Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

architekta dom z prześwitem - komentarze


Recommended Posts

Robercie ile maksymalnie muszę zostawić głębokości w stropodachu pod takie karnisze jak ty pokazałeś? Nie będziemy mieli w salonie sufitu podwieszanego i chciałam pochudzić stropodach o jakieś 3 cm (nie wiem czy tyle wystarczy aby schować tam karnisz z żabkami), ale muszę porozmawiać ze swoja architekt czy można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Piękny dom Wam wyszedł. Szkoda tylko, ze przy takiej powierzchni, taka mała kuchni, w zasadzie wygląda jak urządzona w strefie komunikacyjnej.....

czy lepiej by wygladala jakby miala 30mkw i wieeeelka wyspe z barkiem ;)

choc osobiscie obawialabym sie o to ze lecac z talerzami do stolu zawadzilabym o wystajacy schodek :)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź :)

 

I jak to się sprawdza w użytkowaniu? Nie jest za mało?

U nas będzie prawdopodobnie taka mała śmieszna wyspa, która komunikację ograniczy do 100cm (na pewnym odcinku).

 

Mąż mówi, że mało. Ja chodzę i mierzę.

I mi się wydaje, że będzie ok.

Będzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie, wszystko jest piękne, wspaniałe, świetnie przemyślane i dopracowane. Same ochy i achy :D ale cóż, dom mówi sam za siebie i Ciebie jako architekta :yes:

Chcialabym się od ciebie dowiedzieć tylko co masz za barierke przy schodach? Jest po prostu fenomenalna

 

pozdrawiam

 

Dziękuję :)

To czarny sznurek rozwinięty pomiędzy stopniami i pochwytem stalowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg wszystkich zaleceń ergonomii powinno być 120cm. U nas w wysokiej szafce są fronty przesuwne, więc to dużo zmienia. Jest wystarczająco wygodnie. Nie ściskamy się :)

 

Wiem, że powinno być te 120cm. Kilka programów do projektowania już mi "krzyczało", że TAM mam za mało miejsca ;)

 

Będzie dobrze :)

 

Dzięki za odp.

e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie gratulowałem jeszcze przeprowadzki (a zbierałem się już 100 razy). Bardzo pięknie wszystko wyszło.

 

Jak już kiedyś wspominałem nie wszystkie rozwiązania funkcjonalne mi odpowiadają. Ale przecież to nie ja tam mam mieszkać :). Cieszę się, że dla Was dom "działa" jak należy. Czekam na więcej zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Dom super, oby takich więcej w Polsce. Mam jedno pytanie.

Czy zastosowałeś jakiś system automatyki w domu ? tzn. oświetlenie, żaluzje, alarm, videodomofon ? i czy czujniki temperatury rozmieściłeś w każdym pomieszczeniu ?

Coś takiego jak KNX , Nexwell, itp.

Pozdrawiam

J

Edytowane przez janblacharz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Dom super, oby takich więcej w Polsce. Mam jedno pytanie.

Czy zastosowałeś jakiś system automatyki w domu ? tzn. oświetlenie, żaluzje, alarm, videodomofon ? i czy czujniki temperatury rozmieściłeś w każdym pomieszczeniu ?

Coś takiego jak KNX , Nexwell, itp.

Pozdrawiam

J

 

Bardzo dziękuję.

I żeby mnie o to zapytać, specjalnie zarejestrowałeś się na FM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...