Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nosz kurna Marta, zajęłam się swoimi fotami nie widziałam modelki:mad: :mad:

To niesprawiedliwe.....:spam:

O której jutro sesyjka będzie?:rolleyes: Żebym znowu nie przegapiła...

 

Jak Cię jutro przyfiluję że sie kręcisz po fm to wrzucę, a jak nie to jutro podeśle na privka oki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię jutro przyfiluję że sie kręcisz po fm to wrzucę, a jak nie to jutro podeśle na privka oki? :D
no i dla mnie z lupami z Zary

 

Pa dziewczynki:hug:
cześć dziewczyny, ale nagadałyście stronek:lol2:

 

 

u nas też biało:jawdrop: zapowiadali , więc.... mamy snieg

 

Marta , ile ty schudłaś>>>>>???że nową garderobę musisz kupować????ja mam 3 z tamtego roku, i w nich na razie śmigam. Ale plaszcz z ZAry bym chciała, może Mikolaj mi pzryniesie( sama sobie kupię Mikolaja). ale muszę się wybrać do ZAry, ja kurcze coś nigdy nie wiem , ktory rozmiar, w tej Zarze. zazwyczaj M, biorę też S...jeszcze taki sztuczny dluzszy kożuch bym zobaczyła.

 

mam jeszcze do pralni 2 puchowki zawieść do pralni - nie zdążyłam:yes: a tu Zima

 

 

 

i pochwal się kurtkami z tamtego roku, może coś na fm przehandlujesz

Edytowane przez monika996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z 3-4 strony w sama niedziele naklepaly tu te Gaduly :lol2:

Fotek tez nie widzialam, a taka ciekawa bylam zakupow Martuski.. :(

 

No gaduły gaduły:lol2: Jedno dziecko w przedszkolu, drugie ładnie śpi to może mi się uda nadrobić:) Ale na fotki jak zwykle się nie załapałam:sick: A też byłam ciekawa zakupów:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dla mnie z lupami z Zary

 

cześć dziewczyny, ale nagadałyście stronek:lol2:

 

 

u nas też biało:jawdrop: zapowiadali , więc.... mamy snieg

 

Marta , ile ty schudłaś>>>>>???że nową garderobę musisz kupować????ja mam 3 z tamtego roku, i w nich na razie śmigam. Ale plaszcz z ZAry bym chciała, może Mikolaj mi pzryniesie( sama sobie kupię Mikolaja). ale muszę się wybrać do ZAry, ja kurcze coś nigdy nie wiem , ktory rozmiar, w tej Zarze. zazwyczaj M, biorę też S...jeszcze taki sztuczny dluzszy kożuch bym zobaczyła.

 

mam jeszcze do pralni 2 puchowki zawieść do pralni - nie zdążyłam:yes: a tu Zima

 

 

 

i pochwal się kurtkami z tamtego roku, może coś na fm przehandlujesz

Moni, ja schudłam ok.9 kilo:cool: W tamtym roku nosiłam rozmiar M- takie duże M :lol2:, a teraz w S-ke na luzaka wchodzę:D Można powiedzieć że tak 1.5 rozmiar w dół. W zasadzie wymieniłam większość bo, spodnie ściągałam bez rozpinania guzika:lol2: niektóre zapięte leciały same z tyłka w dół.

Ja moje ciuszki stare nie sprzedaję, wywożę do pracy i tam mam chętne. Tak się skubanice nauczyły, że jak czasem coś kupię nowego to już sobie zaklepują na przyszły rok:lol2:

Moni ja w zarze s-ki wszystkie wzięłam.

Jedź kochana z puchowymi do pralni czym prędzej, u nas sypie dzień i noc, wszędzie biało :o

JEzu GADUŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ileż można napaplac przez weekend ?? I na fotki się nie załapałam :(.

Mirela nie przez weekened, tylko przez niedzielny wieczór:p

Chyba z 3-4 strony w sama niedziele naklepaly tu te Gaduly :lol2:

Fotek tez nie widzialam, a taka ciekawa bylam zakupow Martuski.. :(

 

No gaduły gaduły:lol2: Jedno dziecko w przedszkolu, drugie ładnie śpi to może mi się uda nadrobić:) Ale na fotki jak zwykle się nie załapałam:sick: A też byłam ciekawa zakupów:(

No i co my z tym fantem zrobimy? Trzeba było iść wczoraj tak wcześnie spać? ;)

 

 

 

Jeszcze nie tak dawno....:rolleyes:

http://img38.imageshack.us/img38/3331/18404046696351999180194.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

I dzisiaj rano:rolleyes:

http://img832.imageshack.us/img832/1359/20121203094641.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że na fotki się nie załapałam:(

 

 

może na chwilkę jeszcze wrzucimy ???(

 

To jest bardzo dobry pomysł:yes::

 

Dobra namówiłyście mnie:P

To na chwilkę nowy zestaw z wczorajszego wczorajszego dnia, a reszty ciuszków nowych nie zrobiłam fotek, bo to zwykłe spodnie rurki i bluzeczki z nadrukami takie do dżynsów, plus golfik netoperek o taki:

--------------------------------------------------------------------------------------

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i co my z tym fantem zrobimy? Trzeba było iść wczoraj tak wcześnie spać? ;)

 

 

Hmmm.. mam pomysla!

Usmiechniemy sie ladnie i Martusia wstawi nam na chwile raz jeszcze fotencje :lol2:

 

P.S. W sobote zabalowalismy z siostra i szwagrem, jakos przed 4 poszlismy spac, wiec cala niedziale dochodzilam do siebie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...