Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

MarJel ponieważ jest późno to szybciutko, przejrzałam 36 stron Twojej galerii -strasznie się cieszę , że tutaj przywedrowałam.Wiele inspiracji znalazłam.Ale te światłowody... znalazłam to czego szukałam ... czy możesz mi przesłac na priva wszelkie informacje na temat Twojej światłowodowej lampy?łącznie z ceną.

Postanowiłam ,że u mnie szafki w garderobie też szare.Dzieci mają rewelacyjną lazienkę i pokoiki.

Nie mogę pisać o wszystkim co mi się podoba , bo nie pójdę spać dzisiaj:) Czekam na nowe zdjęcia. Ale nie, napiszę inaczej- wszystko mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

ja bym się nawet nie zastanawiała :D

 

Ja tez się już nie zastanawiam :lol2: dzisiaj został zamówiony wpuszczany zlew :wiggle:

Blaty będą na 5cm, wszystkie, łącznie z wyspą i jej bocznymi też z kamienia nogami, ociekacz będzie zrobiony w kamieniu.

Wszystko dzisiaj zostało ustalone, ale jeszcze nie wycenione:rolleyes:, mam nadzieję że po wycenie nie będę się śmiać baranim głosem :rotfl:

 

Dzięki za rady i głosy w tej sprawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu przytulnie! Jakoś mi wątek umykał i umykał :mad: ale w końcu go złapałam!

 

Zlew podblatowy/wpuszczany piękny jest oj piękny. Duża różnica w cenie? Dwukrotna czy mniej. Zastanów się, bo jak zrobisz tańszą wersję możesz potem żałować :) i kombinować, żeby kiedyś to zmienić :lol2: Czarny zlew to dla mnie odjazd. Bardzo mi się podoba. Jak ja bym chciała mieć drugą (a co!) nowoczesną (a jak!) kuchnię! Na wysoki połysk najlepiej....

 

Superancko wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusku, opaskę w około zabudowy zmierzyłam na górze 26cm, po bokach ok.30cm. Podcięcie na ścianie w kuchni, a owszem mam, tam będzie szkło które będzie się licowało z tym podcięciem, czyli równało się ze ścianą dzięki czemu np.nie będzie się osiadał kurz, a i efekt wizualny też lepszy. Jest to zrobione z karton gipsu, pomyśl może jednak nie jest jeszcze za późno:rolleyes:

 

Karolinka w takim razie jest okazja na spotkanko, ale w beniu, przyjdziesz może spacerkiem z niunią, jak to tylko dwie uliczki od nas, a ja wcześniej dam ci znać że będę:)

 

yokasta, tak już przywykłam do twoich domowych klimatów, że nie wyobrażam sobie jak urządzasz się nowocześnie, szkło, mdf na wysoki połysk jakoś mi do ciebie nie pasuję:lol2: choć kiedyś faktycznie wspominałaś że masz czasem ciągoty.Z drugiej strony ktoś może nie uwierzyć że ja nie do końca jestem zadowolona że wybrałam styl nowoczesny, w głębi duszy uwielbiam domy w klimatach takich jak twój i ślinię się oglądając fotki takich wnętrz. Najchętniej chciałabym dwa różne domy:o

 

Ze wstępnych wyliczeń wychodzi że dwa razy tyle wyniesie mnie ta opcja którą wybrałam, ale konkretną wycenę dostanę na dniach, to się pochwalę....:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zobaczyłam:) ale zakręt ze mnie:-P MarJelko, muszę Cię jeszcze zapytac o to siedzisko pod prysznicem. Mam nadzieje, ze nie dubluje. Jak ono jest zrobione??Jest wymurowane? W projekcie architekt tego nie zawarł, a ja zapomniałam o tym kompletnie:-( Z góry dziekuje:hug:

 

Jakoś mi się zapomniało jak to było robione, ale podpytam i opowiem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel zdziwiłabyś się, nasz dom to efekt zauroczenia domami w tym stylu. Mam nadzieję, że już na zawsze bo baaaardzo mi się podoba. Wchodzę do tych na razie niewykończonych wnętrz i czuję się jak.... w domu "u siebie" i to uczucie bardzo mi się podoba ;).

 

Ultra nowoczesne rozwiązania nie są dla mnie, ale kuchnia na wysoki połysk z kamiennym blatem (mąż by mnie zabił za kamień bo nienawidzi :lol2:), piekarnik i inne sprzęty inox, lodówa side by side (czemu ich nie robią w jakichś rozmiarach do zabudowy standardowymi drzwiami :cry:) - czemu nie? :D

 

Jednakowoż jak to pisałam pomyślałam, że mogłabym mieć taki domek na miesiąc-dwa w roku żeby nie zwariować :D. Na cały rok chyba nie :no: bo wolę usiąść w zimie przy ceglanym kominku czując zapach jabłecznika z cynamonem....który wyjątkowo nie pasuje mi do kuchni wysokopołyskowej :lol2:.

 

Biorąc pod uwagę, że jeszcze dwa lata temu marzyłam o jakimkolwiek swoim domu chyba nie musze pisać jaka jestem wniebowzięta :lol2:.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego dopiero do Ciebie dotarłam :bash: :

Aga :welcome:, lepiej później niż wcale;), a tak poważnie do dopiero u mnie zaczął się najmilszy czas, dopieszczanie i meblowanie:D

Yokasta, ciesz się że mąż nienawidzi kamienia na blatach, dziś dostałam wycenę:sick::jawdrop:

 

A wracając do dopieszczania wnętrz:rolleyes:, dziś zajęłam się sypialnia gościnną, pisałam już chyba że dokupie jeszcze jeden stolik nocny:yes: kuferki wylecą do córki na chwilkę zapchałam dziurę.

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzyłam tez pikowaną narzutkę u siebie, ale jednak zostanie ta co była wcześniej:rolleyes:

 

http://img820.imageshack.us/img820/8007/dsc0569xh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

ps. jakby ktoś był zainteresowany, to w jysku jest w promocji koc biały gena imitacja futra ze 139zl na 60 zł:p

chwilowo rzuciłam do nas w nogi, docelowo będzie u córki pełnił funkcję narzutki;)

 

http://img41.imageshack.us/img41/8166/1005k.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...