Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

Jona sliczne :rolleyes:

a wiesz ze ostatnio ogladalam taki pierscionek tylko byl w zoltym zlocie?

Tego kamyczka masz zdaje sie cietego ak Nuxe swojego.

 

komplet ze srebra sliczny. Takich kabelkow szukalam swego czasu chyba przez rok, w koncu sie poddalam bo nie znalazlam, kupilam siatke. Cykne potem.

 

w Polsce macie piekne srebro! Nieraz googlowalam bo podczas wyjazdow do Polski nigdy ne trafilam na konkretny sklep i nigdy nie bylo tego co na necie widzialam;) Srebro uwielbiam w lecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie jestem znawcą kamieni :) Kiedyś mi sie akwamaryn spodobał i tak mój sobie zapamiętał,ze w zaręczynowy wsadził.

 

A tu mam taką bransoletkę srebrną, dostałam od kolegów i koleżanek z pracy na okrągłe urodziny, zwróć uwagę Mania, są dwie koniczynki, mój kiedyś mówi jakie masz tam zawieszki? dokupię ci jakąć i co?? Podobnie jak twój z pierścionkami, kupił mi taką jaką już miałam :)

20180426_155303[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi, Joana! ale dwie koniczynki wygladaja super, nawet trzy jakby byly bo to na bransoletce - no i masz wiecej "szczescia" przy sobie :D

pierscionkow ciezko naraz ubrac 3 takie same :D

Pamietam ze mialy jakies rozowe oczka i po 6 diamencikow. Juz ich nie mam, slrzedane i wymienione na jeden konkretny.

Ladna ta bransoletka :D Swego czasu nosilam Pandore, mialam ich kilka w pelni zapelnione. Ale jak wszyscy zaczeli je nosic to nie chcialam byc jak inni i je sprzedalam w cholere :cool:

 

 

Nanosilismy sie dzis jak glupki, wszystko wynieslismy spod gazeba i postawilismy sofki. M mi weza podlaczyl, musze taras umyc ale musze po plun jechac bo myje specjalnym co nie szkodzi roslinkom, sama woda syf po zimie nie zejdzie. Pokaze potem jak wyglada. Znaczy jak sofki wygladaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak lawe przywieziemy jak bedzie stac, czy na skos fotele cy jak bylo ze starym kompletem. Lawa tymrazem jest okragla

 

 

IMG_2549.jpgimage hosting sites

 

 

IMG_2554.jpg

 

 

poduszek nie ropakowywalam, dywanu tez nie kladlam, po schowaniu poduch do szopki i zlaczeniu foteli - wyszlo lozko :rolleyes:

 

 

IMG_2569.jpg

 

 

taras bedzie caly zrywany, poszerzany bedzie w dwie strony tak ze z tarasow beda drzewa wychodzic.

Podporki pod dachem beda sciagniete, bedziemy zakladac dach na slupach, scianka z tylu bedzie wieksza, ja nie bede musiala wieszac tych materialow co masluja te otwory - strasznie wyblakly od slonca ;)

 

 

bedzie cos takiego

 

 

10198339092510.jpggif hosting

 

 

no na mus, ze scianka, widac z tylu sasiada wysoki taras;)

 

 

lod stopnial caly z fontanny, sciagnac moglam juz ostatnia plandeke. Ale ziemia nadal tam zamarznieta wiec nie wiem czy moje krzaki zyja.

Morwa zyje.

 

Rabarbar coraz wiekszy glupek

 

 

IMG_2556.jpg

 

 

a tu kawalek mojej magnolii, paczkow od zajomnia, zobaczymy czy przezyly i ile sie wykluje

 

 

IMG_2564.jpgjpg images

 

 

IMG_2565.jpgimgur

 

 

poziomki zaczely zieleniec i rosnac !

a z drugiej strony zamrznieta ziemia.

 

kupilam dzis pryskacze na grzyby itp, bede pryskac po weekendzie. Rure do pompy tez kupilismy - tez na przyszly tydzien szorowanko, mam nadzieje ze juz wlaczyc bede mogla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, Ty musisz być jakąś księżniczką. Tyle pięknej biżuterii, uff.

U mnie w rodzinie nie było tradycji zbierania klejnotów niestety.

 

Dla siebie wybieram tylko białe złoto, diamenciki i szafiry. Pereł nie lubię.

Ale nie mam jeszcze nic tak spektakularnego jak Ty. A obrączkę mam prostą, dałam się tylko namówić na jeden kamyczek (w sumie to i tak był w cenie).

DSC_bagieta.jpg

Jak się już urządzimy, to kiedyś kupię sobie extra wypasiony zegarek - z różowego złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, teraz moje srebrne skarby, te najbardziej ulubione

 

 

IMG_2613.jpg

 

 

na poczatek moj urwany naszyjnik, musze nawlec na grubszy lancuszek

 

 

IMG_2607.jpg

 

 

IMG_2609.jpg

 

duze kulki nie?? do tego mam bransoletke z mniejszych troche , bardzo ciezka jest, kolczyki tez mam takie wielkie kule

 

 

IMG_2610.jpg

 

 

perel mam sporo, ale te dwa sa moje faworyty, pierwsze dostaje Natki tez, Biale sa Akoya a ta ciemna w srodku South Sea. Zlota zapinka.

 

 

IMG_2589.jpg

 

 

ten naszyjnik jest bardzo ciezki, perly w srebrze. Wyglada jak rozaniec jak tak lezy :rolleyes: ale na szyji nie wyglada jak rozaniec. Przez to jak jest zrobiony mozna go zawieszac na szyi jak sie chce na rozne sposoby

 

 

IMG_2583.jpg

 

 

normalnie mam zwykle wkretki badz zwykle wiszace kolczyki z perelkami, ale jedne mam wyjsciow, te dostaje Mloda bo zeby na nie ostrzy

cholernie ciezkie i zeby uszu dziurek nie wyciagly musze z tylu 'bezpiecznik" zakladac. Srebro, po 7 diamencikow w kazdym w oprawie ze zlota no i perly dosc spore

 

 

IMG_2597.jpg

 

 

Joana mowilam ze szukalam akich kabelkow jak masz Ty, ale nie znalazlam. Kupilam koniec koncow caly kabelkowy naszyjnik ale kabelki ma ze skory

 

 

IMG_2612.jpg

 

 

zawieszka duza, czasami ja na lakims srebrnym lancuchu wieszam albo na tych skorkach inna zawieszke.

 

a tu jest ten z siateczka co pisalam, siateczka tez cala ze srebra

 

 

IMG_2590.jpg

 

 

tu jest taki zwykly, tez zawieszki zmieniam jak mnie najdzie

 

 

IMG_2579.jpg

 

 

a tutaj jest moja najciezszy naszyjnik, az milo w reke wziasc! z czarnym onyksem

 

 

IMG_2578.jpg

 

 

i komplecik z ametystem

 

 

IMG_2585.jpg

 

 

i z potrojnym rzedem z onyksem

 

 

IMG_2586.jpg

 

 

a tutaj z postarzanego srebra

 

 

IMG_2606.jpg

 

kabel jest gruby i tez ciezki jak cholera, ten pleciony jest bardzo stary, nie jest to proba 925 ale 800 cos tam, robiony ze srebra jak tlukli i przerabiali stare srebrne monety

 

 

i pierscien na niegrzecznych chlopcow :rolleyes:

 

 

IMG_2601.jpgpicture share

 

 

IMG_2598.jpg

 

 

 

a na koniec jeszcze tego pokaze. Scooter. Znacie go??? Spiewa. Niemiec. Ogladalam jego koncert i jak zobaczylam jego naszyjnik to zachorowalam! Bransolte tez mial, ale ja chcialam chpciazby naszyjnik!

 

 

77462245.jpgimage hosting 20mb

 

sluchajcie! Pol roku - dzien w dzien maltretowalam internet zeby taki znalezc! taki szeroki, grubasny. Od rana do nocy i sprawdzanie A MOZE. Po pol roku mi sie udalo :wiggle:

 

 

IMG_2580.jpg

 

 

IMG_2582.jpg

 

na dodatek udalo mi sie trafic na wersje damska, z czego bylam uchachana i jestem d dzisiaj. To byla jedyna zecz ze kopalam i wykopalam i nawet bransoletke upolowalam.

 

 

nie sa wycyszczone ale dawno nie nosilam, no ale widac. Srebro uwielbiam! i im wieksze , im ciezsze - tym lepiej. W lecie jak sie zjaram na plazy zawsze je zakladam bo najaldniej na opalonej skorze wyglada :rolleyes:

 

taka zbieraczka jestem jak widzicie, ot hobby

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuxe - po pierwsze to cudowne zdjecie! Nic tylko oprawic.

obraczka bardzo ladna, ja nie mam zadnej prostej, wszystkie wysadzane, podoba mi sie Twoja. I brnsoletka mi sie podoba, cienki maly lancuszek. Planowalam juz jakis czas taki kupic - zwykly lancuszek, nie walacy po oczach :D

 

jak wyjezdzalam z Polski dostalam od Babci troche bizuterii, ale to nie bylo nic wielkiego. Zbieractwo zaczelam ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuxe ja nie jestem zegarkowa, ale moja Mloda chce zloty tez :D

ale mialam, mialam kilka srebrnych, jeszcze mi jeden chyba zostal, na szerokiej bransolecie - traktowalam go bardziej jak bizuterie, I mialam Tissota i Omege - oba z diamentami. Nie nosilam. Lezay. Nie lubie zegarkow nosic. Sprzedalam, kase wykorzystalismy jak dom kupowalismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a perel tez kiedys nie lubilam. Nie ciaglo. W zlocie tez kiedys nie chodzilam - zadnym. Samo srebro dlugie lata nosilam, nawet obraczke zlota schowalam a zalozylam srebrna. Z perlami mnie naszlo jakies 7-8 lat temu. Doszlam do wniosku ze "mala czarna" plus perly na szyi to jest to :rolleyes: od tego czasu je mam. I zakladam tylko do czarnego ubrania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania kolekcja imponująca !

 

Ja mam misz masz, mam np koraliki po babci mojego ex, bardzo je lubię, jedne szklane, drugie muszelki naturalne malutkie. Lubię różną biżuterię nie tylko szlachetną, mam naszyjnik z korą np :)

 

U nas widziałam takie wielkoformatowe płyty imitujące marmur, robi je tubądzin.

 

Mmika w kilku patykach hortencji mam korzonki i nie wiem co dalej z tym zrobić :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadzaj do ziemi jak sa korzonki, niech sie hartuja przez sezon albo trzymaj w doniczkach i na zime niech w garazu przesiedza a wsadz wiosna. jednak chyba bym ryzykowala juz do gruntu, maja na zaaklimatyzowanie sie wiosne, lato i jesien

 

Mania imponujace masz zbiory, niektore naprawde warte grzechu :) podoba mi sie naszyjnik z siatki sreberkowej i ten co wyglada jak rozaniec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie srebro wiec nosze biale zloto, a diamemty najladniej wg mnie w bialym wygladaja bo je jeszcze rozjasniaja. Zolte zloto mam bo mam troche brazowych ciuchow i wtedy zolte najbardziej pasuje, jak perly do "malej czarnej".:p

"Mala czarna" w moim wykonaniu to czarna gora i czarne portki :lol2: mam sukienki ale niecierpie ich zakladac i kisna w szafie.

 

 

korzenie wyrastaja a u mnie dzis przymrozek byl :mad: wstalam a tu bialo. Ale good news jest ze juz nie pokazuja sniegu na jutro, jedynie zimnawo bedzie przez dwa dni a potem cieplo w koncu, przynajmniej jakis czas.

Wczoraj - jak co roku - chodzilam po ogrodzie jak Sherlock - z lupa:p To trzeba byc desperdao na wiosne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tymczasem moj genialny maz...

mowie mu ze jak pojedziemy na weekend na zakupy (bo jutro pracuje) to musimy kupic lopate i grabki (obie lopaty i grabki wywiozlam do lasu), na co on mi odpowiada - a po co grabie? stoja kolo domu.

Wiecie jakie to grabie? do kamieni :sick:

oszalal mi! i ja mam grabic takimi grabiami liscie po zimie i te co teraz z debow opadaja? zeby trawe zerwac cala?:sick:

przy okazji dokupie jednego limelighta na przod a pnaca przesadze na tyl , dokupie tez jeszcze jedna pnaca , taka z pakami kwiatowymi, jak jeszcze bedzie:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jednak kupuje komode w ikei, stolarz olewal mnie caly tydzien by przyjac zamowienie i wziac zaliczke, to co by byl;o jakbym mu ja juz wplacila:bash: niestety do stolarzy mam mega pecha i dlatego wole kupowac meble gotowe. ale mam bon do ikei na 450 zł. wiec komoda wyjdzie mnie prawie tyle samo co ta od stolarza. nie kumam tego. nie chcialam rabatu, nie marudzilam co do ceny a i tak mnie olal. moze 1 komoda to nie jakies mega zamowienie. nie to nie lachy bez:cool: kto inny zarobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze.

Tak to jest wspomagac lokalnych przedsiebiorcow :cool: latwiej wydac w sieciowce :mad:

nie wiem, ale macie problem w Polsce z tym naczytalam sie, albo leniwi, albo nie koncza pracy albo patracza. Tutaj jak ktos ma mala firemke swoja i ma cos zrobic to by jeszcze tylek wylizal klientowi zeby tylko zostal z nim i do konkurencji nie poszedl, kasa to kasa i kazda sie liczy.

 

pozatym, mowilam ze ta szafka jak z Ikei nie wyglada, wiec jest na plus:yes:

kiedy jedziesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...