Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

architekta dom z prześwitem - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czekam z niecierpliwością, aż przy "zielonym i pink-u" stanie Twój, nowoczesny ! mam nadzieję, że wielu zobaczy jak można wybudować (a wcześniej zaprojektować) coś oryginalnego, nowoczesnego, co nie jest tak lubianym przez Polaków "dworkiem" w stylu pink, zielony czy łososiowy z rozetami... kibicuję Tobie i Twojej pracowni !!! pozdrawiam i czekam na kolejne opisy, fotki z budowy ! aha i koniecznie wklejaj te niezwykle wymowne i oryginalne komentarze budowlańców, rewelacja !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecierpliwością, aż przy "zielonym i pink-u" stanie Twój, nowoczesny ! mam nadzieję, że wielu zobaczy jak można wybudować (a wcześniej zaprojektować) coś oryginalnego, nowoczesnego, co nie jest tak lubianym przez Polaków "dworkiem" w stylu pink, zielony czy łososiowy z rozetami... kibicuję Tobie i Twojej pracowni !!! pozdrawiam i czekam na kolejne opisy, fotki z budowy ! aha i koniecznie wklejaj te niezwykle wymowne i oryginalne komentarze budowlańców, rewelacja !

.. jeszcze jedno pytanie, jak udało Ci się przeforsować w urzędzie płaski dach ? to generalnie (w naszym kraju szczególnie) niezwykle trudne, a nawet rzekłbym niemożliwe...

 

Dziękuję... kolejne relacje oczywiście się pojawią - jak tylko będzie można coś nowego i interesującego pokazać. Komentarzy budowlańców nie ma zbyt wielu, bo to tylko tych z zewnątrz nie znających projektu... Stałą ekipę po moich fundamentach już chyba nic nie zdoła zadziwić:). Za to rozległość naszych fundamentów już robi wrażenie: miejscowi ponoć myślą, że zamieszka tu mocny, ogolony kark w ciemnych okularach i czarnej beemie!

W urzędzie nic nie musiałem przeforsowywać - plan miejscowy pozwala na taką zabudowę (zresztą dawno temu byłem jego współautorem...)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenosze sie do komentarzy ( nie widzialam linka wczesniej, ups)

 

Robi wrazenie, czekam na dalsza relacje:) Mam lekkie zboczenie i lubie patrzec jak jest duzo betonu i stali:cool:

 

Dzięki za uporządkowanie.

No to z takim zboczeniem u mnie na budowie na pewno byłabyś w ekstazie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witaj Robercie,

Pozwolisz, że wrócę do tematu podłogi. Czy planujesz ogrzewanie podłogowe? Planowaliśmy z mężem podłogówkę i na to żywicę, ale jej producent odradził nam twierdząc, że żywica ma inną hm... kurczliwość? (nie wiem, czy tak to się fachowo nazywa, wybacz) od betonu, co może w późniejszym okresie spowodować jej pękanie. Czy masz jakieś rozwiązanie tego problemu? Może jakiś typ żywicy? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź, czekam niecierpliwie przebierając nogami...

 

PS. Marzył mi się dom z płaskim dachem, ale warunki zagospodarowania...sam rozumiesz. Jeśli pozwolisz, będę podziwiać Twój i cicho wzdychać ;)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eveee,

zaprzyjaźniony wykonawca (i producent w jednym) zapewniał mnie kiedyś, że nie ma problemu z położeniem żywicy epoksydowej przy ogrzewaniu podłogowym. Spróbuję go jeszcze dopytać i podrążyć temat ale dopiero przy okazji naszego spotkania - co może potrwać kilka tygodni.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eveee,

zaprzyjaźniony wykonawca (i producent w jednym) zapewniał mnie kiedyś, że nie ma problemu z położeniem żywicy epoksydowej przy ogrzewaniu podłogowym. Spróbuję go jeszcze dopytać i podrążyć temat ale dopiero przy okazji naszego spotkania - co może potrwać kilka tygodni.

pozdrawiam

 

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, będę baardzo wdzięczna za "podrążenie" tematu, jeśli nie sprawi Ci to kłopotu. Chyba, że wyślesz mi namiary do tego wykonawcy na priv - zdecyduj, jak Ci będzie wygodniej. Jeśli trzeba poczekam kilka tyg. nie ma problemu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
teściową też bardzo lubię...:cool:

 

:lol2: pozdrawiamy teściową

 

Robert, jakie będziesz miał oświetlenie w salonie? Chodzi mi o górne światło (mam na myśli oprawy nastropowe/wstropowe, nie główną lampe tzw żyrandol ;) )

Zbieram ostatnio pomysły, obserwuję jakie mają architekci, co będziesz miał u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...