Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:rotfl::rotfl::rotfl:A pochwal sie czym chcesz,niech nam zal bedzie:rotfl::rotfl::rotfl:

 

 

 

Martiata no chwal sie bo zaraz tu padnę :lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Ty to lubisz budować napięcie, ja musze sie chyba rozładować :D

Artur usypia Julkę wiec lece po lekkiego dribeczka :stirthepot: i czekam na relację , bo na trzeźwo wytzrymać będzie ciężko ;) :D

 

http://img850.imageshack.us/img850/9045/drineczki.jpg

 

 

Dziewczyny jak macie ochote to sie częstujcie :D

Dziś drineczki zamiast tuczącego popcornu ;) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martita czeka aż nam procenty w gółwkach zaszumią na tyle ,ze padniemy :lol2:

 

Ale my po weekendzie andrzejkowym zahartowane :stirthepot: wiec tak łatwo sie nie poddamy :D

 

nowa dostawa :cool:

 

 

http://img811.imageshack.us/img811/3457/30173033.jpg

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim dojdę do sedna sprawy- zakupy i witanie męża, przede wszystkim to drugie widzę Was najbardziej interesuje :lol2: odpowiem tak ogólnie w sprawie tych nieszczęsnych zasłon.

W ogóle to dziękuję za cenne uwagi, pochwały krytykę też przyjęłam ze stoickim spokojem na klatę:D

kamiku, zasłony zamówiłam w Lublinie w Anvo http://www.anwo.com.pl/

Anetko na bogato w sensie takie jak na inspiracji, źle się wyraziłam, wzorki na pewno nie:no: wystarczy tapeta w wzory.

Korolka- Lublin:) z którym moim fachmanem się spotkałaś :cool:??? mów bom ciekawa.

Karolek, wiem przeca że żeby było na bogato to inna tkanina lejąca, błyszcząca, lub taka gnieciona jak z inspiracji i oczywiście inna taśma, ta tkanina którą wybrałam jest ok. fason zasłon też, tyle że jestem zła na siebie, że nie poszłam w stronę na bogato:D

Nic się jednak nie dzieje bo to tylko zasłony, fortunę nie kosztowały, a fajnie też mieć na zmianę. Po za tym teraz już łyse okna nie wkurzają i już nie muszę na szybcika szukać bo coś tam wisi. Na spokojnie będę nadal szukać swojej idealnej tkaniny na zasłony :cool:

Magdzińska strasznie mi miło że byłam ta pierwsza :hug:

Venusik, chcesz mi powiedzieć że w mojej jadalni wiochą powiało, oż ty :p No są podkładki, wolę je niż obrus, wiem, że urodą nie grzeszą i wiem, że powinnam je kłaść tylko do posiłków, ale chronię mój stół przez cały dzień, przed moją szarańczą i patałachami. Choć i tak to nic nie daje, bo jak stawiają kubek na stole to i tak obok podstawki:bash: Może faktycznie je ściągnę?:lol2:

Masz rację co do chwostu przy tarasowym oknie, oczywiście przy innej tkaninie:yes: też o tym myślałam. Z karnisza przy suficie zrezygnowałam, gdyż pomyślałam że lepiej będą wyglądały wszystkie zasłony jednej długości.

agawi idę sprawdzić czy som u ciebie focie zasłon:cool: bo weekend się powoli kończy :cool:, a obiecałaś :cool:

 

Przepraszam że tak ogólnie i nie wszystkim odpowiedziałam , ale wiadomo że chodzi o zasłony, to ile się będziemy nad nimi modlić? jak i tak będą drugie :lol2:

To za chwilę relacja z jutrzejszego dnia :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja zawsze się muszę zgubić w stolycy? z nawigacją na dodatek? :lol2: Na pierwszym lepszym ślimaku żle wjechałam :lol2: i zonk, chwila wycieczki krajoznawczej zaliczyłam :lol2: Słucham w między czasie radia s w-wa i coś mówią że dziś impreza na placu zamkowym(w tym czasie jak błądzę) ubieranie choinki, Natalia Kukulska ma śpiewać:cool::lol2: No ja niby do Modlina po męża na lotnisko, miałam jechać jakąś obwodnicą, a tu pałac kultury już widzę:o:lol2:, może zaraz na ten plac zamkowy niechcący dotrę :lol2: Myślę sobie mam jeszcze 40 min. zapasu hmmm może by jeszcze imprezę zaliczyć?jak już tak zabłądziłam.:rotfl:

Jakimś cudem zrobiłam zawrotkę w dobrym miejscu i udało się dojechać do celu, przed czasem, czekałam na m:P

 

Plan zakupów miałam dzień wcześniej opracowany...pierwsza musiła być zara bo ta do 21, a ikea do 22. No to jedziemy....

W zarze kupiłam sobie kurtkę, dwie pary spodni, koszulę i 4 bluzki, mężowi dwie kurtki i golfik:rolleyes: i troszkę dzieciom.

 

W ikea....zgadnijcie kto był ostatni przy kasie?:rotfl: ochrona za nami szła i nas popędzała, a ja z tą listą latałam jak nawiedzona:rolleyes:, nie zdążyłam kupić wszystkiego:P Najważniejsze jednak mam:p

 

W domu byliśmy o 24.30 na witanie siły nie było :p po drodze jeszcze zaliczylismy jakubową chatę, tam szybka późna kolacja. Ale zaaaato wolna chata, nie ma bólu dzieci u babci rano nadrobimy :rolleyes: i tu-rano.............2xS... pierwsze s to sauna drugie wiadomo:p:rotfl::p

Potem mieliśmy iść do kina, bo po dzieci mieliśmy być koło 15, ja wystrojona w nowe ciuszki, zrelaksowana- sauna, wyżyta- drugie S:P i w ogóle w dobrym humorze. Jednak zrezygnowaliśmy z kina i pojechaliśmy kupować mikołajkowe prezenty dla dzieciaków bo to ostatni dzwonek, a wczoraj nie wszystko się udało kupić... No i chyba na tyle by było:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...