Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRANAT - komentarze


Recommended Posts

Aga, szcześciara, że nie masz śniegu...:mad:..u nas jest go za to do zatrzęsienia...:mad:..nie wiem czy jutro dam rade wyjechać do pracy tak nas zasypało i cały czas sypie....wstawię zaraz zdjęcia u siebie...

Poza tym podziw, że sama tyle robisz w domku... no i do przeprowadzki też coraz bliżej...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:..zobaczysz jak fajnie mieszka sie w granacie...czy to zimą czy to latem...latem zdecydowanie lepiej bo nie ma śniegu...:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No tak, to jedyna i najważniejsza racja. Zresztą chyba bym sie udusiła jakbym miała komuś płacić za malowanie. Właśnie wróciłam z malowania pokoju Huberta. Już mam taką wprawę, że hej ;) Pomagała mi mama, więc we dwie to szybciej. Jutro pomaluję drugi raz i będzie z głowy.

No ale kręgosłup boli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Głowa do góry...to już luty, więc juz z górki. Za chwilę śnieg zniknie i temperatura wzrośnie...a my np nigdy nie ustalalismy sobie wczesniej terminu przeprowadzki...podeszliśmy do tego tak, że jak bedzie dół gotowy do zamieszkania to wtedy się przeprowadzimy a górę mąż będzie robił na bieżąco. I tak się stało...:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem waśku, wiem....ale teraz to juz jest tak blisko, że tylko podłączyć piec i wsio! Rozumiesz?

No nikt nie przewidział tych temperatur :( I po prostu jestem zła tylko już sama nie wiem na co.

Staram się zawsze jakoś tak brac poprawkę na pewne rzeczy ale żeby mysleć jeszcze o pogodzie? Kurcze no....zimo szmato oddaj lato! buuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga w i przy domku wiadomo dużo pracy...zawsze.Ale zrobicie wszystko,powoli.My dopiero zrobiliśmy ogród w trzecim roku mieszkania...

Ogród kosztował nas sporo pracy,ale jak teraz patrzę na to co zrobiliśmy jestem bardzo dumna,cieszę się,i nie mogę doczekać się wiosny:) O lecie nie wspomnę:)

 

W tworzeniu warzywniaka pomogę:)oczywiście.Natomiast ja mam już ochotę coś w nim zmienić...chyba ścieżki wyłoże granitowa kostką.Żwirek niby wystarcza ale chwasty wyrastają mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msdracula cena nie straszna, bo w sumie najtańsza z Allegro....390 z przesyłką pobraniową :) tzn są i tańsze ale to takie no....wizualnie nie teges :)

 

Bogusiu ja tak myślę, że ścieżki można by wyłożyć folią i na folię właśnie żwirek albo kamienie , wtedy ten chwast nie będzie rósł hmm

Nie nastawiam się na szybkie zwojowanie ogrodu bo jak widać, ta działka jest zorana, więc trzeba bronować, równać, trawe siać....roboty od groma, coś jak u Wasi. Zresztą tyle jeszcze przede mną, że nie ogarniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu a no, coś idzie, nie ma wyjścia :) U mnie odwilż też, jak ja sie ciesze! Wczoraj było +11 i normalnie czuć było wiosnę, super :)

Nawet mnie ta chlapa nie denerwuje ;)

wasku no wyobrażam sobie co sie u Ciebie dzieje....zajde zaraz do dziennika, może dałaś zdjęcia :) Ale nie mów, że nie cieszy Cię ten widok choć troszkę :)

Jak pies? Nie ucieka?

 

Dobra dziewczyny, uwaga, ide do Was na kawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu dojechały :)

Hubert ogólnie wykazuje radość, że jest DOM :) Pytał ostatnio ciągle, kiedy się wyprowadzimy bo teraz jest na etapie zapisywania ważnych dat w kalendarzu i odliczania :) Niestety dziecko się właściwej odpowiedzi nie doczekało, bo w razie niepowodzenia byłby płacz.

Myślę, że jak przyjedzie do domu i zobaczy już w pełni urządzony pokój wraz z zabawkami to wtedy będzie radość :)

 

wasku już wgram zdjęcia i będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...