Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

yokasto!

Zdradzę Wam więc przepis na chłopca:)

Nam się udało,choć przyznam szczerze,że trochę przypadkiem,bo nie znałam jeszcze tej metody :D

Bardzo ważne jest określenie momentu owulacji poprzez testy owulacyjne,USG lub obserwację cyklu.Aby mieć syna sex musi być zaraz po owulacji,ponieważ plemniki odpowiadające za poczęcie chłopca są szybsze,ale krócej żyją.Wskazana jest również wstrzemięźliwość 2-3 dni przed ;) aby wzmocnić plemniki.

Istnieje również coś takiego jak chiński kalendarz lunarny,ale traktuję to z przymruzeniem oka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak, tak słuchajcie Lady :yes: to prawda :)

 

Wiem,że ten cały chiński kalendarz.... to brzmi śmiesznie i trezba traktowac to z przymrużeniem oka ale.... kiedys z dziewczynami sprawdzałyśmy po swoich rodzinach i wszystko się zgadzało!!!!! :jawdrop:

U mnie szanse na dziewczynkę miałam tylko zachodząc w ciążę w maju bo niby marzec, kwiecień, czerwiec i lipiec byli chłopcy, więc się postarałam i jest upragniona Julcia ;) Troszkę to smiech na sali ale jak sie kumuś marzy "konkretna płeć" nic nie traci się próbując

 

Pozdrawiam serdecznie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel super ze masz swoj watek.Powtorze po raz kolejny SLICZNY MASZ DOMEK :yes:

Ja tez zgłaszam zapotrzebowanie na przepis na corke ;) Nam sie nie udało i mam dwoch facetów tyle ze liczyłam na szczescie i nic nie planowałam/obliczałam.Co do kalendarza chońskiego kiedys sprawdzałam swoich chłopakow i wg tego kalendarza powinni być dziewczynkami ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo chińskiego kalendarza płci dziecka to kiedyś założyłam nawet wątek na ten temat-ale coś się nie przyjął :(

Jeśli macie ochotę zobaczyć czy u Was się sprawdziło - odwiedzcie ten wątek :)

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?172609-chi%C5%84ski-kalendarz-p%C5%82ci-sprawd%C5%BA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a nie było mnie tylko chwilę :jawdrop: Nie wiem teraz o czym pisać: jak urządziłam dom? Czy szczegóły z poczęcia moich dzieci? Wiem, wiem to drugie na pewno ciekawsze:popcorn:

Jak znajdę dłuższą chwilę opowiem co nie co...... na temat planowania płci oczywiście:lol2:

Olu, przecież nie od dzisiaj wiadomo że podoba nam się te samo lub podobne:yes:

AgnieszkaMaszner, is-kra, xmarta27, Witam Was serdecznie i dziękuję bardzo za tyle miłych słów.

Ilonka, ale chodzi Ci o te kwadraty na ścianie?

Kakusku, czekałam na Ciebie:)

yokasta, Oldzia, na szybko powiem tylko tyle że planowanie chłopca teoretycznie jest prostsze;)

Lady, dobrze pisze i ma rację, ale w razie co będzie na Ciebie jak którejś się nie uda:cool:

Karolcia chiński kalendarz tez miedzy innymi brałam pod uwagę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasto!

Zdradzę Wam więc przepis na chłopca:)

Nam się udało,choć przyznam szczerze,że trochę przypadkiem,bo nie znałam jeszcze tej metody :D

Bardzo ważne jest określenie momentu owulacji poprzez testy owulacyjne,USG lub obserwację cyklu.Aby mieć syna sex musi być zaraz po owulacji,ponieważ plemniki odpowiadające za poczęcie chłopca są szybsze,ale krócej żyją.Wskazana jest również wstrzemięźliwość 2-3 dni przed ;) aby wzmocnić plemniki.

Istnieje również coś takiego jak chiński kalendarz lunarny,ale traktuję to z przymruzeniem oka :)

 

A o tym słyszałam :lol2:. Chiński kalendarz jeszcze nikomu z mojej rodzinki się nie sprawdził. Fakt słyszałam, że dziewczynki to idealnie w owu są pewniakiem. Ale najlepszym przykładem jest forumowa koleżanka z trzema dziewczynkami - z tego co pamiętam jedna sprzed, druga z "po" a trzecia z dni bezpiecznych :rotfl:

 

No...to ten...piękny masz ten dom :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia ja już czekam z niecierpliwością na kolejne fotki :yes:

Czy możesz wrzucić swoją kuchnię ( wiem,że jeszcze nie ma mebelków) bo ciekawa jestem jak wygląda po Twoich zmianach, bo z tego co pamiętam to nie robiłaś zgodnie z projektem nie???

Buziaki i miłego dnia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo chińskiego kalendarza płci dziecka to kiedyś założyłam nawet wątek na ten temat-ale coś się nie przyjął :(

Jeśli macie ochotę zobaczyć czy u Was się sprawdziło - odwiedzcie ten wątek :)

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?172609-chi%C5%84ski-kalendarz-p%C5%82ci-sprawd%C5%BA!!!

 

lady in red sprawdziłam i w I przypadku trafione, w II niestety nie:cool:, ale teraz to największe szanse mam za 5 lat:lol2:, bo tam duuuużo na niebiesko;) w różowe lepiej nie ryzykować:lol2:. Musze to mojemu m pokazać, może da mi spokój na te parę lat ;):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinka nie mam aktualnych fotek kuchni tylko jakieś z przed kilku miesięcy, ale dzisiaj postaram się zrobić, wkleję też wizualki kuchni i sprzęty jakie wybraliśmy. Hhmm nie wiem czemu, ale na mojej liście kuchnia tak na szarym końcu została. W tamtym roku projekt zaakceptowaliśmy, ale przez to że nie skompletowaliśmy wszystkich sprzętów, gdzie praktycznie większość w zabudowie stolarz nie mógł jej skończyć:rolleyes:

 

Dla ciekawskich, kuchnia będzie biała, mdf lakierowany (własnoręcznie lakieruje fronty mój stolarz) blaty z drewna egzotycznego, wyspa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady in red sprawdziłam i w I przypadku trafione, w II niestety nie:cool:, ale teraz to największe szanse mam za 5 lat:lol2:, bo tam duuuużo na niebiesko;) w różowe lepiej nie ryzykować:lol2:. Musze to mojemu m pokazać, może da mi spokój na te parę lat ;):lol2:

 

No cóż chiński kalendarz można też traktować jako metodę antykoncepcyjną :D :o

Choć jestem realisyką i generalnie nie wierzę w takie "bajery" u mnie w rodzinie i znajomych sprawdziło się :o.Więc może coś w tym jest :)

 

Marjelko!

Zatutuowałaś wątek "fotki i plotki " więc się nie dziw :p.A poważnie to mam nadzieję,że nie masz nic przeciwko tematom niebudowlanych ;).Ale od dawna nasze rozmowy na FM są wielowątkowe.

 

Czekamy z niecierpliwością na kuchnię .Może dla podgrzania atmosfery wrzuć nam wizualkę ;)

 

A o tym słyszałam :lol2:. Chiński kalendarz jeszcze nikomu z mojej rodzinki się nie sprawdził. Fakt słyszałam, że dziewczynki to idealnie w owu są pewniakiem. Ale najlepszym przykładem jest forumowa koleżanka z trzema dziewczynkami - z tego co pamiętam jedna sprzed, druga z "po" a trzecia z dni bezpiecznych :rotfl:

 

No...to ten...piękny masz ten dom :lol2:

 

witaj yokasto!

Moja koleżanka ma córkę z cyklu " bezowulacyjnego " :D

 

Tak.............................ładny ten dom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej Dziewczynki

Ja jeszcze nie mama ale właśnie przymierzająca sie ostro więc temat jak znalazł :-)

Jakieś rady aby udało sie za pierwszym razem???? Ja trochę popłoszono bo wiek już zaawansowany ( po 30 ) a ociągałam sie z tym tematem chyba za długo ....

 

MarJeluś- no właśnie - coś tą kuchnię po macoszemu traktujesz :-)

ja także jestem bardzo ciekawa Twoich wyborów sprzętowych kuchennych - pewnie będę coś zrzynać - więc od razu - jesli masz pod ręką pisz gdzie co kupowałaś

Miłego dzionka I Buziaki dla Wszystkich :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz Chiński sprawdził się tylko za pierwszym razem, z córką. Powiedziałabym, że o córkę bardzo łatwo, aż za ;). Jest z tych dni bezpłodnych :lol2:. Syn jest z dnia owulacji ( złoty szczał :p). Ja bym nie upatrywała w tym kalendarzyku jakiejś wyroczni. Raczej przeanalizowała narodziny w najbliższej rodzinie, bo duże znaczenie mają geny. Zanam pary, które starały się według tych zasad, na chłopca czy na dziewczynkę. I nie wychodziło tak jak chcieli, bo w rodzinie same chłopaki albo same dziewczyny.

 

MarJel, ja również czekam z niecierpliwością na Twoją kuchnię. Strasznie mi się podobawała jej wizualizacja i mam nadzieję, że tak samo jak nie lepiej, wyjdzie w live kuchnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marjelko!

Zatutuowałaś wątek "fotki i plotki " więc się nie dziw :p.A poważnie to mam nadzieję,że nie masz nic przeciwko tematom niebudowlanych ;).Ale od dawna nasze rozmowy na FM są wielowątkowe.

 

Czekamy z niecierpliwością na kuchnię .Może dla podgrzania atmosfery wrzuć nam wizualkę ;)

 

Ależ absolutnie, wszystkie tematy u mnie, mile widziane, ale jestem szczerze zawiedziona, tak się rozkręciłyście że brakowało mi jeszcze zdjęć w temacie pozycja, a płeć dziecka :lol2::p

 

Ilonko, te kwadraty na ścinie przy schodach, to płyta na którą jest naklejone szkło lacobel w trzech kolorach szarości, na ścianie niżej też lacobel plus grafitowe lustra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...