Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pojawiło się ostatnie pytanie kuchenno-blatowe, blat zamowiony to znaczy kolejka zajęta, będzie za około tydzień może półtora. Muszę jeszcze szybko dać odpowiedź czy chcę dozownik na płyn do naczyń montowany w blacie????

 

 

 

Wkleiłam tylko przykłady, u mnie tej blaszki pod baterią nie ma, bateria jak i dozownik wychodziłyby bezpośrednio z blatu. Warto? Czy sobie darować:rolleyes:

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę razem pisałyśmy :lol2: A będziesz miała obok baterii pokrętełko do otwierania korka w zlewie?

 

yyyyy chyba nie:rolleyes:

 

aga lustro to awai http://www.awai.pl/lustra,44,1.html, zamawiasz jak chcesz, nawet na wymiar, akurat u mnie to co stoi w sypialni będzie w wiatrołapie, do sypialni zamówiłam sobie u nich większe, ale muszę na nie poczekać ok. 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się napaliłam na taki dozownik. Jednak czytała, że w praktyce to nic specjalnego. Albo słabe gwinty, albo zbyt mała buteleczka. W końcu przekonałam się do ładnego dozownika, np. dobranego kolorystycznie do wnętrza. Poczytaj sobie, dosyć dużo info można znaleźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo może się poprostu zbyt tloczno zrobić przy barerii. W sumie dozownik to bardzo fajna rzecz :yes: Ja w kuchni więcej niż płynu do zmywania używam mydła do rąk, też by mi się taki przydał...;)

W sumie myśle tak: jeśli miałabyś często sięgać pod zlew po płyn, czy mydło to warto :yes: Reszta zależy od tego, czy wizualnie będzie twoim zdaniem ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super ten Jyskowy pled:o Gonię do Jyska:lol2::bye:

Ja własnie w Katowicach wszystkie wykupiłam ;)

A przy okazji biały, ceramiczny dozownik na płyn do mycia naczyń do kuchni :)

- znalazłam temat dot. dozowników:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?111311-dozownik-do-płynu-mydła

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze chciałam sie przywtać:) Twoje wnętrza są bardoz inspirujące, podglądam od pewnego czasu. Mogę wypowiedzieć się w temacie dozownika na płyn montowanego w blacie ponieważ go użytkuję. Co prawda mój nie jest bezpośrednio w blacie ale w metalowym zlewie (niestety mam zlew nagbalowy a nie podwieszany) i super się sprawdza (nie ma plastikowej butki na blacie, a poza tym u mnie przy baterii nie ma dużo miejsca więc dozownik w blacie super sie sprawdza.).

Trzeba jednak żeby nie kupić jakies taniej pdróbki która od razu się niszczy i psuje. Nasz kosztował w granicach 100 zł, więc tez nie majątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super ten Jyskowy pled:o Gonię do Jyska:lol2::bye:

 

haha, ja też dorwałam jeden:wave:

Znaczy było więcej, ale co za dużo, to nie zdrowo uznałam:lol2: (potem całą drogę zastanawiałam się, czy jeden wystarczy?;))

 

mirella, wszystkie, to znaczy ile? Już sobie ciebie wyobrażam z ośmioma takimi:lol2: Co ty będziesz z nimi robić?:o:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...