Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

Joana wiem ze lubisz :lol2: nie Ty jedna :p chyba kazda tu laska sadzi tulipany oprocz mnie :p

nie lubie rabatek z kwiatkami o czym wiesz, lubie na nie patrzec u kogos, ale nie u siebie. A najmniej tulipany lubie. Wszystkie. Nie wiem czemu, chyba jakas skaza bo pamietam z komuny miastowe rabaty z tulipanami :p takie zboczenie.

jak sie tu wprowadzilam to bylo ich nasadzone troche, wszystkie obraly jeden kierunek - macocha. Wykoapalm co do jendnego.

 

A domek - jakby byl moj tez bym na czarno machnela. Nie pisalam o carnym wtedy bo wszystkie tutaj sa na nie z czarmym, a ja go w ogrodzie uwielbiam, zielone wszystko wyglada cudownie na ciemnym.

 

Czy Wy wszystkie wertykulujecie recznie i sie meczycie czy macie maszyne jak ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zadna nie skomentowala mojego nowego blatu w lazience :sick:

a ja wcoraj kupilam stolik pod gazebo kolo sofki postawic, szybe na lawe a dzis na lawe sie czaje, bo jak jej nie wygram to szyby nie bede odbierac.

AAaaaa.....a do lasu sobie kupilam siedzonka jak ma Gosik (podobne) dwa krzeselka i stolik. na tyl za domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik, zdjecia mi nie za bardzo wyszly, a tez na slowo trzeba uwierzyc ze wyglada super.

Czarny tez lubilam i nadal go lubie - sek w tym ze ta lazienka jest posrodku domu i nie ma okna, swiatla tez mam tylko dwie male zarowki - w lampkach kolo lustra. na suficie nie ma i nigdy nie bylo, tam jest tylko wyciagacz . Na gorze mam oba biale blaty i je uwielbiam.

 

A przy okazji przetsetuje jak kwarcowka sie sprawdza zanim sie zdecyduje na blaty w kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 1 szt. tulipana, u mnie cebulki zgnily :lol2: wiecej nie sadze bo zbyt zmudn robota i zabawa w wykopywanie nie dla mnie ;)

za to lubie narcyze o te:

tapeta-wiosenne-biale-narcyzy.jpg

 

bo nie trzeba przesadzac, wykopywac, sa delikatne i pieknie pachna

 

moj mezaty wertykulowal maszyna, jednak pomimo kosza nie zbierala do niego i susz trzeba bylo wygrabic recznie, uchetal sie jak kon po westernie.

 

sama nie wiem ktory blat ladniejszy, jeden i drugi ok. jak tobie bardziej bialy sie widzi, do tego jest mniej upierdliwy w uzytkowaniu to jestem jak najbardziej za :D do bialych kafli bedzie ladnie wygladal, w sumie z jasnymi szarymi tez by ladnie sie zgral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR sprzedam badz Mloda wezmie. Ten co polozylam teraz nie do zdarcia, twardszy od granitu jest, na gorze jak cos sie z marmurami zrobi to kupie nowe, tam sa inne rozmiary tez.

 

 

pozbieralam bomby po ogrodku i troche polazilam - fontanna puscila :lol2: W srodku puscila! na wierzchu nadal kupa lodu jak na jeziorze ale w srodku juz nie ma. Za grube zeby wyjac i nie da sie jeszcze rozwalic zeby troche wody odciagnac a ma padac przez dwa dni wiec plandeka musze przykryc zeby nie przelalo. Ale juz jak puscilo takie piekne zajaczki sie odbijaja na sciance z wylewkami :p Nie jest dzis goraco jak wczoraj, ale cieplo dosc, az milo bylo posiedziec na sloncu. Szkoda ze drzewa lyse, ale ! Oprocz klona i magnolii co wiem ze przezyly jeszcze cos przezylo, ja ide a tu niespodzianka - nie zamarzl a urisl wiekszy - rabarbar

 

 

IMG_2183.jpg

 

 

 

a sie musze pochwalic ze dostalam przepiekny prezent od M :D to ciagle za ten samochod, ale tymrazem nic do domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas z wertykulacją to samo, nie zbierała wszystkiego, co chwila kosz pełen,więc ściągnęliśmy kosz, bo i tak grabiłam i tak.

 

Mania o blacie nie pisałam, bo przeszłam przez wątek jak burza, rejestrując obrazki :)

 

Muszę przyjrzeć się moim narcyzom, czy mam te same, ale pachną też pięknie, ja tulipanów nie będę wykopywała.

 

Wróciliśmy 15 min temu z ogrodu, część grabowego posadziliśmy.

 

A gdzie jest Doriko? zdrowa??

 

Mania pojechaliśmy po szary kolor na domek, ale zobaczyliśmy czarny i stwierdziliśmy,ze i tak malowanie co dwa lata, szary wyblaknie pewnie to jasnego, więc czarny. Wszyscy oczy robią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja czarna tylko co 1-2 lata taras musialam, a reszta jak pergola i scianki ani razu nie musialam nic robic, jak postawione 4 lata temu tak sie trzyma i kolor i farba. Szare nie wiem, lubie szare ale nie na deskach.

 

oh wiem co mialam napisac! TAR Twoj smietnik przypomina mi kolorem moj taras w lesie

 

Mloda zdecydowala blat zabiera. Musi sobie teraz szafke jakas wykombinowac na lokalnych zeby kasy nie wkladac bo to nie jej. A potem blat moze zabrac a wsadzic stary.

 

Narazie patia nie robie bo na to trzeba troche kasy, znaczy jakies 3-4 tys dolcow :sick: Wiec M bedzie narazie robil dach i ma obnizyc ten co mam - chce go nisko i wywalic barierki bo mnie wkurzaja. Nisko jest inny widok niz patrzac z wysoka :sick: Ciekawe kiedy mi to zrobi, pbiecal w tym roku ale czy zrobi???:sick: bo jak nie musze pomalowac spowrotem, zdarlam farbe z desek lopata w zimie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłam na usg piersi,dr jeździ głowicą po cycku mówi- zero tkanki tłuszczowej. Żałowałam że nie powiedziałam- niech pan zjedzie w okolice pępka :lol2:

Gratuluję spadu wagi :wiggle: i diamentów :wiggle::wiggle::wiggle:

Cudna ta magnolia. Szkoda tylko, że one szybko przekwitają. Moja miała 10 kwiatków, pachnie jak piwonia.

Joana, bardzo fajnie czarny na domku się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...