Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRANAT - komentarze


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 104
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wasiek od wtorku jestem w domu z Hubertem bo zachorowało mu się więc na budowie była tylko raz rzucić okiem czy wszystko jest ok. W poniedziałek ma już iść do przedszkola, a ja śmigam nadrobić zaległości w malowaniu więc i zdjęcia zrobię. Zawsze jak mam coś zaplanowane to nijak nie moge tego wykonać :bash:

Pogoda się zrobiła paskudna....mglisto, pochmurno, zimno brrrr

Dzisiaj zamówię zlewozmywak i baterię :) Tyle jest wydatków jeśli chodzi o dom, że normalnie ledwo co i zostałabym bez butów zimowych nie mówiąc o tym, że przydała by mi się kurtka i jakaś bluzka :rolleyes: Ech....odbiję to sobie na wiosne :cool:

 

aaaa zapomniałabym......zalęgły mi się tu w domu gryzki :jawdrop:To takie robaczki co lubią miejsca wilgotne, drewno, tekturę.....siedzą w meblach kuchennych które mają już ze sto lat. Nie są na szczęście groźne. Nie będziemy kupować tu nowych mebli skoro mamy się wyprowadzić. No a poza tym to mieszkanie nie jest nasze i komuś go urządzać nie będziemy. Więc mamy nowych lokatorów :( Dzisiaj powywalałam wszystkie herbaty, kasze ..... tyle kasy. Latem były mrówki, teraz gryzki.....jeszcze jakieś robactwo się zalęgnie to na piechotę do Olszyny pójdę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, nie dobrze, że mały choruje....ostatnio mój wnuk Alexs strasznie przez trzy dni wymiotował i miał biegunkę a do tego temperaturę...w sumie to lekarz nie wiedział co mu jest. Podawaliśmy leki przeciwwymiotne i na biegunkę ale dziecko przez trzy dni bardzo cierpiało.....zycze Ci coby Hubercik jak najszybciej wyzdrowial....

i nadal czekam na zdjecia .....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo wymioty i rozwolnienie u dziecka jest najgorsze. Dorosłego wymęczy, a co dopiero taką małą bide.

Taki okres teraz, że się te zarazki panoszą. Hubert od września jest w przedszkolu i dopiero teraz jakoś częściej choruje (choć i tak uważam, że nie jest źle).

Mnie potrafi "załatwić" zmiana temperatury....np poubierana wsiadam do auta, zagrzeje się, wysiadam i gardło załatwione.

 

zdjęcia obiecałam i będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

heh wasiek nie miałam zamiaru :D jak wyjeżdzałam wczoraj to chłopaki jeszcze nie skończyli i zdjęcie byłoby kiepskie. Za chwilkę jadę posprzątać troche i zrobie :)

Ale sie ciesze!!! Kurde, juz jakby jedną nogą tam się jest :) Gdyby nie to, że zima i zimno to byśmy tam i bez tego pieca poszli mieszkać :) Dobra, za jakiś czas wstawię zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj msdracula :) dziękuję

Tak, zamawiana w całości u stolarza miejscowego. Zdjęcie z telefonu więc nie odzwierciedla w całości uroku. Na dniach zrobię aparatem, będzie lepiej widać :)

Na resztę wnętrz trzeba będzie niestety poczekać jakiś czas :/ Kolejny do pokazania będzie chyba pokój syna bo meble mają przyjść w styczniu....no ale składnie, malowanie itp więc to troszkę potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć,

z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

 

 

 

http://img580.imageshack.us/img580/9720/20121l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ,bez kredytu:)

My z kredytem na 5 lat,ale juz jestesmy w polowie spłat rat.

Owszem moglibysmy wziąść większy kredyt i skończyć dom w rok ,

ale jak dla nas to dla ludzi ,ktorzy sie nie boja ,ze stracą prace itp.

My nie ryzykowaliśmy ,dlatego to tak się wszystko ciagnie,

a pozatym przeprowadzka zaplanowana jest za ok 3 lata.:)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. jestem tutaj pierwszy raz, też w przyszłości chciałbym budować granata. Mam pytanie: czy wypłacałaś już pieniądze z pko? jeśli nie to mam namiary na świetną firmę która zajmuje się odzyskiwaniem od nich pieniędzy. Mi na początku zaproponowali jakieś śmieszne pieniądze a dzieki nim dostałem dużo więcej. Jeśli chcesz to napisz na mojego maila: [email protected] to chętnie ci podam wszelkie namiary na nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...