Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rekuperator Komfovent Rego 600 i firma went-a (rekuperator.waw.pl)


Recommended Posts

Wlasnie rozpoczynamy budowe domu, w ktorym planujemy zainstalowanie rekuperatora-jedna z propozycji, na ktora sie chyba zdecydujemy oparta jest na rekuperatorze Komfovent Rego 600-w sieci nie udalo mi sie znalezc zadnych opinii na jego temat a nie chcialbym zainwestowac w jakiegos bubla. Kubatura domu to nieclae 680m3. Ponadto czy ktos mial do czynienia z forma went-a (rekuperator.waw.pl)? Zadnej opinii na ich temat tez nie udalo mi sie znalezc, ale przekonuja mnie do siebie dwoma rzeczami-siedzibe maja bardzo blisko nas, wiec ew dojazd serwisantow nie powinien byc problemem, a ponadto daja jako jedyni z firm, ktore nam robily wycene daja piec lat gwarancji zarowno na rekuperator jak i instalacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
przyłaczam sie do pytania kolegi goobo. Jesli wydaje sie 18tys to po to zeby to dzialalo i przynosilo korzysci. Ciekawe co zrobia jesli po 24 popsuje Ci sie reku.... ja kupuje wlasnie Komfoventa i mam 24 miesięcy gwarancji producenta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja montuję też te rekuperatory i są bardzo fajne.

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?94269-Rekuperator-jakiej-firmy/page8

 

tutaj już w innym wątku opisywałem jego zalety. polecam poczytać. chociaż jeżeli Pan ma kubaturę całego domu 680m3 to wydaję mi się, że z rego 600 to trochę Pana naciągają. wystarczył by 400 moim skromnym zdaniem.

 

A co do firmy znam ich działają długo na rynku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...