Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

No to mata jeszcze jedną na pożarcie :) tak jak pisałam strój dzisiejszego dnia w między czasie obfocony, jak już z domu wychodziliśmy...reszta jutro, nie będę się już tłukła w garderobie po nocy i fot pykałam ciuchom :rolleyes::lol2:

 

--------------------------------------------------------------------

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A widzisz a mi m kazał mierzyć, a ja nie chciałam, bo se myślę dopiero co kupiłam płaszcz też szary:D no i nie zmierzyłam:(, a potem całą drogę o tym płaszczyku przestać myślec nie mogłam.

 

Ileż ja razy popełniłam ten błąd :bash:Ja muszę podjechać do Zary przymierzyć ten płaszczyk. Jeśli tylko będę się w nim dobrze czuła i będzie ładnie wyglądał to KUPUJĘ :D

A czemu się wahasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mata jeszcze jedną na pożarcie :) tak jak pisałam strój dzisiejszego dnia w między czasie obfocony, jak już z domu wychodziliśmy...reszta jutro, nie będę się już tłukła w garderobie po nocy i fot pykałam ciuchom :rolleyes::lol2:

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Martitka (tak mówię do mojej młodszej kuzynki ;) Zaraz normalnie padnę - mam identyczny wzór koszuli (łącznie z kolorem) :D:yes:Tylko ja mam kieszonki na piersiach i nie mam białych wstawek :lol2: Spodnie też bardzo w moim typie..

 

Prezentujesz się świetnie. Bardzo elegancko :yes:

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ TAM ,OJ TAM ja podglada-kuteczka sliczna ,modelka tez:D

A moj chrapie takze:Dco najmniej jakby byl po partyjce bilarda albo kreglowaniu:lol2::lol2::lol2:

A mlody lezy jedna noga na mnie i zadowolony:D

:lol2::lol2::lol2:

Mów tu lepiej co robiłas jak Cię nie było?:cool: było S?:lol2:

Ileż ja razy popełniłam ten błąd :bash:Ja muszę podjechać do Zary przymierzyć ten płaszczyk. Jeśli tylko będę się w nim dobrze czuła i będzie ładnie wyglądał to KUPUJĘ :D

A czemu się wahasz?

Bo tak jak pisałam na zimę już kupiłam 3 kurtki płaszczyk byłby 4 :eek:

jezedm wykąpałam się

i wlazłam jeszcze na momentu a tu takie rarytasy :yes::yes:

 

donosze że spodnie mam takie same granatowe

nawet dzisiaj w nich latałam

koszulę tez mam :lol2:ale mi się potargała i zareklamowałam

:(

 

Kurteczka świetna

Jak to potargała :eek:

:lol2: Jak mojemu się zdarzy tak gulgotać w nocy to go pociągnę z łokcia i przestaje :lol2:

ja za nos łapie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta

no najnormalniej w świecie

potargała sie tak pod cyckiem na zaszewce pękła i srruu poszła mega dziura

ale przyjęli i kasę oddali wiec to chyba nie nic nadzwyczajnego:(być może zdarza im się częsciej

aha :lol2:

:lol2::lol2:

jedyna skuteczna meteoda

dobra zmykam

baju

Ja też spadam:goodnight:

Wybacz :hug: :) Poleciało z automatu :rolleyes: Obiecuję to już się nie powtórzy:D

 

Spoczko:hug: kasuje foty i ide lulu, właśnie wyjrzałam za okno a tu biało, bielusieńko :jawdrop: :goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

Bo tak jak pisałam na zimę już kupiłam 3 kurtki płaszczyk byłby 4 :eek:

ja za nos łapie :lol2:

 

Ja w zeszłym roku kupowałam płaszczyki i kurtki bez opamiętania. W rezultacie pozapominałam że je mam :eek: Wszystkie powydawałam i teraz muszę sobie kupić nowe :D

 

Może moja metoda łokciowa jest zbut brutalna :rolleyes: i czas zacząć zatykać mu nos :lol2:

 

Gumisiowa a może Twój m bawił się sam kulkami? :lol2::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...