Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja mam takiego hopla, ze nie lubię zabawek na wierzchu, pokoi dziecięcych z naklejkami bohaterów, więc domek musi pasować :lol2::lol2::lol2:

 

Mojemu się podobają takie kolory, jak kiedyś Pestka wkleiła czyjś, biało niebieski. Ja chyba pójdę w ciemny grafit, z akcentami białego może, ale pewności nie mam, Może coś dodam tej pini, co na podbitce mamy, sama jeszcze nie wiem. Wiem,że do domku do środka wsadzę mu materacyk z jego niemowlęcego łóżeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie takie hustawki podobaja w kolorze drewna, nawet taki kolor jak jest, ale maluj :D za duzo zdzierania by bylo.

sluchaj, znalazlam to ogloszenie i sie jej przyjrzalam - zmien ta belke na ktorej wisza hustawki na nowa.

 

ja tez nie lubilam zabawek w salonie, dzieci zawsze mialy u siebie w pokoju a w salonie pozwolenie na jedna ktora sie akurat bawia. Nie lubilam tez zadnych naklejek na lodowce ani magnsow, alfabetow itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam pisać o twoim kibelku, ja też zwracałam uwagę przy kupnie, żeby jak najmniej zakamarków miał.

 

Mania, wygląda jak by się lekko uginała ta belka, ale nie będziemy jej raczej teraz zmieniać, z resztą wiecie, wszystko wyjdzie w momencie rozkręcania i skręcania u nas.

 

Mania mi też sie takie podobają, dlatego chyba dostaną kolor podbitki, a reszta ciemny grafit. Zastanawiam sie tylko czy wylezę z domku ze środka, jak go tam wejdę malować :) A może w ogóle się nie zmieszczę :):)

 

W tamtym roku walczyłam z chwastnicą w trawniku, w tym mam coraz większe place koniczyny, znowu na czworaka po ogrodzie łażę.

 

Gosia, zapłaciłam za niego tyle co wołają teraz za Twoją wersję ekonomiczną

Edytowane przez joana_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, zmieniam sraczyki co jeszcze builder wsadzil jak dom zbudowal :cool: Mloda go chce bo u siebie ma totalna sieczke.

 

Sluchaj belka nie jest droga. Normalnie by sie nie wygla ale hustawki sa super ciezkie, a nie te plastykowe. lepiej to zrpbcie teraz przed skreceniem. W koncu Ty tez tam bedziesz sie bujac :lol2:

sama z doswiadczenia wiem ze jak sie cos odrazu nie zrobi to potem sie wcale nie zrobi :sick:

Zaloz mu tez barierke przy drabince, z obu stron najlepiej. Domek jest swietny bo ma nie tylko domek ale tarsik na gorze. Zaloz mu solarke - panel do naladowania na dach i sie naladuje, bedzie mial w srodku swiatlo :D

nie wlazlas?? trzeba bylo :p

Maly widzial juz???

 

 

odkad spryskalam trawe tym preparatem nie mam nic, ani chwastwo ano koniczyny, a mialam tragedie. Juz 3 rok czysciutko a u sasiadki wysypisko. Pierwszego roku wyrywalam ale lyse placki sotawaly a i tak odrastaly w innym miejscu bo korzenia kurna maja kilometrowe. W nocy wychodzilam pryskalam zanim ptaki sie zaczna pasc i super.

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Gosia, zapłaciłam za niego tyle co wołają teraz za Twoją wersję ekonomiczną

Ja moją wersję ekonomiczną robiłam sama, kupiłam na allegro zjeżdżalnię i 2 huśtawki, a w lokalnym sklepie kilka śrób. Po belki pojechałam do tartaku sama moją osobówką z 2 małych dzieci (1 i 3 lata), więc jak facet zobaczył blondynkę, to dał mi materiał za darmo... Po roku malowaliśmy płoty i wiatkę na brązowo, więc i tą budowlę też, a kolorowe były tylko te dodatki, czyli zjeżdżalnia i huśtawki.

A jeśli chodzi o zabawki w saloni, to mam jeszcze większego bzika, bo nigdy nie pozwakałam tam wchodzić dzieciom z zabawkami... w starym domu dzieci miały wspólny pokój obok salonu i tam było miejsce zabawek i nigdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam, że Ty bob budowniczy jesteś :)

 

Mój może i by zrobił plac sam, ale wiecie ile mam jeszcze rzeczy do zrobienia, a on na krótko w domu jest. Antkowi pogratuluję :) On ma teraz swój pokój na górze, na dole mam gościnny, właściwie dla naszych przyjaciół, ale że ona teraz w ciąży, to na noc nie zostają. Mojego syn tam śpi od wielkiego dzwonu, więc Antek ma tam część zabawek. Dom i ogród jest dla wszystkich nie muszą wszędzie pałętać się dzieci graty :) Wyrodne matki z nas :)

 

Dziewczyny, rady potrzebuję, będziemy sadzić ten żywopłot grabowy, przestawiłam kompostowniki, że mam teraz między nimi i płotem, taki kącik gospodarczy. Ja myślałam,żeby bezpośrednio za kompostownikami nie sadzić żywopłotu, tylko zrobić coś takiego:

 

2335-doniczki-z-palet-pwbijajcie-po-wiec.jpg oczywiście, tylko na ścianie płotu, a dalej grab, mój mówi, żeby graba dać od płotu do płotu. Dla mnie zabierze mi miejsce na doniczki, jakiś poczekalnik dla roślin itp, tak wygląda to miejsce:

 

kompo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana ja sie poddalam po pierwszej wiosnie, jak po wyrwaniu zostaly mi placki bo z korzeniami rwalam, a ze na froncie to bylo - o dziwo z tylu nie mialam nigdy - wnerwialy mnie lyse placki bo wstretnie to wygladalo, przelazilo tez od Kathy. A po posianiu nowej trawy nie dosc ze dlugo zabieralo zanim wyroslo to ta trawa nigdy nie byla taka sama :cool: Bylo albo ja albo koniczyna. Przy okazji wybilo wszystkie inne rozne chwasty na ktorych sie nie znam wliczajac w to mlecze. A trawy nie ruszylo

 

Sluchaj, z ta zaslonka, pomyslalam o tym co TAR ma u siebie na ogrodku, takie scianki jak ma na smietniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

libelek stoi ale nie obylo sie bez przygod. Dwa razy musial M odkrecac i poprawiac bo cieklo, jak glupie, zalalo mi podloge :mad: niewiadomo czemu.

 

 

poszlam sprawdzic w Ikei czy w koncu maja zegarek ten zloty co chaialm, maja :p w koncu sie pokazal, musze tam przy okazji zajechac, bo potrzebuje waziutki stolik na tv dla M do domku w lesie do jego sypialni. Jak wlaczy wyjca w salonie to jak ide do lozka to ani czytac ani spac i jeszcze musze wstawac wylaczac bo usypia przy nim na kanapie. Niech usypia w lozku swoim.

 

no i obejrzalam co maja, az mnie zaskoczyli

 

 

0552170_PE658881_S5.jpg

 

 

niestety tylko 15x15 cali a ja mam szersze. Myslalam o tych na gorze. No bo przeciez nie mielismy zadnych pamietacie?? No i niestety ale tylko takie - duzych nie ma takich.

szkoda!

 

 

pozatym wprowadzili "kutasiki" do szafek i koleczka co wogole nie jest stylem Ikeowskim - co tez jest fajne :p

 

 

0564145_PE664084_S5.jpg

 

 

0519661_PE641694_S5.jpgimage hosting over 10mb

 

 

0543220_PE654534_S5.jpg

 

 

0543217_PE654532_S5.jpgjpg images

 

 

pare zlotych ramek tez maja

 

 

0251572_PE390182_S5.jpgimage url

 

 

0202748_PE359075_S5.jpg

 

 

0533684_PE648696_S5.jpg

 

 

0447608_PE597416_S5.jpg

 

 

no i normalne ramki, a nie proste, je akurat widzialam jak tam ostatnio bylam

 

 

0422516_PE578648_S5.jpg

 

 

0422520_PE578649_S5.jpg

 

 

i nowe zegary - przyznam ze niezle

 

 

0559454_PE661926_S5.jpg

 

 

0569649_PE666034_S5.jpg

 

 

0569647_PE666032_S5.jpg

 

 

0573258_PE668208_S5.jpg

 

 

0541696_PE653706_S5.jpgimg upload

 

 

0541695_PE653704_S5.jpg

 

 

0541697_PE653705_S5.jpg

 

 

nawezt zlote lampki do lazienki, w dol lub gore przekrecane

 

 

0516080_PE640170_S5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nie zgrałam sie w czasie :)

 

Taki okrągły zegar kiedyś kupiłam na west za 400 zł, po czym pojechałam do tkmaxx, i wypatrzyłam kwadratowy, wprawdzie stojący, ale połowę taniej. Więc szybko do west żeby zakup anulować, udało sie i mam kwadratowy. Tylko nie złoty.

 

A dziś na złoto sobie machnęłam rurkę, od pater takich kamiennych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...