Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

słońce, granit black cosmos, zlew to blanco bodajże;)

markotko na ścianie jest szkło kolor szare aluminium bodajże ;)

Reni, kurcze nie wiem ile te szuflady kosztują, na razie dostałam wycenę kuchni ogólną bez wyszczególnienia, też się cieszę że jednak zdecydowałam się na granit:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marjelko, masz zaje..sta kuchnie! Dopracowana w kazdym szczegole.Cieszę sie , ze zdecydowalas sie na zlew chowany w blacie. Wszystko razem wyglada super!

Czy moge Cie zapytac z jakiej firmy masz te ustrojstwa przy baterii ( do plynu i mydla)? I w jakim kolorze masz zlew Blanco?antracyt czy czarny?

Marjelko, niesmialo sie przypomne z tym siedziskiem pod prysznicem...:oops: z czego jest zrobione...?przepraszam, ze Cie mecze, ale moj pan od plytek pojecia nie ma jak je zrobic:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuśka pięknie jesthttp://emoty.blox.pl/resource/slini_sie.gif

Dziewczymow, widzę, że masz świetny gust, rewelacyjne pomysły i kuuuupę szczęścia... mam wrażenie, że trafiasz na najlepszych możliwych fachowców:o Do tego stopnia profesjonalistów, że nawet możesz chałupę zostawić i wybyć na wakacje, wracasz i wszystko jak piknie i cudownie:jawdrop: Jakaś bajka:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę że się podoba :D

Oleńko czarne ściany u mnie są w tapecie, nie widać tego na zdjęciu, ale ona nie jest gładka czarna,z bliska wygląda ciut jak skóra węża to znaczy ma takie delikatne kropki przypominające wężową skórę. Ta tapeta to ta sama seria tej z jadalni szaro-czarnej, ta tak samo ma w czarnych miejscach takie kropeczki.

 

madzikma, ja jak pierwszy raz zobaczyłam ten okap, też pomyślałam że fajna lampa. Ghost w realu równie fajny, mi on się kojarzy z krzesłami ogrodowymi, pewnie rzucę na niego jakąś poduszkę.

 

rere, szafki nocne zamawiałam w moma studio http://www.momastudio.pl/products/277/p/873

 

hazeleyes, nie uwierzysz że ja już dawno wypytałam o to siedzisko tyle że zapomniałam napisać, a teraz dokładnie nie powtórzę co powiedział mi wykonawca, wiem na pewno że ono było murowane, jeszcze raz podpytam o szczegóły, w razie co przypominaj się, bo ja sklerotyczka jestem;)

Dozownik mam tylko na płyn, firmy blanco, a zlew antarcyt, wyglądający jak czarny.

 

ulciapulcia, o który ciemny szary chodzi?:rolleyes: Bo za komodą jest czarny i to jest tapeta, reszta ścian w tym miejscu to baaardzo jaśniutka szarość.

 

mariomili, słońce, Anetko,psosin, Madziu, DZIĘKI:)

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJeluś witaj:hug:

Powtórzę po reszcie BOSKO, CUDOWNIE, PIĘKNIE........ kuchnia wymiata mimo, że jeszcze nie skończona. Schody, jak wszytko dopracowane w każdym szczególe - zazdrościmy Ci Twoich fachowców ........ SZCZĘŚCIARO!!!!!:)

 

dalej będę upirdliwa ;) napisz mi proszę jaką grubość mają płytki lazio bianco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...