Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

is-kra, dzięki za propozycję kinkietów, (u mnie wolna amerykanka można wklejać:lol2:), może nawet bardziej pasują do żyrandola niż te z mojej propozycji:rolleyes:, ale szukam dalej tego ósmego cuda świata;)

Zapomniało Ci się bo byłaś już u mnie kiedyś.

 

mariomili, dzięki, fototapeta była zamawiana ze zdjęcia które wybraliśmy w shutterstock (miliardy zdjęć do wyboru dwie noce na wybieranie to mało) tu masz stronkę http://www.shutterstock.com/ jak masz dużo czasu to tam zajrzyj;). Drukowana była gdzieś w Warszawie, jak będziesz potrzebowała namiar gdzie dokładnie daj znać. Fototapeta składa się z trzech pasów:)

Żyrandol w salonie z almi decor

 

hazeleyes, blat pod umywalkę to kwarcyt- taki sztuczny kamień twardy i wytrzymały jak granit, trochę tańszy, ale wyniósł mnie okrutne pieniądze:sick: jednak mam pewność że nic się nie będzie działo, a jak wiadomo to łazienka dzieci, a moje są w myciu wyjątkowo niesforne i chlapiące. Też myślałam o mdf-ie, bo chciałam czysto biały blat, ale wybito mi z głowy jako blat w łazience właśnie z powodów praktycznych.

 

pysiaczek, dziękuję bardzo:)

 

Anjazzielonego, witam serdecznie i dziękuję bardzo, tak żyrandol w salonie z almi decor, a z kloszami w salonie to wyszła taka śmieszna sytuacja, żyrandol zamawiałam bez kloszów bo nawet nie wiedziałam o ich istnieniu, otwieram paczkę a tu niespodzianka- abażurki:jawdrop:

krokusik, żyrandol w salonie z almi decor, żyrandol w naszej sypialni to Cestus massiwe41766/30/10, tu go na szybko znalazłam, ale chyba zamawiałam gdzie indziej http://www.lumina.sklep.pl/cestus-417663010/, natomiast kinkiety w sypialni to BAROCO czarny, AZZARDO, np. tu takie są http://lampydomowe.pl/kinkiet-BAROCO-czarny-p1459805.html

 

Lady, dzięki jakbym wrzuciła fotkę zapalonych lamp wieczorem to byś ręce załamała, ale dzisiaj już z panią dogadałam szczegóły i jak wszystko dobrze pójdzie białe powinny być za 2-3 tygodnie:popcorn:

W przyszłym tygodniu czekam na kolejne paczuszki, znowu trochę pozamawiałam:cool:

Kochana witaj w klubie ja też teraz kombinuję jak urządzić gabinecik:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MarJel,

 

dzięki serdeczne za info - jeśli zdecydowałabyś się na czarny żyrandol bez abażurków, pierwsza ustawiam się w kolejce do ich kupna!!! Naprawdę!

Ania, no wiesz jak taka sroka jestem, a jeszcze jak się przyznałaś że Ci się tak bardzo podobają to znaczy naprawdę mają coś w sobie i samej zaczynają mi się podobać co raz bardziej:oops: Zresztą jak już je dostałam to chyba jakiś znak że z nimi będzie ładniej.

Nie wiem czy na żywo by ci się spodobały bo abażur jest ze sznureczków.

 

Anna , dziękuję bardzo za namiar i że pomyślałaś o mnie:hug: Przed zakupem tej lampy wstrzymuje mnie jeden dylemat czy ona będzie pasowała do lustra z avai?? bo wiesz ono ma wisieć w wiatrołapie tak jak ta lampa:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hazeleyes, blat pod umywalkę to kwarcyt- taki sztuczny kamień twardy i wytrzymały jak granit, trochę tańszy, ale wyniósł mnie okrutne pieniądze:sick: jednak mam pewność że nic się nie będzie działo

 

MarJelko, to kwarcyt? czy kwarcytogranit? Też planuję do kuchni, ale właśnie kwarcytu czysto białego nie znalazłam (kwarcyt to kamień naturalny). Udało mi się znaleźć tylko biały kwarcytogranit (sztuczne połączenie kwarcytu i granitu). Jaki jest u ciebie? bedę wdzięczna za odpowiedź:) Bardzo fajnie wygląda:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJelko, to kwarcyt? czy kwarcytogranit? Też planuję do kuchni, ale właśnie kwarcytu czysto białego nie znalazłam (kwarcyt to kamień naturalny). Udało mi się znaleźć tylko biały kwarcytogranit (sztuczne połączenie kwarcytu i granitu). Jaki jest u ciebie? bedę wdzięczna za odpowiedź:) Bardzo fajnie wygląda:yes:

 

Hhmmm, dzwoniłam do mojego wykonawcy który mi zamawiał ten blat, pytałam i podał mi te informacje które wyżej napisałam, ale w takim razie jeszcze raz dopytam może któreś z nas namieszało:eek: Blat jest bialutki w dotyku twardy i zimny, faktycznie jak kamień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, pewnie Pan posłużył się skrótem myślowym, bo kwarcyt, to tak jak wspomniałam, naturalny kamień, a konkretniej rodzaj piaskowca: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kwarcyt. Więc pewnie mu chodziło o te kwarcytogranity:yes: Byłabym wdzieczna za potwierdzenie moich podejrzeń;) bo jestem teraz tematem mocno zainteresowana i jesteś pierwszą osobą, u której widzę to na żywo:D Byłabym zachwycona, gdyby się okazało, że to ten sam kamień, który planuję u sibie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna , dziękuję bardzo za namiar i że pomyślałaś o mnie:hug: Przed zakupem tej lampy wstrzymuje mnie jeden dylemat czy ona będzie pasowała do lustra z avai?? bo wiesz ono ma wisieć w wiatrołapie tak jak ta lampa:rolleyes:

 

U mnie w WC to samo zestawienie ;) Srebrne lustro AWAI i Caboche (plafon i dwa kinkiety). Nie mam wątpliwości, że pasuje :lol: Wysłałam na prv drugi link raz jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w WC to samo zestawienie ;) Srebrne lustro AWAI i Caboche (plafon i dwa kinkiety). Nie mam wątpliwości, że pasuje :lol: Wysłałam na prv drugi link raz jeszcze...

 

Dzięki odczytałam.

Niezły numer:lol2:, nawet nie wiedziałam że połączyłaś to lustro z tymi lampami, a już dawno miałam Cię prosić o radę jak widzisz to połączenie bo wiedziałam że kupiłaś te same lampy i lustro. Wstrzymywałam się z zakupem tylko z tych powodów, no teraz nic tylko zamawiać:popcorn:

Swoją drogą śmiesznie wyszło te same gadżety dobrałyśmy w tak różnych wnętrzach jak łazienka i wiatrołap:eek:

 

Zastanawiam się nadal nad ławeczką, lustro znasz, lampę też, szafa biała z lacobelu i teraz ławka nowoczesna czy na giętych nóżkach pikowana:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w wiatrołapie też będzie szafa biała i ławeczka, tylko lampa inna ;) Zerknij sobie do mnie. Kilka dni temu wklejałam zdjęcia fajnych ławeczek. I super ceny były... Nóżki gięte, ale siedzisko proste. Jakbyś była zainteresowana, to link podeślę.

 

Co do Caboche - zerknij sobie na przedmioty tego sprzedawcy od zwisu. Ma też plafon. Taniej niż inni, ale linka nie podsyłałam, bo nie jest to jakaś wyjątkowa okazja. Wypada chyba w cenie zwisu, a powinien spor taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Martuś:)

w końcu udało mi się zajrzeć i jestem wprost zachwycona - począwszy od łazienek do pokoików Twoich pociech - CUDNIE!!!

bardzo spodobał mi się blat w łazience dzieci - już doczytałam co to?;) robi się klimat w Twoim domku - ehhhhh - ni się obejrzysz, a będziesz pić kawkę na tarasie:).

 

u nas nic ciekawego się nie dzieje - pogoda masakra (już nie powiem do czego:(). Z tarasami postanowiliśmy się wstrzymać do wiosny, bo boimy się że nikt po prostu nie będzie o nie dbał a jeszcze sporo robót przed nami.......

mój m walczy teraz z ogrodzeniem, ale czy skończy? zależy od pogody i czasu...... pozostało nam wykorzystać ten czas na wyjazdy w dziećmi i spotkania z dawno niewidzianymi znajomymi;)

 

pozdrawiam papapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne wnętrza:)...tak sobie cichutko podglądam:) i oczywiście mam pytanie, możesz Marjel powiedzieć coś bliższego o łóżku w sypialni...ładne jest i od razu zapytam czy wygodne, no i oczywiście gdzie kupione...

 

Witaj Tamara:)

Łóżko na wzór łóżka z kler zamawiałam u tapicera przez internet http://www.stanuch.pl/index2.php

łóżko zszywane z kwadratów 20cm, długość sypialni 240 cm, szerokość 200 cm , wezgłowie wysokość 60 cm, + materac 160x200cm

Sypialnia oraz pufa wykonane ze skóry naturalnej

Jeszcze nie użytkuję więc ciężko stwierdzić czy będzie wygodne, myślę ze w dużej mierze wszystko zależy od materaca, jeden duży plus, łóżko jest dość niskie w razie upadku po zakrapianej nocy mocno się nie potłukę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w wiatrołapie też będzie szafa biała i ławeczka, tylko lampa inna ;) Zerknij sobie do mnie. Kilka dni temu wklejałam zdjęcia fajnych ławeczek. I super ceny były... Nóżki gięte, ale siedzisko proste. Jakbyś była zainteresowana, to link podeślę.

 

Co do Caboche - zerknij sobie na przedmioty tego sprzedawcy od zwisu. Ma też plafon. Taniej niż inni, ale linka nie podsyłałam, bo nie jest to jakaś wyjątkowa okazja. Wypada chyba w cenie zwisu, a powinien spor taniej...

 

A no pamiętam ten Twój wiatrołap, właśnie też u siebie chciałam w podobnym stylu urządzić, lampę masz boską.

W jakim w końcu kolorze nogi ławeczki będą? Poproszę o namiar na ławeczki, gdzieś kiedyś spisałam od Ciebie, ale już posiałam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oldzia,!!!! zdążyłam się już stęsknić za Tobą tyle Cię nie było:hug: Pogubiłam się trochę i nie wiem czy Ty juz na stałe wróciłaś do PL? Ostatnio tak właśnie o Tobie myślałam i się zastanawiałam :rolleyes:

Dobra decyzja że taras przełożyliście na przyszły rok, teraz by tylko marniał.

Piszesz że na zewnątrz działacie, a w środku domu coś się dzieję?

My też przed zimą chcemy uporać się z kostką i ogrodzeniem, to znaczy w sierpniu mamy zacząć robić:)

 

Pamiętasz jak miałyśmy problem z wielkością abażurów w jadalni? Teraz mogę stwierdzić że 70cm nie byłby za duże, a ja bałam się o 50 cm. Wiem że kiedyś się zastanawiałaś to się juz nie zastawiaj :lol2: Chyba że Ci się koncepcja lamp w jadalni zmieniła;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel, baaaardzo dziękuję za odp. Jesli udałoby Ci sie doprecyzowac Magdzie , o który rodzaj chodzi, tez skorzystam;-)

 

noł problemos:lol: Na pewno się dowiem, sama jestem ciekawa z czego mam blat w łazience dzieciowej:eek::lol2:

Najlepsze jest to że mąż powiedział trzecią wersję:jawdrop:, ale ta na pewno jest nieprawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MarJel piękne wnętrza!!! gratuluje

te pokoje, łazienki,i salon po prostu boskie czekam z niecierpliwością na kuchnie :popcorn:

mam wielką prośbę skąd masz ten zwis na klatce doczytałam się że to światłowody mogłabym prosić o dokładniejsze zdjęcia samej góry i namiar na sklep z góry dziękuje za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj lelka, nie wiem gdzie zostały kupione moje światłowody, ale można je kupić np. na allegro, tak samo zakończenia czyli kryształowe kulki,łezki itp.

Moje jak i większość wyposażenia w moim domu kupował mój wykonawca i zamawiał firmę która specjalizuje się w montażu takich cudów i podobnych;)

Na górze nie ma nic ciekawego;), w kilku rzędach światłowody wychodzą sobie z sufitu z karton gipsu, a pod nim jest transformator.

Taką lampę każdy tworzy sobie według swojego pomysłu i nie ma na nią jakiegoś konkretnego przepisu, gdyż ze światłowodów można stworzyć takich lamp tysiące każdą inną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...