Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

eee jakies cienkie maja te nagrody, jak zeszlym razem - smycz? a co ma smycz do samochodu, a co jak ktos ma kota nie psa...:rolleyes:

 

ramka dobra, ale zalezy jaka i co na niej jest? Bedzie napisane "Klasyk Roku"...???

 

Ten artykul cp juz maja na stronie z sampchodem - wydrukowalas?? dla potomnych? i nie zapomnij potem nowego wydrukowac. W kolorze najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ;)

Też miałam wrażenie, że dziadek popił. A ta pani z reklamówką, myślałam, że na początku tą torbą będzie okładać grającego. Miło popatrzeć na takich ludzi.

 

Mania, oni pewnie dyplom wyślą. Za klasyk grudnia dostaliśmy.

A teraz trapi go coś innego. Kiedyś miał opla czarnego i niedawno czytał artykuł w necie o ubezpieczeniach aut i dodana była fotka z kilkoma autami stojącymi jakby w muzeum. Na pierwszym planie był taki sam opel. Teraz myśli jakie dalsze losy to auto miało.

Wczoraj na fejsie przeczytałam prośbę o podanie dalej-- gość miał amerykańca, wynajmował garaż i spotkała go niemiła niespodzianka. Złodzieje ogołocili mu auto ze wszystkiego, koła, liczniki całe wyposażenie. Rozkręcał zawodowiec, bo żadnych zniszczeń nie pozostawił. Ktoś, to to wstawił napisał, że właściciele tych aut wszyscy się znają, hermetyczne środowisko i teraz będą szukać złodzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek był trzeźwy :) byłam tam. Należał do zespółu. Później też śpiewał. Nie mogłam nagrać, bo już miejsca w telefonie nie miałam. W Barcelonie pełno jest takich zespołów. Świetnie grają, śpiewają i tańczą. Przenoszą się z miejsca na miejsce. W ciągu jednego dnia można tych samych muzyków spotkać w 2-3 różnych miejscach.

Ci najbardziej mi się podobali

2015_08-19sierpien_BARCELONA on the street-IMG_2515w.jpg

2015_08-20sierpien_BARCELONA-Park-Guel-20150820_132029+.jpg

2015_08-20sierpien_BARCELONA-Park-Guel-20150820_132321+.jpg

2015_08-20sierpien_BARCELONA-Park-Guel-IMG_2534.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta radosc zycia tej babci normalnie banana mi na buzi zrobila, chcialabym byc tak radosna i szczesliwa w tym wieku. ale pewnie bede starą schorowaną zgryzliwą umą:cool::popcorn:

 

Tez bym chciala byc weslola staruszka.:) Podobno chciec- to moc, wiec pracuje nad tym.

I jedno juz mi swietnie wychodzi;... jestem coraz starsza...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...