Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MarJel

Dla Ciebie medal za mocne nerwy i cierpliwość

Skąd Ty ją (tą cierpliwość) Kobieto bierzesz?????

Piękny dom, wykończenie no sama wiesz że Ci wszystkie zazdrościmy:yes: - tak pozytywnie oczywiscie

A ta na spokojnie sobie kuchnie robi , na fronty będzie trzeba poczekać , luzik :-)

z przeprowadzką ma czas.....

Buziaki i pozdrowionka :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oldzia, czy w PL masz taki sam dostęp do netu, jaki miałaś w NO? wydaję mi się że teraz rzadziej zaglądasz....

Dzieci w wieku szkolnym zmuszają do powrotu, wśród moich znajomych też tak się dzieję, ja tam się cieszę bo znów mam ich blisko siebie:)

 

bluezee, witam i dziękuję bardzo, twój salonik z czerwonymi dodatkami też robi wrażenie:yes:

 

blekitna, fenkju weri macz;)

 

anna-maria, już Ci mówiłam że jesteś nie oceniana i bardzo pomocna, dziękuję za wszystkie namiary które dostaję od ciebie. Lamp jeszcze nie zamówiłam na razie wysłałam zapytanie o rabat przy zakupie dwóch tzn. wiszącej i plafonu, a co;)

 

Tamara, zaglądaj, zaglądaj będzie mi bardzo miło:)

Karolcia, wreszcie jesteś! :hug:pewnie wyglądasz jak murzynka;), cieszę się ogromie że dostaliście pozwolenie, znając cię zaraz będziesz meble kupować :lol2:, ach już się nie mogę doczekać. Jednak nasz wyjazd przesunął się na ostanie dwa tyg. sierpnia, więc jakby co możemy się spotkać:cool:

 

nicol, witaj, bardzo dziękuję za komplementy:), jeśli chodzi o lampę ze światłowodów, to nie jest to gotowa lampa, a zrobiona na zamówienie.

Natomiast jeśli chodzi o oświetlenie w lustrach łazienkowych, to nie było to jakieś wielkie zamówienie specjalne, ale obowiązuje pewna kolejność montażu oświetlenia, otóż otwór w lustrze musi być zrobiony za nim lustro przykleimy do ściany, a wcześniej oczywiście wybrany kinkiet, aby było wiadomo jak duży ma być ten otwór.

 

india 83, witaj, dziękuję bardzo i wpadaj kiedy tylko masz ochotę:yes:, a jeśli chodzi o tapety to przejrzyj sobie jeszcze tapety artfunk spory wybór mają, ja akurat do pokoju synka u nich zamawiałam http://www.tapety-artfunk.ig.pl/

 

kakusku, masz już namiar na tego dmuchawca? mi tez się bardzo podoba gdzie chcesz u siebie go powiesić? Do września nie daleko czekam na foty elewacji:yes:

ps. ale ty to się masz z tym swoim mężem, zawsze się uśmieję jak o nim piszesz :lol2:

 

saluś, bo ja na pierwsze mam marjel, a na drugie luzara szczęściara, a tak poważnie życzę każdemu tak bezstresowej budowy i takich fachowców, dzięki nim mój luz i optymizm:popcorn:

 

mariomili, tak stolarz od kuchni zmienił mi się niespełna dwa tygodnie temu, projekt kuchni dostał tydzień temu:jawdrop:, jest to ten sam stolarz który robi u mnie wszystkie zabudowy łazienek, garderobę, szafy, spiżarnie, pralnie. Jakby nie trzeba było czekać na uchwyty blat i fronty 2-3 tygodnie to kuchnia pewnie byłaby skończona w przyszłym tygodniu, a tak trzeba poczekać dwa tygodnie. Żyć nie umierać!!!!

 

Plitu, plitu, gadu, gadu, a ja mam trochę świeżutkich zdjątek:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia, nie wiele jeszcze widać i nie ma się czym zachwycać, ale wklejam jako dowód że się zaczęła robić :) Jak na razie zamontowane sprzęty: chłodziarka, zamrażarka, kawiarka, piekarnik z funkcją mikrofali i zmywarka, nie widać na fotkach ale wyspa też już skręcona. Jak na dwa dni roboty jednego pana, który tydzień temu dostał projekt mojej kuchni to chyba dużo.... Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo decyzja że blaty, czarne granitowe dawno już podjęta, teraz dylemat jaka grubość.......??? Mój stolarz i wykonawca namawiają mnie żeby dać na bogato;), tzn. masywne grube blaty. Na wyspie blat i dwie nogi z kamienia grubość ok.8cm, reszta blatów przy oknie ok. 5cm:rolleyes::rolleyes:

A ja się zastanawiam nadal czy nogi w wyspie robić granitowe, czy szerokie ale białe na wysoki połysk a tylko góra granitowa i w ogóle jaką wybrać grubość blatów, żeby nie przedobrzyć, ale żeby efekt jakiś był:rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJeluś

Ja takze przymierzam sie do granitowych blatów - robiłam rozeznanie

W/g mnie 5 cm to " świat i ludzie" zazwyczaj proponują 4 cm

8 - moim zdaniem będzie za dużo

5 jest grubo i fajnie to wygląda

Ja bym zrobiła nogi wyspy tez z granitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super:D kochana, ale czy ja dobrze widzę? Mas zosobną dużą chłodziarkę i osobną małą zamrażarkę? Też tak planowałam, ale potem jakoś mi się odwidziało... A teraz jak to zobaczyłam, to znowu mi się chce:D

Jakie modele, marki masz tych sprzętów?

 

8 cm blat???:jawdrop: Toż to jacyś szaleńcy;) 5 cm to już bardzo dużo:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garderoba rewelacyjna!!! ach.... kiedy moja będzie?:(

A powiedz mi MarJelko, wyposażenie tej garderoby, a wszczególnosci wieszaki na spodnie, to skąd brałaś? Sama ich szukałaś, czy to już stolarz się tym zajął? Bo ja znam tylko taki system jak ma ikea - te druciki/spodnie są jakby koło siebie, a nie jesden za drugim. A ten patent bardzo mi się podoba:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...