Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tak, dlatego wczoraj pisalam ze nie mozna zostawac z tylu. On sie przyczai, nie ma sily, zrobi atak ze hej i musimy sie z tym liczyc.

Nie wiem czy wygramy - bardzo wszystkie tego chcemy - normalka, mam nadzieje ze sie uda, ale musimy byc czujne.

Najwyzej bedziemy mialy dzika satysfakcje ze go wnerwimy i ze tak latwo mu nie pojdzie - za pewny siebie byl. I bezczelnie to zrobil na poczatku, jeszcze polowy miesiaca nie ma. Nie dal nikomy szansy, pomijajac nas, ale calej reszcie nie dal - a to juz fair nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, od pierwszego stycznia tylko my i buick rywalizowaliśmy zauważalnie, reszta tak od niechcenia, Potem pojawiał się ON. Z grubej rury nabijał.Wiecie,że do przedwczoraj mój brat z żoną i dziećmi oddawali 4 głosy na dobę? Zadzwonili i zapytali o co chodzi z tym głosowaniem, bo nie rozumieją co się dzieje. Idea głosowania powinna być taka- każdy skrzykuje znajomych i klika raz na dobę.Organizator chyba się cieszy, ilość odsłon strony w miliony idzie, nie setki :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma już tych głosowań. Ale zobaczyłam, że nasz największy konkurent z grudnia już raz był zwycięzcą miesiąca, ale nie roku. Wtedy też nas jednego dnia walnął o 20 %, czyli wiedział co robi.Widzisz, po czasie do takich poszukiwań dochodzi. Mogłam wcześniej zerknąć jak to wygląda :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale próbuje walczyć, Ania mi napisała, że 1 % zbił i nadganiała.

 

Jak byliśmy z siostrami podlotkami, to zawsze, po każdym myciu płukałyśmy włosy wodą z octem, tym 10%, nikt wtedy o octach owocowych nie myślał.

To prawda zero łupieżu i włosy lśniące były. Nieraz mydłem się myło, jak szamponu w sklepie nie było. Ocet zawsze był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet teraz mam zawsze spirytusowy ocet. Jabłkowy i winny do kuchni, zwykły do sprzątania :)

 

Zrobiłam w mojej lampie papierowe klosze, a właśnie Mania aleś mi dowaliła z żarówkami :)

 

Na drugim zdjeciu, rękawica Antka do piekarnika :lol2::lol2: spadło mu z nowej suszarki ( konsola) po praniu ( na fotelu )

 

IMG_20190111_121820[1].jpg

 

IMG_20190111_121800[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po takiej płukance, myślę, że dobrze byłoby zastosować kropelkę oliwy roztartą na dłoniach i wmasowaną we włosy. Przede wszystkim w końcówki. Używam o kilku lat https://www.kerastase.com.pl/produkty/pielegnacja-wlosow-elixir-ultime/olejek-uniwersalny-elixir-ultime Ale są i innych firm tańsze. Nie natłuszcza, a włosy są elastyczne i nie elektryzują się. Można używać nawet codziennie, nie koniecznie na umyte włosy.

 

Joanna, może trochę za wysokie te tuby-klosiki.

Antek, widzę, typowy mężczyzna :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...