Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Joanno, nawet zdrowa jestem, zobaczymy jak długo.

 

Co do kupowania biletów to nie ma to jak zachęcić ludzi do korzystania z komunikacji miejskiej. Mam alergię na komunikację miejską, a najbardziej właśnie z powodu niemiłych przygód związanych z kupowaniem biletów.

 

Tar, bardzo ładna ta komoda, najlepsza 2, jednak chyba lubię symetrię. A szafeczka pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naciaglam wczoraj M i kupil fontanne na front, to tez zawsze chcialam tam zrobic :cool: teraz musze pokombinowac w ktorym miejscu postawic. Na dodatek jest taka co chcialam , ostatnia w sklepie im zostala, jeszcze przy kasie sie okazalo ze 20% na przecenie. Bo na lokalnych zadna mi sie nie podobala

 

deszczysko u mnie, a w domu ciemno jak wieczorem, taka ciemnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta nowa szafka mi sie bardziej podoba, wieksza powierzchnia i lampka bedzie stac po ludzku, a moze nwet nie trzeba bedzie ich kolorowac? beda stac naprzeciwko . Nie musza wcale byc takie same, a beda w tym samym stylu.

 

tak tez pomyslalam, ze sa bardzo pasujace, nawet te wyciecia w szufladach i okragle nozki a cena 125 zł a tamtych 600 za szt. spora roznica, za ktora kupie sobie fotele. ale ja jednak chyba je powoskuje na podobny kolor jak meble. nawet jak cos pojdzie nie tak to stoliki postawie gdzie indziej i kupie kolejne. ale probe zrobie na szufladzie mimo wszystko :D za to z tej serii komody dokupilam stolik, bo byl tani 260 zł. nie bede przynajmniej kombinowac i z drewna jest. wreszcie ta moja sypialnia ruszyla, bo na serio nie mialam weny ;)

urzadzilam tez juz taras i wyszedl pokoj letni, weranda z prawdziwego zdarzenia. tylko bialych zaslon plociennych brakuje. ale jak mezaty zlozy szafy i komody w goscinnym i poukladam wszystkie graty to znajde linke i bedzie mozna zaslony powiesic.

na razie pare gosci u nas bylo i stwierdzili, ze taras w deche az prosi sie na odpoczynek i imprezowanie gdy pada za oknem :D foty beda ale pozniej jak znajde karte do aparatu, bo gdzies wtrynilam i nie moge znalezc od kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zawsze mozesz powoskowac, postawisz wszystko wtedy zobaczysz :D

lepiej zaoszczedzic kase i miec fotel a prawde mowiac "tansze a ladniejsze " :D

stolik jaki, taki zeby kolo fotela postawic?

mam fotel w sypialni ale u mnie zaen stolik nie pasowal , pewno temu w jakim kacie stoi.

 

a telefonem nie mozesz fotki? bo w koncu nie zrobisz :p Moje zaslony sie mocza i prostuja na deszczu, nie chcialo mi sie prasowac :no:

i po to wlasnie chce dach, zeby w pogode jak dzis mozna bylo usiasc na zewnatrz bo cieplo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rick ma przyjsc, M idzie na popoludniu, umowili sie na robienie zaworka bo potrzebuje wody na froncie :sick: Cirzko sie dostac wiec beda kombinowac, debil builder robi zaworki przy belkach sufitowych i ani naprawic ani rurki obciac :mad:

 

tutaj jest pokazane jakie fajne robia na obrobienie drzwi, nie jest z drewna wiec wytrzymale, ale my to z drzewa zrobimy, tam na fotce ostatniej widac bez i z ubrankiem

 

 

IMG_2748.jpg

 

IMG_2749.jpgupload photo

 

IMG_2750.jpg

 

 

drzwi tez bede zmieniac na takie z cala szyba. Albo jak najwieksza szyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kracz :D moze postoi :D alarm zaloze :lol2:

u nas w sumie spokojnie ze zlodziejstwem, pewno temu ze obcy sie nie wlocza, jestesmy za miastem sporo, sami swoi. Wiec moze postoi.

Zdazylo sie raz na osiedlu ze cos ukradli i byly to dynie w halloween, to byl normalnie szok :sick: Rozne zeczy stoja przed domami i nic a tu dynie zajomali :sick:

nagrali ich, mieli kamerke, nie wiem jak sie skonczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie sluchajcie! bardzo wazna wiadomosc - z 5 wisterii 2 ruszyly :wave:

jedna nowa co rok temu sadzilam i jedna na ktorej mi zalezalo i pisalam o niej - ze ja z kuchni okna widac :D I nie ze gdzies na dole odbily ale normalnie na gorze maja paczki. Jeszcze wyjdzie w praniu ile galazek okaze sie zdechlych ale wazne ze zyja.

Z roz nadal tylko jedna odbija dolem. No i jeszcze jedno. Pamietacie rok temu na wiosne? roze mialam zawiniete i cale mi zaszly grzybem i zdechly - czarnych pni az dosta;y, myslalam ze to dlatego ze sie cieplo zrobilo i za pozno oslonki sciaglam, okazuje sie ze guzik - w ta zime niczym przykryte nie byle - to samo - czarne zdechle pienki i galezie i jak gdzies listek zostal - plesn i grzyb na nich. Wiec juz sama nie wiem. Ale wiecej tych frans juz nie sadze, chociaz bardzo mi sie podobaja.

 

najwazniejsze ze "histerie" chociaz dwie zyja , ohhh jaka jestem szczesliwa!

 

w sobote jak padac przestanie posadze te nowe hortensje

 

TAR wsadzilas swoja??

i pokaz tego klona co go wyeksmitowalas za plot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mysle ze po lewej, Rick tez tak mysli.

Jak choinki sie rozrosna zawsze moge ja przestawic. Po prawej mialam krzaczka i zdechl mi. Myslalam tam przesunac te dwie czerwony skaly bo sie zaczely gubic, tylko nie wiem jak :mad: ta jedna wazy ponad 500kg chociaz niewielka :mad:

 

zaworka sie okazalo nie trzeba bylo robic, tak ze Rick tylko posiedzial i kawe wypil i pogadalismy. Cisnienie po zimie sie zrobilo i woda poleciala. Jedynie co trzeba zmienic ten kawalek przedluzki weza w garazu od zaworka do zaworka bo zamarzlo w zimie i praslo.

A zwprek zostawimy bo sie juz M z Rickiem umowil na robienie pralni. Trzeba cala wode i kable z pradem poprzenosic. No wejsc tam nie moge, jeszcze tam leza kafle na kominek :cool:

 

Poidelko dla koliberkow wisi juz kilka dni ale ani sladu po nich, ale juz sa, Rick mowil ze widzial jednego kilka dni temu, zielonego - czyli samczyka. Poidelka nie dojrzaly u mnie jeszcze. wisi pod gazebo zeby widzialy, potem przeniose na bok jak zawsze mialy. Ale wrocily :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo zapomnialam napisac, bo pamietacie, kupilam pilke, mialam sama taka kule zrobic na fontanne - cement byl w domu. M go wywalil bo sie scial, fontanny nie zrobilam. I ta jest fajna bo moge ja byle gdzie postawic - ona ma wode tylko w nodze i tam splywa, nie trzeba pojemnika w ziemie chowac. Czyli nawet na drewnianym tarasie moze stac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fontanna z lewej lepiej wyglada. A moje wczorajsze zakupy pod plotem stoja, bark mi wysiadl i nawet kubka z piciem nie moge uniesc. no szlag by to trafil. ide w poniedzialek do neurologa niech mi krojanty zapisze. na nfzta czeka sie 2 lata to niech juz termin leci. :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...