Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

architekta dom z prześwitem - komentarze


Recommended Posts

Dziękuję.

Srebrny, bo... tak :) Nie ma tam większej filozofii.

U mnie żaluzje są nie tylko na otwieranych oknach, ale też na fixach, a nawet na samej ścianie, więc mycie od wewnątrz odpada. No ale okna też będę musiał jakoś myć :)

Na razie sprawują się doskonale. Świetnie chronią przed przegrzaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No w nocy nie mogło być jeszcze dziennych - te są z dziś.

Ja też nie cierpię rolet. Cieszę się, że Wam się podoba. Pierwszy raz zastosowałem żaluzje nie tylko w obrysie samego okna.

 

I właśnie to pociągnięcie na elewacji podoba mi się najbardziej. Cudne, też będziemy takie rolety mieć, ale tylko na oknach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

mwie, dziękuję!

lenka.k - dzięki, już widziałem przed Tobą :)

 

W domu za wiele się nie dzieje (chyba tak to już jest po wprowadzeniu). Zakładam trawnik fragmentami, a że ziemia to w jakichś 30% kamienie małe i duże, to łatwo nie mam...

Mieszka się wciąż rewelacyjnie :)

 

Pozdrawiam wszystkich zaglądających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystaj te kamienie :)

Z naszych kamieni powstało część opaski wokół domu, spory kawał bruku od frontu, dwa piargi urozmaicające rabatę i ciągle czeka na wykorzystanie ponad 30 sztuk wielkości ludzkiej głowy. To "urobek" z przekopania ogrodu pod trawnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystaj te kamienie :)

Z naszych kamieni powstało część opaski wokół domu, spory kawał bruku od frontu, dwa piargi urozmaicające rabatę i ciągle czeka na wykorzystanie ponad 30 sztuk wielkości ludzkiej głowy. To "urobek" z przekopania ogrodu pod trawnik :)

 

No jasne! Nie mam niestety aż takich dużych, ale starczy na pewno albo na opaski, albo nawet na niższy dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twojej stronie na FB obejrzałem "Dom dwuczęściowy". Moje gratulacje! Naprawdę fajny. Zwłaszcza pomysł z dachem (dachami). Czy w sytuacji , gdy planie zagospodarowania jest zapis o dachu dwuspadowym może być to rozwiązanie na niebanalny dach?

 

Dziękuję. To dwie bryły o jednospadowych dachach, więc raczej by nie przeszło jako dwuspadowy, choć trzebaby zapytać konkretnego urzędnika..

Następnym razem proszę pisać na fb. Na forum staram się nie wskazywać na moją komercyjną działalność.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...