Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Karolka, to się nie przyznawaj nawet :p

Ty wiesz co? Wróciłam do Twoich fotek z domku i wystroju świątecznego i tak się przyglądam temu Twojemu drzewku i co? W tych samych miejscach i te same kolory jajek z piórkami powiesiłyśmy na nim :lol2: Zaraz wyjdzie na to, że mam kolejną siostrę na fm :eek:

 

Serio

 

:jawdrop::jawdrop:

Ale jajca :lol2::lol2:

Az see musze sama zobaczyć siostro :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może postoją z miesiąc jak takie drogie :rolleyes::lol2:

A może nawet i ze dwa miesiące, jak takie drogie:lol2:

 

Koniecznie pokaż coś u siebie wymodziła, ja wiem że Ty nie lubisz pstrokacizny , pewnie będzie pięknie i subtelnie:rolleyes:

Jutro będę u Ciebie czyhać na nowe fociszki ;)

 

Martuś jutro po południu postaram się obfocić:rolleyes: co prawda mamy z lubym jutro wolne, ale jeszcze musimy zrobić zakupy, załatwić parę dupereli i pewnie dzień zleci. Masz rację- u mnie jak zawsze będzie raczej skromnie. Różne jajca już mam :lol2: dokupię jeszcze cuś świeżego i gotowe:wiggle:

To do jutra:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej MarJel, no nie ja nie z okolic Lublina, z Nowego Sącza jestem, ale mieszkam w Beniu może dlatego Ci się coś poknociło, i dlatego tu do Twojego wątku mnie tak przyciąga:D

 

Bardzo dziękuje za zaproszenie, ja taka bardzo speszona tymi Waszymi pogaduchami nie jestem, wręcz przeciwnie nieraz zrywam boki, wesoło tu u Ciebie i lubię zaglądać, a że jeszcze domeczek śliczny a inspiracji co niemiara:rolleyes::)

 

Gratulacje z okazji awansu, pozdrawiam:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Martulek, no.... właśnie napisałam, że wcale nie za mało tych dekoracji ( bo pisałaś,ze skromnie ;) ) tylko,ze supcio i w sam raz :yes:

Dla mnie idealnie :D

Pamiętasz o drinusiowaniu za 2 tygodnie ??? :D

 

W ten weekend świeta, za tydziń robie dziką impreze w naszym domku nad jeziorem :lol2:

( 3 sypialenki, salonik a spać będzie 14 osób :jawdrop: :lol2:)

Będzie rozpoczęcie sezonu ;) Dobrz,ze domek ogrzewany :rolleyes:

W każdym razie ma być grillux, ognicho i całonocne szaleństwa ogniskowo, muzykowo, taneczno driniakowe ;)

A jak zamarźniemy impra przy kominku ;)

Kiedyś się tam musimy wybrać razem !!! ;)

 

No a za 2 tyg. zbieramy meżowatych i starówa siii???? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...