Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madzia sprzęty wszystkie simens, teraz w domu mam olbrzymią lodówę i nie wyobrażam sobie mieć mniejszej, a te do zabudowy są jakieś takie tycie, a że taki układ kuchni był najlepszy i nie dało się wcisnąć większej lodówki, to tak sobie wymyśliłam:)

Wszystko zamawiał stolarz, ja wcześniej tych wynalazków na oczy nie widziałam, ale mu zaufałam:lol2:, nawet jakieś wieszaczki na krawaty są, tylko na zdjęciach nie widać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku pamięci i dla zainteresowanych :)

Lodówka SIEMENS KI 42FP60

Ekspres SIEMENS TK 76K573

Piekarnik SIEMENS HB 86P572

Zmywarka SIEMENS SN 66T095EU

Zamrażarka SIEMENS GI 14DA50

Pralka SIEMENS WM 16S890EU

Suszarka BECO

Okap elica TWIN IX/F/90

Płyta indukcyjna teka GKST 90-35 i4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo łątwiej znaleźć to pod hasłem konglomerat kwarcytowy. Ten kwarcyt może być łączony z granitem, marmurem i in. Ale właśnie kwarcytogranity mają najlepsze właściwości. W każdym razie zamiennie z nazwą kwarcyt tego nie można stosować, bo jak wspomniałam kwarcyt to nie konglomerat, tylko kamień z rodziny piaskowców. No ale nie istotne;) Najważniejsze, że to TO:D

 

Ty to naprawdę masz farta do tych fachowców;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo łątwiej znaleźć to pod hasłem konglomerat kwarcytowy. Ten kwarcyt może być łączony z granitem, marmurem i in. Ale właśnie kwarcytogranity mają najlepsze właściwości. W każdym razie zamiennie z nazwą kwarcyt tego nie można stosować, bo jak wspomniałam kwarcyt to nie konglomerat, tylko kamień z rodziny piaskowców. No ale nie istotne;) Najważniejsze, że to TO:D

 

Dobrze że bystrzacha z Ciebie :), dokładnie wszystko to co napisałaś zgadza się:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garderoba wygląda super. Ten patent na wieszanie spodni świetny.

Aż się nie mogę doczekać swoich garderób, które będą się montowały pod koniec przyszłego tygodnia :)

 

A jutro mam zamiar jechać do Ikei i wykupić wszystkie drewniane wieszaki na ubrania dla nas i dziewczynek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arielko dmuchawca nie kupiłam bo wynikły "komplikackje" ale bede dalej szukac okazji i jesli na cos natrafie dam Ci znac .Ja te lampe widziałabym u siebie w wiatrołapie :)

Kuchnia nawet bez frontow prezentuje sie fajnie.Masz bardzo podobny układ do mojego.Rowniez bede miec potrojny słupek w wysokiej zabudowie "opasany" szara wstega ;)(odgapione od Efilki ) o obok wneka zasłonieta zaluzja . Jakiej szerokosci masz u siebie opaske wokol zabudowy?Ja rozrysowałam sobie ja na 20 cm-myslisz ze bedzie ok?

Powiedz jeszcze czy ktos doradzał Ci akurat te modele siemensa ktore wybrałas? Okap bedziesz miała boski -zazdroszcze :oops:

Jesli chodzi o blaty to ja dałabym takie grubosci jakie proponuje Ci stolarz.Mysle ze grubszy blat na wyspie (razemz nogami ) bedzie wygladal swietnie i zaakcentuje jej dostojnosc :)Podaj mi prosze swojego maila na priv to Ci cos przesle ;)

Komoda nie do konca jest w moim stylu ale u Ciebie pasuje IDEALNIE .Nawet sufit w pokoju nad garazem fajnie zgrywa sie z mebelkami Ikea :yes:

Calusy i tez zmykam do wyra :goodnight:

ps W kuchni masz oprawy paseo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś przez pierwsze 2 tyg. nie miałam dostępu do netu:(, ale mój m zamontował mi cuś, bo już nie mogłam wytrzymać, żeby do Ciebie i reszty zajrzeć;).

Fakt, że w NO miałam więcej czasu, w Pl więcej się dzieje i czuję się bardziej szczęśliwsza:rolleyes:. Cieszę się, że tutaj jestem, ale z drugiej strony mam obawy, jak to będzie po wyjeździe mojego m:(. Kurna - zawsze jakieś dylematy...:sick:.

 

A teraz odnośnie Twoich zdjęć domku - byłam już taka spokojna, dałam na luz z robotami budowlanymi, ale jak patrzę na Twoje cudniaste wnętrza nabieram chęci na szybkie zamieszkanie;). Wszystko jest tak w moim guście, że zazdraszczam Ci (tak pozytywnie oczywiście), że nie jestem na takim etapie:eek:.

WIELKI SZACUN KOCHANA!!! jestem pod wielkim wrażeniem........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...