyć te dwa sklepy na szybko, a więc muszę być przygotowana:cool::cool:

 

Odpiszę jeszcze dziś, na privki też nie nerwować mi się tu:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuśka -tak jak napisała Ola U w pupie Ci się poprzewracało:yes::D

Zasłonki super się wpasowały do Waszego bogatego salonu:yes::yes: Bogata tapeta, bogate kanapy, bogaty kominek, bogaty żyrandol, bogaty stolik:lol2 i....delikatne, subtelne, wtapiające się w salon zasłony:yes: Kolor odpowiedni, czarne też byłyby fajne (zawsze możesz zakupić na zmianę). Ja w sumie będę mieć podobne takie szare, tylko od góry będą trochę wywinięte i to już będzie w graficie:yes:

My dziś byliśmy w Ikea w Łodzi:D Wzieliśmy combi teścia i wróciło załadowane, ale dodatkowo transport z Ikea też wzieliśmy:lol2:, bo kupiliśmy szafę i łóżko:D

Powodzenia jutro na zakupach:yes: Czekam na fotki ogrodu. Nie wysłałam Ci normalnych zdjęć, bo nie mam aktualnie nic ciekawego na moim laptopie, a nie chciałam wyjść na niesłowną:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki to teraz ja ;)

 

Podobają mi się zasłonki :yes: bardzo ładnie się wpasowały, natomiast :

- na oknie tarasowym karnisz dałabym pod samym sufitem (niepotrzebnie teraz skraca pomieszczenie)

- kolor może być szary, biały, czarny :yes:

- te przy oknie tarasowym przewiązałabym chwostem :yes: - ale musi być inna tkanina

 

P.S. Marta zabiję za te wszystkie podkładki na stole i stoliku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA zapomniałam napisać, że ostatnio uświadomiłam sobie że minął rok odkąd jestem na forum (taka moja mała rocznica:D), ale co ważniejsze- mój pierwszy wpis był właśnie u Ciebie Martuśka:yes::yes::D:D Niezmiennie jestem Twoją wierną fanką, a Ty moim guru (jak Cię kiedyś nazwałam:))

:hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki to teraz ja ;)

 

Podobają mi się zasłonki :yes: bardzo ładnie się wpasowały, natomiast :

- na oknie tarasowym karnisz dałabym pod samym sufitem (niepotrzebnie teraz skraca pomieszczenie)

- kolor może być szary, biały, czarny :yes:

- te przy oknie tarasowym przewiązałabym chwostem :yes: - ale musi być inna tkanina

 

P.S. Marta zabiję za te wszystkie podkładki na stole i stoliku

 

:yes: dokładnie to samo sobie pomyślałam - zasłony przy salonie są idealne, te przy drzwiach tarasowych spróbowałabym podpięte albo zawieszone asymetrycznie tylko po jednej stronie i też podpięte

co do koloru to jest super dobrany do całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...