Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Martusia bardzo mi przykro z powodu choroby, tak bliskiej osoby :(

Mam nadzieję,że szybko nastąpi poprawa :hug:

 

Kochana krzesła mimo,że "nie do końca moje" to myślę,że bardzo ładnie będą wyglądały w twoim domku, jadalnia jest rzeczywiście duża, u mnie stał stół 110 x 220 i komoda. A było jeszcze sporo miejsca na poruszanie się wokól :yes:

 

Kochana na jaki blat ostatecznie się zdecydowałaś , chodzi mi o grubość na 3 czy 5 cm ?

Jaką cenę dali ci za metr kwadratowy? Może być oczywiście na priv ;) soeki,że tak Cię męczę ale ostatnio mój (przyszły) blat nie daje mi spokoju ;)

 

 

PROSZĘ O ŚWIEŻUTKIE FOTECZKI!!! PLISSSSSS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się*pokuszę na 250 stół? (miałam brać 230 i wydawało mi się*że to już duży)

MarJel, wzięłaś z opcją rozkładania? Jakie drewno? (pisałaś o tym chyba, ale ja mam słabą pamięć)

Zła jestem na siebie że jeszcze nie zamówiłam tego Manu. Ale cały czas nie wiem jaki kolor! I jakie drewno! :( W ciemno się boję

 

Myśłałam że stół będzie na święta, ale teraz to już się*nie powinnam łudzić. Nici z Wigilii :(

 

I co? Będą te fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj MarJel!

Dochodzę do łazienkowych wnętrz i ponieważ bardzo podobają mi się Twoje wnętrza, o czym już pisałam:), mam jeszcze parę pytań

- w skali do 10 na ile wygodna to jest wanna wolnostojąca?

- gdzie kupowałaś tę czadową lampę do łazienki?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kochana na jaki blat ostatecznie się zdecydowałaś , chodzi mi o grubość na 3 czy 5 cm ?

Jaką cenę dali ci za metr kwadratowy? Może być oczywiście na priv ;) soeki,że tak Cię męczę ale ostatnio mój (przyszły) blat nie daje mi spokoju ;)

 

 

 

Sam kamień ma 3cm, ale na brzegach pogrubiony został na 5cm, na wyspie jest trochę grubszy, ale ile ma?:eek::rolleyes:

W każdym bądź razie gruby wygląda super.

Karolcia kamienia łącznie z nogami wyspy to ok.13mb, zlew wpuszczony w blat (wycięcie otworu w kamieniu) na blacie zrobiony ociekacz i dozownik oraz wycięcie na płytę. Kamieniarz wycenił nam to wszystko na 16500zł, my zapłacimy 12500zł (dobry znajomy naszego wykonawcy, stąd ten rabat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się*pokuszę na 250 stół? (miałam brać 230 i wydawało mi się*że to już duży)

MarJel, wzięłaś z opcją rozkładania? Jakie drewno? (pisałaś o tym chyba, ale ja mam słabą pamięć)

Zła jestem na siebie że jeszcze nie zamówiłam tego Manu. Ale cały czas nie wiem jaki kolor! I jakie drewno! :( W ciemno się boję

 

Myśłałam że stół będzie na święta, ale teraz to już się*nie powinnam łudzić. Nici z Wigilii :(

 

I co? Będą te fotki?

 

Wybrałam stół bez opcji rozkładania, ponieważ jedna taka dostawka 50cm ( a trzeba dwie) kosztuje coś ok. 500zł, bezsensu wolałam kupić większy stół, a w razie hucznej imprezy raz na jakiś czas mieć rozkładany zapasowy stół w garażu:cool:

 

Ja wybrałam model stołu manu dąb natura olej, nie musisz zamawiać w ciemno, przesyłają próbki drewna:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MarJel!

Dochodzę do łazienkowych wnętrz i ponieważ bardzo podobają mi się Twoje wnętrza, o czym już pisałam:), mam jeszcze parę pytań

- w skali do 10 na ile wygodna to jest wanna wolnostojąca?

- gdzie kupowałaś tę czadową lampę do łazienki?

Pozdrawiam!

 

Witaj Balbina

Nie odpowiem czy wanna wygodna, bo jeszcze nie brałam w niej kąpieli, wydaję się wystarczająco długa i szeroka, natomiast w skali od 1 do 10, dyszkę daję jej za wygląd wizualny:D

 

Chodzi o lampę bąbelki? Kupiona na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marjel! Fioletowe pantony!!!!!

Nogi się pode mną ugięły jak je zobaczyłam!!!!

Projektantce mówiłam, że o takich marzę, a ona mi na to, że takich nie robią.

To ja jej, że je gdzieś na zagramanicznych zdjęciach widziałam.

Odpowiedź była, że widocznie to była jakaś krótka seria.

A Ty je odkryłaś!

Jesteś wielka!!!

Już je uwielbiam! i kupuję! Chociaż jeszcze nawet podłóg nie mam:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam gdzie są zdjęcia!!!!!!

Do dziś czekałam cierpliwie, ale teraz to już przebieranie z nóżki na nóżkę mi się*znudziło :(

 

Balbina, do Ciebie to tylko fioletowe, zielone bądź pomarańczowe pasują.

Ja biorę białe, ale Ty się nawet nie waż :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...