Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pepejeans, dzięki i witam bo chyba u mnie pierwszy raz:)

 

pysiczku, dzięki:)

 

mirelka, dziękuję, szafki nocne z moma studio( wchodzisz w meble, potem komody, moje to seria tenes, koszt jednej ok.460zł http://www.momastudio.pl/products/277/p/873

 

majamaki, u mnie stół będzie 250/110, zanim kupiłam lampy to narysowałam na podłodze prostokąt w wymiarach stołu i na nim dwa kółka(lampy) 50cm, próbując sobie wyobrazić jak będzie to wyglądać i czy nie przedobrze z wielkością abażurów. Stół jeszcze nie doszedł, ale patrząc na lampy w moim przypadku dwie 70cm dobrze by wyglądały, sądzę że dwa abażury 50cm przy dwu metrowym stole będzie u ciebie wyglądać fajnie:yes:

 

Lasche, dzięki, sama jestem w szoku że przy takim patałachu i roztrzepańcu jak ja ma to wnętrze ręce i nogi;)

 

monsanbia, dziękuję, muszę przyznać że zlew też mi się podoba, ociekacz na kamieniu na początku chciałam bez rowków tylko z samym spadkiem, ale z rowkami podobno praktyczniejszy. Na ścianie w kuchni mam lacobel, kolor szary aluminium, taka szarość z drobinkami ( na gładkim widać odciski palców, na tym moim w ogóle:cool:

 

hazeleyes , skoro zaczaili o co kaman z siedziskiem to jestem spokojniejsza ;), ale jakby coś to oprócz pustaków i kleju moje chłopaki zrobili sobie jeszcze szablon z drewna.

Moje siedzisko jest dość szerokie, bo i sam prysznic jest olbrzymi, czego może nie widać na zdjęciach, spokojnie i na luzie mogę wejść ja z mężem i dwójką dzieci.

Tym siedziskiem chcieliśmy też skrócić troszkę prysznic i stąd jego szerokość, zmierzę przy najbliżej okazji.

 

ulciapulcia, półki w spiżarni to żadna filozofia, po jednej stronie z góry na dół najnormalniejsze półki i po przeciwnej tak samo, ale nie problemu fotki zrobię i przy okazji zmierzę powierzchnię bo spiżarnie bardzo zmniejszyliśmy na korzyść kuchni i nie mam pojęcia ile ma.

 

mariomili, grubość trepa powiadasz:rolleyes: ok. zapisuję na listę do pomiaru.

 

Anna, Reni, Maniuś składał z rana caboche, a ja tylko wpadłam i wypadłam i nie doczekałam efektu końcowego, a po pracy jakoś nie chciało mi się jechać:eek::D

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć bababeczki

Reni przeprowadzka tuż tuż, niby dużo już mamy, ale ja chcę więcej:rolleyes: zanim się wprowadzę. Teraz już wiem że gabinet (ten z fototapetą z Londynem) zostawię sobie na deser czyli jak już się wprowadzę, wizję mam ale trzeba czasu żeby to wszystko poszukać i kupić.

 

Fotki spiżarni dzisiaj pyknę, w pralni brakuję jedynie nakładki na pralkę aby na nią móc postawić suszarkę, saly poczekają jeszcze chwilkę na fotki jak już sprzęty staną na swoim miejscu.

 

Kamka wiadomość wyślę na priw

 

monsanbia, w całym domu użyte były farby para, konkretne kolory ma spisane mój wykonawca jak tylko go dorwę spiszę bo i może mi sie kiedyś przydadzą. W kuchni mam 3 kolory szarości, w jadalni bardzo bardzo jaśniutką szarość, spiszę to napiszę.

 

hazeleyes, dzisiaj już na pewno postaram się zmierzyć, a ty kochanieńka zakładaj galerie gdzieś udało mi się zobaczyć kawałek twojego domku, chwal się bo jest czym!:cool:

 

blekitna, yuka dzięki:)

 

Zaraz zmykam do do domku, jak będzie co obfocić :rolleyes: to dziś wieczorem fotorelacja:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie więcej nowości to zrobię chociaż fotki wiszącym caboche:rolleyes:

Ostatnio mam zaprzątniętą głowę moim dwu i pół latkiem od kilku dni przedszkolakiem, okazało się że jest dzielniejszy ode mnie, najgorsze są rozstania,potem już ok. Po za tym po paru dniach w przedszkolu mój syn przestał mówić tak , zaczął mówić no:eek:, reszta to same plusy:)

 

hazeleyes zbieraj się w sobie szybciej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki, fotki koniecznie poprosimy:yes:;):)

 

moją Zu jak posyłałam w zimę do przedszkola to też miala 2,5 roku i żadnych problemów nie robiła a raczej nieśmiała i myślelismy, że będą niezłe jazdy za to teraz po całowakacyjnej przerwie to codziennie rano ma foch:sick: i nie chce do samochodu wsiadać na szczęście jak już w końcu wsiądzie to wszystko jej mija i zadowolona zostaje w przedszkolu :)

Edytowane przez pasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...