Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nomja nie wiem, jak mowilam moje ladowaly na dole, tyle ze na trawie - tutaj jest piasek. Zjezdzalnie sa tutaj takie same. Ciuchy tez sa rozne, jedne maja slaby poslizg a drugie jak jazda na plastykowym worku.

 

osobiscie nie lubie takich zjezdzalni na samej trawie, pewno przyzwyczajenie ze tu piasek badz cos tam sypia, np/ gume. Bo naokolo, dzieci maja glupie pomysly i lubia wyrznac i spasc.

 

Joana ja pamietam swoja komunie - w bialej sukience w wianuszku zapylao sie do kosciola, nie pamietam, to chyba po komuni co sie chodzi tydzien czy cos, w kazdym badz razie w drodze do kosciola wyrznelam w kaluze na kolana :cool: ale oberwalam - a do dzis sie zastanwaiam za co :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia, rodzice twojego męża byli pewnie szczęśliwi niebiańsko :)

 

a powiem Wam jeszcze, że nie pamiętam czy oberwałam za ten zegarek czy nie, ale pamiętam,że jak go dostałam to nie byłam zadowolona, wszyscy dostawali takie kolorowe plastikowe elektroniki, a ja jakiś wskazówkowy :) Tłumaczyli mi, że jest drogi i warty dużo, ale ja tego kompletnie nie doceniałam :):)

 

Potwierdzone na 100 % , jutro jadą chłopaki po plac:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gopax mnie uprzedziła :)

Głosuję za 1 pomysłem. ALE... jeśli to możliwe wymieniłabym tę papo-dachówkę na grafitową. A może są takie granatowe lub nawet niebieskie :) Ten czerwony źle wygląda.

 

Przyjemne z pożytecznym :D

Kraina_szczesliwosci-02.jpgKraina_szczesliwosci-01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez dostalam zegarek :D i moja psiapsiola z dziecinstwa tez :D

no wiec po komuni na nastepny dzien w kosciele, zamiast sluchac gledzenia ksiedza i kazania - plotkowalysmy jak najete po cichu i ogladalysmy sobie zegarki nawzajem. W kosciele nie bylo jak oberwac :lol2:

W domu za to burza sie rozpetala i akurat tego nie pamietam czy za to oberwalam w leb sciera ale domowe kazanie napewno bylo "ciekawsze" :D

siedzialam jak struna i sluchalam.

Bo w kosciele mi to nie wyszlo , wiec ksiadz musial przynudzac :lol2:

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka piekny plac!

Tylko jedna rzec bym z niej usunela - wiem ze to nie Ty rusowalas, ale ten ktos nie pomyslal - plyty gdzie drabinka - nie powinno ich byc :no: o wypadek nielatwo z dzieciakami i lepiej wyrznac dynia o trawe, [iasek badz jakas nasypke niz o plyty betonowe - bo dzieci jakie sa kazdy wie. A jak juz walcza "kto pierwszy" to amen, nie ma przebacz.

 

Tak, ta dachowka , te kolorowe hustawki nawet by pasowaly jesliby dach byl w kolorze zjezdzalni i hustawek, inacze za duzo kolorow. Ale przy pierwszej wersji najmniej go i tak widac, nie zuca sie tak w oczy.

Joana dachowka nie jest taka droga, tfu, papo-dachowka. Jesli sie zdecydujesz to zrob to zanim domek wzniesiecie na wyzyny bo po co potem lazic po wysokosciach. Ale jak nie wymienisz tez nic sie nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wiadomosci pogodowych.....policja podliczyla zgloszenia wypadkow wczoraj, w Toronto. Bylo ich 550.

Ile bylo nie zgloszonych bo ktos wpadl do rowu i sam sie wydostal, badz na jakis skwerek nie wiadomo.

Ile u mnie na wsi - nie wiem, nie napisali. Za to u mnie w poslizg wpadla cysterna z odpadkami ludzkimi, znaczy z septykow i sie wszystko na droge wylalo :sick:

 

Poki co raduje sie ze mam swialo!!! Dzis dzien drugi padajacego lodu, syczy za oknem od rana. Ostrzegaja ze swiatlo moze pasc bo lod zerwie kable jak kiedys. CO orawda ja kabli nie mam, na osiedlu wszystkie zakopane, ale prad do osiedla dochodzi po kablach.

Kazali nigdzie z domu nie wychodzic bo tak slisko. Juz wczoraj mowili zeby sie zaopatrzyc w leki i jedzenie jesli potrzebne.

no i kurna zima jak co roku musiala pokazac kto ma swoje ostatnie zdanie :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_1752.jpgimage hosting

 

 

 

wypatrzylam wczoraj kolumny. Za ktorymi juz laze kilka lat. Taniutko - bo w sklepie nowe masakra ile kosztuja. A i tak je bede malowac.'

Sa z drewna i sa na zewnatrz i do tego je potrzebuje. Na froncie co mam ten zwisajacy daszek przy wejsciu. Gdzie builder powinien s;lupki odrazu postawic bo bez wyglada jak pol 4 liter zza krzaka :sick:

Normalnie bym pojechala juz po nie wczoraj, badz dzis - niestety dupa jasna z ta pogoda - nie ma co ryzykowac! Umowilam sie z faceten ze jak pogoda minie przyjedziemy - mam nadzieje ze ,nie w bambuko nie zrobi i przytrzyma.

Nie beda biale, beda czarne, pod drzwi do domu, do garazu. Akurat wysokosc odpowiednia prawie 2.5 metra, mam tam wyzej ale sie blok nadbuduje.

Trzymajta kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka, zapisałam to zdjęcie. Bardzo fajny pomysł, zgadzam sie z Manią z tymi płytami, ktoś przekombinował.

 

Pamiętacie moje zdjęcie z kompostownikami? Więc przed nimi mam maliny i borówki, wsadziłam w ziemię pod borówkami poziomki z tamtego roku, wypuszczają nowe listki, może będą żyły. Kawałek dalej dwie brzoskwinie, więc jak widzicie jest tam kącik owocowy, dojdą też skrzynki na warzywa, jak mój dojrzeje do zrobienia :)

 

Wiecie co, chyba nie będę ruszała tego dachu, szkoda mi już kasy na to, tym bardziej, że jeszcze jak pisałam chcemy tablicę dorobić. Mamy jeszcze trochę prac i zakupów w planie, a mój już niebawem jedzie. Muszę dziś ostatecznie nad nim popracować, żeby mi wziął od tego gościa bukszpan. Na razie mówi nie, ale jeszcze noc przed nami :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze noc przed nami....:rotfl:

skad ja to znam :rotfl:

 

Joana tak sie rozpedzilas ze nie doczytalas, na samym koncu napisalam ile maja :lol2:

 

daszku nie musisz zmieniac, ale nic nie szkodzi sprawdzic ile ta papodachowka kosztuje bo kto wie? sama bys to mogla zrobic :p

 

ale kochana - zdjecie do kitu! idz i jeszcze raz fotke zrob bo tak rozmazane ze nic nie widac :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz widac ladnie :D

taaa cieplej, patrze na zdjecie tulipanow a w szybe mi lod wali :mad:

 

 

Joana jak tam dieta :p

dzisiaj zaliczylam na wadze okragla sume , az odstawilam taniec szympansa jak M wstal, patrzyl na mnie jak na glupka :rotfl:

Mlodej na ambicje weszlam i wziela sie za siebie tez, nakupila wczoraj pelno zdrowego zywienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...