Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

problem z solarnymi jest ze jak nie ma slonca nie chca dzialac :cool: albo jak krzak/kwiat go zasloni. Obie opcje u mnie wlasnie tak dzialaly - czyli nie dzialaly. I woda slabo leciala. Moze Twoja bedzie lepsza :yes: przekonamy sie jutro.

 

podejrzewam ze tlumacza jak leci, wiadomo ze w Chinach robine, oni wpisuja byle jak bardzo czesto :cool: a sprzedawca z innych krajpw zamiast sprawdzic bo zdrowy rozsadek to podpowiada - przepisuja bez popraek jak leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no wlasnie, a jedyne solarki ktore kupilam i dzialaja cala noc - bo wstaje czsem o 5 a one dalej swieca - sa te z zeszlego roku co podswietlam drzewa w domu i w lesie. Niestety panel solarny maja przyczepiony do siebie, czego nie cierpie, wolalabym na kablu zeby schowac - np. na plocie :cool:

 

 

Mika rozejrzyj sie za pompka, takie do tej fontanny co kupilas nie trzeba mocnej ani drogiej, zmierz jak wysoko bedzie wisiec i szukajac patrz na opis - pompy zawsze w opisie maja na jaka wysokosc wode wypompuja, zawsze trzeba brac taka co wyzej wypompuje niz ustawa przewiduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę, a tu urodziny ;)

 

Mania, szczęścia, zdrowia, głowy pełnej pomysłów i sił na realizacje;)

 

Oczywiście zdjęcia Tar nie widzę ;( gazebo piękne, stolk rewelacja, gadałam ostatnio z chłopakiem co takie robi, ale z drewna, zapisałam sobie nr na wszelki, bo coś w sobie mają, no i proszę taki piękny akcent u Ciebie z tym stolikiem, fontanna cudo przed domem, świetnie się wpasowała, jak by zawsze tam była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAnia spoznione ale spelnienia marzeń zycze. My tez mamy juz za niecaly tydzien rocznice slubu a za miesiac ja urodziny. i wiem co dostane :D hustawke ogrodowa, zalegne z nia na placyku przy oczku i juz w ogole nic w ogrodzie nie zrobie. a jest tak pieknie, wszystko rosnie i kwitnie. teraz daja czadu rododendrony, azalie, lilaki, jablonie, konwalie i te wszystkie plozace byliny. jest cudnie i jak pachnie. u mnie na ogrodzie jabloniami i lilakami a w lesie zywica, igliwiem i czeremha - normalnie nic tylko sie zaciagac :D a juz sie szykuja lilaki meyera i te wszystkie male miss kim itp. no i piwonie. clemki mnie wrecz oniesmielily kwiatowo.

 

przy oczku mam jedna kule solarke jest swietna, cala nos daje sporo swiatla, minus ze zimnego. kosztowala ok. 11 zl w obi, kupilam dwie sztuki ale jedna mi moj mezaty pobil jak z auta wyciagal:bash:

mam te:

616458_2.jpg

Joana taras jeszcze pokaze, bo chce zglosic go na konkurs do ikei, zaglosujecie? u mnie na tarasie prawie wszystko to ikea, sofa, dywan kwietniki, stoliki, poduchy, kocyki wiec kto wie moze jakis kupon sie wygra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ja miesiac temu po 11 zł. kupilam. ale to mozliwe ze zdrozaly bo kora tez z dnia na dzien poszla w gore, normalnie chamstwo. ale lampki musze przyznac swieca cala noc.

dzis obfoce tarasik, troche tam poupiekszam (na ile sie da) i wstawie na konkurs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wcale nie jest przyjemnie na pgrpdku - nic nie rosie, jedynie klon ma ladne farfrocle czerwone, dwa krzaki juz golym okiem widac ze maja zielone, ale reszta - lupa w ruch. Mialam zdjecie cyknac zebyscie mi pomogly ile i w jaki ksztalt trawe wyciac - ale sie nie da, bo tak brzydko i lyso :mad:

 

TAR jak na psa tak na taras bedziemy wszystkie glosowac to dawaj linka jak juz wsadzisz.

 

 

Mika- JEST????

 

Joana - skonczylas malowanie hustawki????

 

 

a propo hustawki - tez zawsze chcialam, a najlepiej taka co na drzewie wisi, niestety moj klon na to sie nie nadaje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na dodatek musze spuscic wode z fontanny dzisiaj znowu :cool: po wlaniu chloru wszystkie mikroorganizmy co ich nie widac i nie wyciaglam - bo bym musiala wszystkie kamienie wyciagac a poprostu sie nie da - rozwalil je chlor na bialo, plywaja wiec teraz trupki przez co woda jest biala :cool: wiec musze wylac i nalac nowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wymienilam swoja wode ale chlor wszystko co zielone zamienil na szare i mam kamienie "omszone" moje sa za ciezkie by je wytarabanic a mezatemu bark trzasnal. dzis chce antyglona polac, zobaczymy jak on zadziala. jeszcze madra ja nogi se moczylam w niedziele w oczku i "rozbujalam" ten cały szlamik:sick: chyba tez mnie czeka jeszcze raz spuszczenie i napelnienie woda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mooże przydałyby się wam takie filtry plywające jak się do basenów używa. Albo chyba lepsza byłaby szczotka podciśnieniowa. Te są różne ręczne i automatyczne. Ceny od kilkudziesięciu zł w górę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powierzchiowe nic nie dadza, to wszystko jak juz zostanie ukatrupione przez chlor opada na dol, wiec te na dno - ale w basenach, nie w fontannach i oczkach - bo w basenie nic nie ma na dnie, u nas kamienie. Jedyna rada wylac i nowa nalac, tylko dobrze ja pomerdac zeby jak najwiecej sie podnioslo tego cmentarza z dna

 

patrzylam teraz, po nocy mam czysciejsza jak wczoraj popoludniu antyglona wlalam, ale i tak wyleje - bo wiem ze wszystko wlasnie tam lezy, dzis to zrobie poki ma byc cieplo, jutro ma padac deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pływajace filtry nic nie daja, u siebie mam 2 pompy z filtrami wiec to co plywa to filtr wciaga, czyszcze co tydzien. u mnie te glony po prostu od chloru zszarzaly, zielone byly ladniejsze ;) kamienie sa mniej widoczne, bo omszone. mezaty mowi ze za rok kamienie wywali, umyje i od nowa ulozy, w tym roku odpuszczamy. zobacze jak bedzie po antyglonie

 

szczotka robilismy i potem wszystko odkurzaczm zbieralismy. ale to nie bylo to, bo pod kamieniami caly osad siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...