Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

Agi listwa przy ścianie będzie, choćby ze względu na mopa:lol2:

Ja już dawno się zachwycałam u Ciebie tylko incognito i śladu nie zostawiałam ;), ale zacznę się udzielać, dzięki za zaproszenie:)

Na mopa ? Piękne drewniane schody chcesz mopem potraktować ? Przecież lekko zwilżoną szmatką się je myje.

Ja mam dywnowe bez listwy i ... mąż myje je codziennie (pełno kurzu pobudowlanego + ciemne schody) i nie brakuje mi litwy. Nie ma żadnych śladów.

 

A co do stołu - widzę tam biały fikuśny. Fajne takie pomieszanie stylów. Wczoraj mojemu dalej wierciłąm w głowie w sprawie pikowanej ławeczki do wiatrołapu i zapowiedział, że jak takie kiczowate meble będę kupować to on zacznie kolekcjonować gipsowe krasnale w naszym ogrodzie. Ale i tak u siebie widzę takie pomieszanie stylów - muszę delikatnie, powoli go przyzwyczajać.

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo mnie korci nadal biały stolik, który uważam, że idealnie by wyglądał na tle czarnej ściany w salonie i pasowałby do żyrandola, który by ewentualnie nad nim wisiał. Wiem że stół i żyrandol jest z w innym stylu niż reszta domu, ale taki misz masz jest zamierzony:)

http://img705.imageshack.us/img705/106/imagefuncphpe.jpg

 

Świetny ten stolik - czy mogłabyś napisać skąd? Uważam, że taki będzie zdecydowanie lepszy niż stolik nawiązujący do stołu w jadalni :yes:

Sama u siebie chciałam dać jakis niebanalny stolik, ale wszystkie białe, które znalazłam są takie zwyczajne - dopiero ten zrobił na mnie wrażenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam może powtarzam pytanie, ale nie mogę doszukać się nazwy płytek podłogowych w twoim salonie. A są cudne!, takich szukam beżowo-szare?

Czy to tylko moja wyobraźnia? Bądź tak uprzejma i napisz :Jaka to firma i jaki kolor?

A tak po za tym: to masz cudny dom, bardzo wysublimowany gust - gratuluję!

U mnie dopiero mury i 1000 pomysłów. Pozdrawiam i z góry dziękuję za szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Olu za szybką odpowiedz. ale czy ona jest w naturze beż szara? widziałaś ją już na żywo?

 

no ja osobiście jeszcze tej płytki nie widziałam, ale z tego co MarJel pisze jest kremowo-szaro-beżowa... tez bardzo mi się podoba :)

u niej prezentuje się świetnie, więc myślę że w rzeczywistości tez tak będzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za rady w sprawie stolika do salonu, Witam serdecznie majamaki i joliskę lubliniankę;), przy okazji mężowi bardzo spodobał się stolik który wkleiłaś (drewniany z czarnym blatem) i może pójdziemy w tym kierunku, aczkolwiek biały pozostaję nadal na liście, w każdym razie nowoczesny jednak odpada:D

Joliska jak możesz daj namiar na w.w.stolik.

 

mirela, obiecuję nie używać mopa do schodów, napisałam tak w przenośni na pewno w ruch pójdzie zwilżona szmatka :p

Listwy będą nie tylko ze względu na to mycie, ale zwyczajnie mi się podobają:)

U nas na szczęście mieszanie stylów lubimy tak samo z moim m, taką stylową ławeczkę o której pisałaś też planuję.

 

pysiaczek biały stolik wynalazłam w 9design http://9design.pl/KARE_design__Opium_Coffee_Table_White_90x90-1760.html

 

Lady, faktycznie drewno na schodach dobierałam takie samo z jakiego będzie stół w jadalni( schody będą na przeciwko jadalni) a i podłogi są dębowe, oprócz gresu na dole.

Cieszę się że komunia się udała, wymodliłam Wam słonko;)

 

Dla Saly i waclau wklejam listwy białe przypodłogowe i gres jeszcze bez fug, szczerze polecam, to były pierwsze płytki które wybrałam do domu i ani chwili się nie zastanawiałam nad nimi, mają idealny kolor- bardzo jaśniutki kremik, szarość i beż, to taka trochę imitacja kamienia:)

http://img20.imageshack.us/img20/8981/dsc0296kn.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img695.imageshack.us/img695/4328/dsc0295kz.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img836.imageshack.us/img836/6366/dsc0294l.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki nie były jeszcze myte, są zakurzone bardzo, ale wydaję mi się że będą dobre w utrzymaniu czystości. Przy tym całym bałaganie i kurzu który jest teraz w domu, ciągle się błyszczą;):D

 

edit.

Oldzia dzięki że mnie zastępujesz:D

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia na wątku beniowym umawiamy się z lady na kawusie i drineczki ;) Wpadnij tam i zobacz czy Ci pasuje ;)

Mam nadezieję,że tak :yes:

Buźka :*

 

P.S Przypominam się w sprawie namiarów na ekipę która murowała Ci domek jeżeli oczywiście byłaś zadowolona ;)

:**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia na wątku beniowym umawiamy się z lady na kawusie i drineczki ;) Wpadnij tam i zobacz czy Ci pasuje ;)

Mam nadezieję,że tak :yes:

Buźka :*

 

P.S Przypominam się w sprawie namiarów na ekipę która murowała Ci domek jeżeli oczywiście byłaś zadowolona ;)

:**

 

O nie!, nie odmówię sobie tej przyjemności spotkania się z Wami! Lekkie koktajle brzmią zachęcająco;)

Karolcia podejrzewam że szybciej do Ciebie dojdę niż zdążę wsiąść i odpalić samochód:lol2:

 

Coś czuję ze będzie wesoło, bo ja już Was ciut znam, Lady to gaduła, a Karolcia jeszcze większa , oj dobrze mi zrobi to spotkanko, muszę się trochę oderwać od spraw bieżących, jestem już zmęczona tym wszystkim.

W domku na razie spokojnie, ale w pracy remont kończą w tym tyg. i też mam co dobrego:bash:

Zostało malowanie ścian i wstawienie mebli, zawieszenie światełek....

 

 

 

Na temat ekipy pamiętam, ale to już może na spotkaniu, chyba że Ci zależy to mogę wcześniej.

W skrócie powiem że niby było ok. ale trzeba było ciągle nad nimi stać,pilnować i patrzeć na ręce, czym jak wcześniej wspominałam zajmował się mój teść, bo tak nie wiem jakie byłyby efekty

Joliska, nie poznałam Cię, coś wszyscy na lato zmieniają avatarki, tylko mi ciągle nogi dyndają na drzewie :lol2:

dziękuję za namiar na stolik.

 

Olu, przepraszam zupełnie zapomniałam że miałam zmierzyć tą wysokość kinkietów, przy najbliższej okazji, obiecuję :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...