Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

Witaj monsanbia, ja u Ciebie też na bieżąco:D

 

:bye:

 

Fotki jeszcze nie robiłam, mój panton to niestety nie orginał, tylko inspirowany:(, długo szukałam fioletowego i był problem, aż przypadkiem na allegro znalazłam w dobrej cenie, u tego samego sprzedawcy kupiłam też jednego louisa ghosta.

Te krzesła u mnie to dodatek do głównego dania ;), czyli panton stoi przy wolnostojącej wannie, a ghost przy srebrnej komodzie ;)

 

ghost, panton, srebrna komoda, wolnostojąca wanna ... FOOOOOTYYYYYY

 

ghost jak mniemam - transparent?

I jak, podobają*Ci się? Fajnie się na pantonie siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

EEE dziewczynki to moje krzesła takie tanie znowu nie były, żadna tam okazja, sprzedawca miał jako jedyny fioletowy panton to przy okazji i za jednym zamachem od niego kupiłam też ghosta.

 

Oczywiście ghost z podłokietnikami transparentny, gdyż razem ze srebrna komodą będzie stał na tle czarnej ściany:cool:

 

Ło tu kupowałam jedno i drugie krzesełko http://allegro.pl/krzeslo-insp-panton-najlepsza-oferta-i1718281707.html

 

Naprawdę wygodne :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymigasz się - fotki, potem plotki ;)

 

Zestaw który masz w holu (bo to w holu ta czarna ściana ze srebrną*komodą) z ghostem chcę*u siebie zrobić w sypialni, też*czarna ściana, srebrna toaletka i transparentny ghost. Ma być pięknie ;)

 

Czyli mówisz, że panton wygodny? U mnie w planach w jadalni. Boję się*tylko o użītkowanie - rysowanie, brudzenie i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel, bardzo Ci współczuję, że musisz borykać się z chorobą w rodzinie..mocno 3mam kciuki, za to żeby ciemne chmury jak najszybciej się rozpłynęły i zaświeciło słoneczko..

Czekam na foteczki kuchni..super że wyszło tak jak planowałaś..zadowolenie użytkowników jest najważniejsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monsanabia, u mnie dokładnie jak piszesz zestaw w holu, na tle czarnej ściany, sama jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądało bo komoda i krzesło nie stoją jeszcze docelowo, hol był zawalony sprzętami i materiałami wykonawcy, a ja czekam tylko ten na moment żeby to wreszcie sprzątnęli, dodatkowo nad komodą będzie kinkiet. Myślę że taki zestaw musi wyglądać piknie, wybrałaś już komodę??

 

Panton w utrzymaniu czystości nie powinien sprawiać problemu, nie ma jako takich zakamarków, wystarczy wytrzeć szmatką rach ciach i umyty, w jadalni będzie prezentować się bosko. U mnie mąż w tej kwestii postawił się i uparł się że krzesła do jadalni nie mogą być plastikowe, ani z metalowymi nóżkami:( nie było przeproś uparł sie koniec.

Ostatnio co raz bardziej myślę o zakupie tych krzeseł

http://img215.imageshack.us/img215/8424/nilskrzesozpodokietnika.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Do nich stół dębowy z MD, który będzie za ok. 2-3 tyg. Co myślicie o tych krzesłach ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel, bardzo Ci współczuję, że musisz borykać się z chorobą w rodzinie..mocno 3mam kciuki, za to żeby ciemne chmury jak najszybciej się rozpłynęły i zaświeciło słoneczko..

Czekam na foteczki kuchni..super że wyszło tak jak planowałaś..zadowolenie użytkowników jest najważniejsze:)

 

:hug: dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzysz to ikea:lol2:

 

:jawdrop:

 

To w takim razie prawdę napiszę, bo jak IKEA, to dla wszystkich krzeseł wystarczy ;) Super są :yes: A jeszcze jakby się okazało, że mają takie bez podłokietnikow, to by boooooooosko było. Na szczycie stołu fotele, przy długich bokach krzesła. I lampa bąbelkowa nad stołem. I MANU z MD... Hmmm, ale się rozmarzyłam ;)

 

Edit: Chociaż jak tak patrzę na zdjęcie mojej ukochanej jadalni, to wszystkie krzesła podłokietniki mają :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ma ta Twoja wielka jadalnia MarJel, bo nie wiem, czy moja mała, czy duża... Szukam punktu odniesienia ;)

 

U mnie jadalnia w wykuszu i jak na taką to jest duża, wykusz bardzo szeroki, stół będzie 110/250 i spokojnie jeszcze komoda lub witryna wejdzie

http://img829.imageshack.us/img829/6268/99666141.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Niecałe 50m ma salon z jadalnią, nie wiem ile ma sama jadalnia, ale duża jest napewno:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mam:mad: i szczerze mówiąc nie wiem kiedy będzie, ostatni termin jaki podawał mi Pan z MD to po 10 sierpnia :rolleyes:

 

no to pięknie :jawdrop:, mi obiecali koniec sierpnia początek września, ale to dopiero ich pierwszy termin:eek:, ciekawe czy na Boże Narodzenie się doczekam:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...