Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

To jest ciekawe https://happybarok.pl/Wallpaper-Marrakesh-p169 bo standardową rolkę robią 100 cm szerokości, ale jeśli kupujący potrzebuje nieco inny rozmiar, to mogą poszerzyć standardową rolkę do 5 cm szerszej wersji. Więc jeśli ściana ma 4 metry 12 cm szerokości to nie trzeba zamawiać 5 rolek, wykonają 4 tak by się wszystko zgadzało.

[ATTACH=CONFIG]426185[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]426186[/ATTACH]

 

te sa przepiekne, bardzo mi sie podobaja ale mysle bardziej do zastosowania u mnie a nie u Joany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak Tar, bardziej do twojego domu pasują. Ale te niebieskie maki? czy co to? mi się podobają. Mam czasu sporo, to pokombinowanie. Ta półka w łazience mi się nie podoba. I tam to by wiecznie wszystko stało. Teraz na umywalce jest mydło tylko. Zdjęcie robiłam po wyjściu z prysznica, więc jeszcze na blacie mleczko do ciała stało :)

 

Mmika, kiedy my w tamtym roku brałyśmy patyczki z hortek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też śnieg, ale wiesz słońce przyświeciło to tuptam nogami ogrodowo :)

Mówisz obrazek? też myślałam, tylko że ja mam z obrazkami problem, nie lubię w mieszkaniu reprodukcji, plakaty tylko na wystawie , albo u kogoś. Przeglądam czasami prace młodych twórców, ale też do najtańszych nie należą. Mówię oczywiście o sytuacji kiedy tyle jeszcze w domu do zrobienia, to szkoda 200 nawet zł, żeby w kibelku powiesić :lol2::lol2:

 

Póki co jestem zmęczona, jadę jutro z młodym do lekarza, teraz kaszle, ale ciągle , wprawdzie sporadycznie mówi,że go boli brzuch. Nie zwija sie, nie płacze.

Ale już czas chyba zrobić wyniki jakieś

Edytowane przez joana_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te niebieskie maki/malwy tez mi sie podobaja, chociaz wygladaja jak odkalkowane :D

 

u nas na minusie i brzydki mrozny wiatr, rosliny po dupsku dostana:evil:. ja jesiennie patyczki hortek zadołowalam, tak jak z tego filmiku na jutubie pan pokazywał. moze cos sie wykluje. zrobilam tez sadzoneczki pewnie ze 120 szt. hyzopu, musze na jedna rabatke uzupelnic. a na targach ma tylko jedna babka i on strasznie drogi jak na zielsko. wiec sama postanowiłam porozmnazac. juz jesienia mial korzonki, wiosna posadze do gruntu. tak po 3-4 patyczki wiec raptem wyjdzie 30 sadzonek normalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana one pozna wiosna kwitna az do jesieni sa mega jesli chodzi o kwitnienie, najladniej wygladaja w masie podsadzone u mnie tak w pierwszym sezonie, potem je przenioslam w lepsiejsze miejsce, bo wielkie kepy porosly i moglam nimi zapelnic inna rabate, sa bezproblemowe

 

VhJyO40gKyc9PI2Zk3gU9FQC0TMtUeYFEYhRo-DorABconfCUTxqI2PNs0Zr0jxsRQ3PgNy4PDl7JwC2j580_rZdu_kLRncofrcd33Zzz1xw5U3v9ACtwyi-qFNdv4UArnvtRahF-NZdum33CBwdtAMtzS4w1I8l6nfJzgoAG4yl5sZc914tOdPdN3bY_ocaLM3PzUiikCPCEA4KmR43sWyTpidlJ1gAszaEN1te1iTlYOwC52fNgDafLWbtYJnZF1EcoI8l4NvEPItvowWenqr9ZZJOqJ9j6GFvxrQM_F7gGzZkPD6_Y0QtKndnI7p2rXCzcQIZXCb2zrAkjOwJoje-Wr160IHjIeivh_tRIdgmMaNfM3arsYdb2B_lJSVmSnIWoq5CaUlkCbeQ6rWGkkVfoK5TlfC6dEmXzlBNBcPD9z7GWgzKyyI9DukdBv3HJZ1SRG_j_YJ9LFZtJXkaIm_jcg_BNrr51NrDhDVFHJBhBkXhsqTlvFvglDFo70Ajk9oBtsQ3uLKmSPM8_N-n9pf9JAzED79BLTXl-qQIqAWwlLMiDnJ5vZjlAzF9MNGuvWiFVpppPtGOYAq_0D2342wnJszZFGqiNZblC-sMM_--7-bHTGhYIaDJX6W47CRH1qq-0g_uidgur5l_VL-7r21rv88inpQ=w1121-h745-no

 

jRatoDn-uwXuXdvydQgRRzxXAG_jDGq6hnwQPsPzSe8R5C01G8u66wo6NqHCOJLDL7D-iJisxDZDqIUxHit7rWOKti5vWhAo0jzh2iacYrWrgD3Vi6kXmJbR65YBQpRJ28zDs3a-6QykKghPMz3gyVv3GNxYKEmhb1THE5IqQCh6H2Eb5E_uiwHcOvv5v4nTXJ0quZNuj_oXn9UYEYq3GiSwHj_oiuI1ZmcFi3MUNF0chRN5hRU-tLkV-frWU-NOEpwB9WVjHqI6lbP8C-lFg41mRoRtEM43DJrvcUce5WPON9R8VK6r79cOdDFzTwZIKV99E_rmlH9SCwg6SPuxNZu-EVgV8Ik5CvVU_Dy0YNMBsmiml-MVTWQP5KUMP_LTsjC6rUX9UusLLpYMvlcNmxMPGtyW8CuUdJbeSg36FWwCsfgMxIKcL1BvNwDInK-Ks-sX4in7ZQznDD3iS-vA8rXey4S7TjR91kDBx98Nc675tIH_rZOlAHTrKOOQx1fyjq5aJrxVJJ0SD8F_sb2eLMNp8aCChBjexTrDVPe7MuJSj_kNvlxZ1l0c20utlDi6IwsFR9QvHVTO5p4NO5V60CTktf6DGvczpAuAJnGmVwH9fEX39wFj1XFNgwE8PbRMUAA1BNPdIXT5FzS1S4YOYPnYRhuiZ2U=w800-h532-no

 

w madrych ksiazkach pisza ze nie jest zimozielony ale ja sie z tym nie zgodze, u mnie jest zielony caly rok i żywy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave, tu mial jeden sezon, kepy na wiosne wysadzalam i dzielilam bo sie tak rozbujal. u mnie jest tez w sloncu, od strony wschodniej, tam gdzie mam najgorsza ziemie sypnieta, trafilo nam sie 10 wywrotek szajsu (facet nas oszukal) rosnie praktycznie w piachu zglinionym, cos jakby ił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i info dla Narendil - odpalilam malakser Ka, na razie na sucho poszatkowalam cebule. chodzi jak brzytwa, ale nie mam do niego instrukcji. Mania moze ty bedziesz wiedziala, sa na dole 4 guziki pracy ale u mnie powyżej jest tez dzwigienka, czy to sie uzywa przy jakims innym ustawieniu? bo jak nia gmeram to nie ma efektu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave, dzięki ale to kompletnie nie dla mnie. Doszłam chyba z łazienką do ściany, jak Tar z sypialnią kiedyś :lol2: Nie wiem co zrobić, żeby miała więcej wyrazu, odpuszczam, kiedyś samo mnie natchnie :)

 

Chcę ten hyzop, podoba mi się.

 

U mnie dziś słońce, ale to jakiś wyjątek, większa część zimy, była pochmurna i ponura. Będę w tym roku dzieliła moje trawy, pierwszy raz, oprócz trzcinnika, tego już dzieliłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil, biorę pod uwagę geometryczne, te co mi pokazałaś, znam, bardzo fajne są. No i roślinne, ale w jednym kolorze. Policzę ile mi będzie mniej więcej tej tapety potrzeba, wtedy będę miała większy obraz na jaki koszt mogę sobie pozwolić. Może się okazać że na końcówkach jakaś fajną wynuram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tar, no proszę - nadszedł wielki dzień :)

Może i u mnie w końcu nadejdzie :rotfl:

Ta dźwigienka to nie jest do regulacji grubości plasterków?

 

nie wiem, tarcz nie sprawdzalam, ale tarcze maja 2 wymiary plasterkow i tarcze sa na stale, nie sadze by dzwignia do tego sluzyla, raczej predkosc, moze jak inne ustrojstwa podlacze. na razie do cebuli wykorzystalam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...