Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

U nas ciepło, dzisiaj słyszałam kosiarki do trawy pół dnia. Pachniało całe popołudnie grillem. Jutro sklepy zamknięte, to jeszcze więcej ludzi wylegnie do ogródków.

Cholerna mszyca już się na czereśni panoszy. Mania, ty masz lód, ja idę trawę podlać. Dosiewki porobiłam i muszę podlewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pojechalismy po shutters, w centrum, przy jeziorze

widoki takie...lyse drzew, trawa do kitu, snieg i lod - dzis duzo stopnialo, w sloncu bylo 25C

 

 

IMG_2023.jpg

 

 

no i - nie tylko na mojej fomtannie lodowisko - na jeziorze tez :bash:

 

 

IMG_2039.jpg

 

IMG_2045.jpg

 

 

a ja mieszkam za ta "gorka" , wiec daleko nad jezioro nie mm jak widac

 

 

IMG_2052_2.jpg

 

IMG_2042.jpg

 

IMG_2049.jpgupload images

 

 

IMG_2054.jpggif upload

 

 

ale woda czysta :D nie liczylam wszystkich plaz ale pare ich mamy, w srodku miasta. Ale nie lubie i nie jezdze bo to samo centrum, z tylu domy, wierzowce i biurowce.

 

 

a tu sa moje shuttersy, zakurzone ale sa, teraz sobie poczekaja, najpierw trzeba zeby bylo cieplo, zebym je wyczyscila i pomalowala i dopiero wieszac.

 

 

IMG_2056.jpgclick image upload

 

dwie z 4 narazie. Musze jakos wymierzyn na gprze, nie wiem jeszcze jak, jakos od srodka musze - i albo szukac na lokalnych albo kupic nowe.

 

U nas na szczescie sklepy w niedziele nie pozamykane :D Jutro musimy zakupy zrobic, w pare miejsc jechac i jak sie uda, jak przekonam M to moze mi ten blat zmieni, czarny juz obstrykalam zeby wystawic na sprzedaz, Mloda ma niestety na gprze za duza szafke a na dole za mala no i kupila cala szafke z blatem.

M sie puta czy juz wystawilam i za ile...pytam jak moglam wystawic jak stary blat nadal nie sciagniety? ktos sie napali przyjedzie i co? blat przymocowany?ehhh faceci

 

 

ps. buty sobie przmoczylam w tym sniegu, namoknietej trawie i mokrym piachu - bo chcialam fotki zrobic

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam, ale nie przeczytałam. Nie mam czasu. Wieczorem powinnam nadrobić.

Tylko napiszę....

Młoda świetnie sobie radzi. Można lubić, albo nie taki styl, ale wychodzi w całości bardzo dobrze. Żyrandol do stołu trafiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrobilam, w piatek sie luzowalam, wczoraj chorowalam a dzis ogrodowo, wszystko kwitnie jak glupie, zjaralam sobie ramiona i pol twarzy, jakos glupio sie do slonca caly dzien ustawialam. prawdziwa polka z bialo-czerwona paszcza:D posadzilam moje brzozy w kepkach, w innych miejscach niz chcialam ale wyszlo lepiej niz pierwotnie zamiarowalam.

 

Mania obroze kolega ma mi kupic, za 3 tygodnie leci do polski to mi przywiezie. powiedz mi jeszcze czy polecisz ktoreś domki antyszczekajace - chce kupic 3 szt. biale cholery dzis mnie wnerwily juz na maxa z ujadaniem. chce obroze i na zewnatrz domki.

 

a w ogole to masz silna psyche, ja bym juz dawno w depresji lezala na te śniegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR - ja na leniwca, bylismy dzis na lampach, M tez byl. Przynajmniej rowno sie opalilo :lol2:

co prawda mialam dzis na tarasie (az fotke pstryklam bo M uwierzyc nie mogl) 43C , tak czterdzieci trzy stopnie i bylo to po 3 popoludniu jak wrocilismy, ale skad mialam wiedziec ze tak dowali? Przynajmniej w koncu moglam zgarnac lod i snieg z tarasu bo sie odkleil.

Niestety na froncie mam cien i dalej skorypa na jednym schodzie i trzeba uwazac jak sie chodzi :sick:

 

nie kupuj domkow! gusik daja! kupilam dla Maniusia Seniora i dupa blada. Do dzis stoi za szopka. Ma wysylac ultradzwieki - najwidoczniej na mojego psa nie dzialalo. Szczekal tam tylko jak sasiadla swojego wypuscila , no ale nici z tego. Bylam zla jak osa, kasa w bloto wywalona, nie wiem jak to innym dziala?

Obrozki z antyszczekaczem wystarca Ci, bo piesiory beda w nich latac caly dzien i dopiero na noc sciagniesz i dmkow nie trzeba. No chyba ze chcesz na psy sasiada? Ale to kupuj na swoje ryzyko.

Obrozki sa GENIALNE....juz pare dni je nosi i ja sie rozplywam :D Nastepny udany zakup w tym roku, a takie male gowienko :D

baterie tylko sa smieszne w nich to bedziesz musiala sie rozejrzec za nimi bo jedna starcza na tydzien-2, zalezy. Cykne potem fotke. Nie wiem jak w tych co kupili ale w moim szly 2 baterie, zeby miec druga na zmiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam blat :D

 

bylo tak

 

 

IMG_2001_2.jpgfree image host

 

 

a jest tak

 

 

IMG_2063.jpg

 

 

IMG_2074.jpg

 

 

IMG_2079.jpgimagen

 

 

IMG_2065.jpg

 

 

IMG_2064.jpg

 

 

pieknie :D

co teraz? teraz plytki. Maja byc biale. Powinny byc marmurowe - ale to jeszcze kwstia namyslu. nadal nie wiem co tam zrobic. Jak.

Z tylu slad po pierwszym blacie jak dom kupilismy, jak pamietacie byl paskudny laminatowy - dupka byla przyklejona. Po kupieniu czarnego nie musialam nic robic bo dupka na czarnym zalaniala, M szafke przykrecil do sciany, blat sie nie ruszal. Zamalowalam tylko ta gume przed ;olozeniem czarnego blatu - niestety silikon przeszkadzal, wiec zaczelam rwa - odeszlo razem ze sciana :cool: Zostawilam, w koncu i tak nie widac bylo no i plytki maja na to isc. No ale teraz dupki nie ma - i mam wielkie bubu :cool: i nie mam farby zeby nawet sciane naprawic i bede musiala kupic i zrobic, bo narazie na plytki funduszy brak!

 

lazienka sie robi coraz jasniejsza :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...