Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

a ja mam pytanie w sprawie tych dozowników, czy one z czasem nie niszczą się mam tu na myśli jakis osad kamień czy rdzę, wiadomo, że jest to przedmiot używany cały czas, podobnie jak dozowniki na mydło w łazience, które niestety ulegaja takim procesom i obawiam się że z tym mogłoby być podobnie a też mi się podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MarJeluś

Przepiękny zlew - miałam robić podwieszany i ociekacz z granitu ale skuszę się na Twój

Powiedz mi tylko czy dziury na baterię i dozownik wycinają Ci tam gdzie kupujesz zlew???? czy musisz we własnym zakresie????

Znalazłam go na ceneo napisałam do sklepu to powiedzieli ze samemu se trzeba wyciać :-(

Oczywiście dozownikowi na płyn mówimy zdecydownie TAAAAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirella, wszystkie, to znaczy ile? Już sobie ciebie wyobrażam z ośmioma takimi:lol2: Co ty będziesz z nimi robić?:o:lol2:

 

W pracy chciały 3. Ja jeden. Pojechałam do jednego Jyska - był ostatni. Podjechałam do drugiego - też ostatni. Dziewczyny zawiedzione.

Ale ja do kompletu dokupiłam książę Jagielskiego i mam prezent dla mojego męża, który ciągle marudzi, że nie ma się czym okryć jak wiezorem czyta książkę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie w sprawie tych dozowników, czy one z czasem nie niszczą się mam tu na myśli jakis osad kamień czy rdzę, wiadomo, że jest to przedmiot używany cały czas, podobnie jak dozowniki na mydło w łazience, które niestety ulegaja takim procesom i obawiam się że z tym mogłoby być podobnie a też mi się podoba.

 

ja swój dozownik mam od 7 miesięcy, na razie nic sie z nim nie dzieje, kamien i rdza osiada na nim tak samo jak na baterii, trzeba więc go po prostu czyścić systematycznie a nie będzie problemu - taką mam nadzieję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marjelko :D

Pewnie trochę się spóżniłam-ale w kwestii zlewozmywaka-jak najbardziej wpuszczany :).Ja mam wpuszczaną umywalkę w łazience.Nawet nie wiesz jak fajnie się wtedy blat sprząta :DŚcierą fru wszystko do zlewu i spłukać wystarczy :D.

 

Może jutro wrzucę nowe fotki do mojej galerii.to looknij na tę wpuszczaną umywalkę.Blat jest z białego kamienia i też bardzo łatwo się sprząta :)

 

Świetna ta Twoja gościna sypialnia.Kolry podobne do mojej więc już się tam widzę :D.Widzę,że masz nawet taką samą podusię (tę turkusową ) z Home&You. ;)Pozatym widzę,że na zakupach w BRW biłaś-widzę,że kupiłaś narzutę i szare podusie:)Kiedy wreszcie ta Twoja kuchnia będzie?Bo się nie mogę doczekać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam MarJel:D Przepięknie się urządzasz. Bardzo w moim stylu!!! Jak znajdę troszke czasu, to mam postanowienie załozyć własny wątek, licząc również na porady i odwiedziny;)

Mam do Ciebie małe pytanko: na ile dostałąś wycenę blatu ( i ile masz metrów?), bo ja też mam plan zamówić z granitu Galaxy Star( z tym, ze 3 cm- najprawdopodobniej) i z wycieciem na płytę i zlew podwieszany oraz ociekacz w blacie.

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady !!! To Ty kochana masz galerię i ja nic o tym nie wiem ???:mad: masz lanie jak Cię spotkam!

Proszę mi tu szybko namiary na swoje zdjątka dawać i to szybciutko!!! :yes:

 

P.S Avatarek ( tak samo jak w rzeczywistości) PIĘKNY :)

 

Buziaki :***

 

Hej Karola! Miło Cię "widzieć " po urlopie :)Jak było w Turcji?Pewnie jesteś zadowolona i pięknie opalona.Zazdroszczę ;)Do mojego urlopu jeszcze tydzień :yes:

Kilka moich fotek jest tu,ale naprawdę nie ma się czym chwalić :

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?183109-domek-w-mieście-zapraszamy-w-nasze-skromne-progi-)

 

 

Pozdrawiam Cię serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo dziękuję wszystkim za opinie i rady na temat dozownika na płyn do naczyń, dozownik kupiony i już jest u kamieniarza:cool:

Kupiłam swego czasu (pół roku temu) trzy cudne dozowniki z miejscem na gąbeczkę w H&Y sobie mamie i teściowej, mój stoi jeszcze w pudełku, a obu mamom już się popsuł :sick: Mój nowy dozownik wpuszczany w blat nie kosztował fortuny więc zaryzykowałam, mam nadzieję że się sprawdzi:yes:

 

Hihul Witaj, dzięki za pozytywne opinie, skoro jesteś zadowolona z użytkowania dozownika tym bardziej się cieszę że się na niego zdecydowałam:D

 

blekitna, wcale się nie dziwię się że wolisz sypialnię gościnną, na tym etapie urządzenia obu ja też wolę gościnną:lol2:.

Dzisiaj przyszły szafki nocne z Danii do mojej sypialni na które czekałam miesiąc, niestety obie uszkodzone:mad:

 

Lady, źle widzisz, to nie ta sama turkusowa podusia:no:, moja jest z brw i zwróć uwagę na mojej są kółka które się zamykają, a na twojej układają się w ślimaka:P

 

Mikka27, :welcome:mój blat to chyba nie do końca star galaxy:lol2:, nie ma złotych drobinek tylko srebrne, pamiętam jak wybierałam na kominek właśnie te oba były obok siebie i pewnie to mnie zmyliło. Domyślam się nazwy, ale na 100% pewna nie jestem, jak się upewnię napiszę. Żebyś miała jednak rozeznanie mój blat ma ok. 13mb (razem z nogami wyspy),sam kamień ma 3 cm., a nie 5cm, ale zostanie pogrubiony tam gdzie trzeba na 5cm, zlew wpuszczony w blat, na kamieniu zrobiony ociekacz i dozownik oraz wycięcie na płytę. Kamieniarz wycenił nam to wszystko na 16500zł, my zapłacimy 12500zł (dobry znajomy naszego wykonawcy, stąd ten rabat)

 

madzikma witaj, o rany! nie sądziłam że biały kocyk będzie miał takie branie:o

 

 

 

Kuchnia będzie skończona w połowie sierpnia, tyle musimy czekać na fronty i uchwyty, blat powinien być pod koniec przyszłego tygodnia, wtedy będziemy mogli zamówić szkło na ścianę:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, a ja w Jysku wczoraj byłam, tych kocy było pełno, ale po normalnej cenie :/

 

MarJel, fajnie sobie mościsz gniazdko. Jak wszystko dopracujesz to pewnie padniemy z wrażenia ;)

 

No co ty?! To promocja się skończyła?:rolleyes:

 

Ja jestem na etapie takim ze połowę w domu bym już zmieniła:lol2:, podobno to normalne:rolleyes:, tak się pocieszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJeluś

Przepiękny zlew - miałam robić podwieszany i ociekacz z granitu ale skuszę się na Twój

Powiedz mi tylko czy dziury na baterię i dozownik wycinają Ci tam gdzie kupujesz zlew???? czy musisz we własnym zakresie????

Znalazłam go na ceneo napisałam do sklepu to powiedzieli ze samemu se trzeba wyciać :-(

Oczywiście dozownikowi na płyn mówimy zdecydownie TAAAAK

 

Saluś, ale o który ci zlew chodzi, bo cos sie pogubiłam, wszystkie dziury i dziurzyska w blacie wycina mi kamieniarz:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...